Prenumerata

"Lietuvos ryto"

redakcijos biuruose - "Savaitė" prenumeratos kainos
1 mėn
3 mėn
6 mėn
9 mėn
 
1,74
6,00 Lt
5,21
18,00 Lt
10,14
35,00 Lt
15,64
54,00 Lt
8 5 274 3777
Leidinys pristatomas, kur yra LIETUVOS RYTO redakcijos biurai.

"Lietuvos pašte"

"Savaitė" prenumerata

Prenumeruoti
1 mėn
3 mėn
6 mėn
9 mėn
2,61
9,00 Lt
7,82
27,00 Lt
15,64
54,00 Lt
23,46
81,00 Lt
Pensininkams ir neįgaliesiems
2,37
8,20 Lt
7,10
24,51 Lt
14,19
49,00 Lt
21,37
73,80 Lt
(8 700) 55 400
Žurnalą pristatys į visus Lietuvos miestus, miestelius ir kaimus

Elektroninės žurnalo

„Savaitė“ versijos
prenumerata
(flash ir pdf versija)
1 mėn
3 mėn
6 mėn
12 mėn
 
0,87
3,00 Lt
2,32
8,00 Lt
4,34
15,00 Lt
8,40
29,00 Lt
Demonstruojamą elektroninio žurnalo versiją galite pasižiūrėti čia.

Įgarsinta (mp3)

„Savaitė“ prenumerata

(mp3 ir audio flash)
1 mėn
3 mėn
6 mėn
 
0,50
1,73 Lt
1,00
3,45 Lt
2,00
6,91 Lt
Įgarsintą žurnalo versiją galite peržiūrėti čia.
Kainos Eurais su PVM

UAB „Savaitė“


Įmonės kodas: 124712523, PVM mokėtojo kodas: LT247125219,
Adresas: Laisvės pr. 60, LT-05120 Vilnius,
Administratorės tel./faks.: 8 (5) 246 0622, el. paštas: biuras@savaite.lt
www.facebook.com/savaite

Redakcija

Redakcija: tel. 8 (5) 240 14 58,
Faksas 8 (5) 246 06 22,
El.paštas spauda@savaite.lt.

Vyriausioji redaktorė Asta Jelinskienė.
Redaktoriai: Laimius Stražnickas, Sigita Urbonavičiūtė, Arūnas Marcinkevičius
Reporterė Ivona Jaroslavcevienė.
Kalbos redaktorės Deimantė Varatinskaitė, Rita Zujienė, Beatričė Jaroševičienė
Dizainerė maketuotoja Gražina Maciulevičiūtė.

Buhalterija


+370 (5) 246 0689, apskaita@savaite.eu

Prenumerata ir platinimas


+370 (5) 210 1819, prenumerata@savaite.eu

Pardavimai ir marketingas


Pardavimų ir marketingo vadovas Kęstutis Bulka
Reklamos vadovė – Loreta Urbonienė
+370 686 12040, +370 (5) 241 0098, loreta@savaite.lt
Dėl reklamos kreipkitės:
Valentinas Butkus
+370 656 77732, +370 (5) 246 0623, valentinas@savaite.lt
Nijolė Dilienė
+370 640 28139, nijole@savaite.eu
Valdas Gandrimas (Vakarų regionas)
+370 640 23027, valdas@savaite.lt
Inga Butkutė
+370 656 88187, inga@savaite.lt,

Internetinio portalo prižiūrėjimas, optimizavimas, servisų administravimas

ISS specialistas - Romanas Kozikas
El.paštas romanas@mireina.lt
ISSN 1392-6888