Daugiau

Straipsniai
Kinas

Daugiau

Prenumerata

„Lietuvos ryto"

redakcijos biuruose - „Savaitė“ 2016 m. prenumeratos kainos
1 mėn
3 mėn
6 mėn
12 mėn
 
1,75
5,25
10,49
20,99
(8 5) 274 37 77
Leidinys pristatomas, kur yra LIETUVOS RYTO redakcijos biurai.

Elektroninės žurnalo

„Savaitė“ versijos
prenumerata
(flash ir pdf versija)
1 mėn
3 mėn
6 mėn
12 mėn
0,99
2,49
4,79
8,99
Įgarsinta (mp3) prenumerata
0,50
1,00
2,00
Demonstruojamą elektroninio žurnalo versiją galite pasižiūrėti čia.
Kainos Eurais su PVM

UAB „Savaitė“


Įmonės kodas: 124712523, PVM mokėtojo kodas: LT247125219,
Adresas: Laisvės pr. 60, LT-05120 Vilnius,
Administratorės tel./faks.: 8 (5) 246 0622, el. paštas: biuras@savaite.lt
www.facebook.com/savaite

Redakcija

Redakcija: tel. 8 (5) 240 14 58,
Faksas 8 (5) 246 06 22,
El.paštas spauda@savaite.lt.

Vyriausioji redaktorė Asta Jelinskienė.
Redaktoriai: Laimius Stražnickas, Sigita Urbonavičiūtė, Arūnas Marcinkevičius.

Kalbos redaktorės Deimantė Varatinskaitė, Rita Zujienė, Beatričė Jaroševičienė
Dizainerė maketuotoja Gražina Maciulevičiūtė.

Buhalterija


+370 (5) 246 0689, apskaita@savaite.eu

Prenumerata ir platinimas


+370 (5) 210 1819, prenumerata@savaite.eu

Pardavimai ir marketingas


Pardavimų ir marketingo vadovas Kęstutis Bulka
Reklamos vadovė – Loreta Urbonienė
+370 686 12040, +370 (5) 241 0098, loreta@savaite.lt
Dėl reklamos kreipkitės:
Valentinas Butkus
+370 656 77732, +370 (5) 246 0623, valentinas@savaite.lt
Nijolė Dilienė
+370 640 28139, nijole@savaite.lt
Jolanta Jackevičienė
+370 677 14622, jolanta.jackeviciene@savaite.lt,
Inga Butkutė (Kauno regionas)
+370 656 88187, inga@savaite.lt,
Romas Baliutis (Šiaulių - Klaipėdos regionas)
+370 671 95232, romas@savaite.lt.

Internetinio portalo prižiūrėjimas, optimizavimas, servisų administravimas

ISS specialistas - Romanas Kozikas
El.paštas romanas@mireina.lt
ISSN 1392-6888