Savaitės horoskopai: gegužės 18 – 24 d.

Savaitės horoskopai: gegužės 18 – 24 d.


AVINAS


Ši savaitė nelabai džiugins, jei bus reikalaujama preciziškai atlikti jums neįdomų darbą arba apriboti savo poreikius. Ištverkite – tai turėtų išeiti į naudą. Jeigu teks spręsti nekilnojamojo turto ar kitus ilgalaikės vertės finansinius reikalus, reikėtų būti itin atidiems. Nerekomenduojama skolinti ar skolintis. Tai, ko neužsidirbote ar priklauso kitiems, neturėtų jums rūpėti. Penktadienį prasidedant jaunačiai, stenkitės kuo geresnius santykius palaikyti su giminaičiais, kaimynais, nes jų palankumo jums netrukus prireiks.


JAUTIS


Savaitės pradžioje jums dar nelabai norėsis išeiti iš asmeninės erdvės į šurmulingesnę aplinką. Galbūt nekaip jausitės arba tiesiog teks darytis medicininius tyrimus. Noriai gilinsitės į subtilius dalykus, meną, žmogiškos psichologijos paslaptis. Labai svarbu saugoti jums patikėtas paslaptis. Nesivelkite į intrigas. Galite gauti gana avantiūristišką pasiūlymą, kurį rizikinga priimti. Savaitės pabaigoje rūpės žemės ūkio darbai, vilios poilsis gamtoje. Regis, sieksite grožio akims, komforto kūnui, gerų skonių gomuriui.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę dėl neapgalvotų sprendimų galite prisivirti košės. Būkite labai atsargūs, ką nors pasirašydami, įsipareigodami. Raskite laiko sveikatai naudingoms procedūroms. Subtiliau, taktiškiau elkitės su aplinkiniais. Jeigu galite, dažniau pabūkite vieni su savo mintimis, nesiblaškykite, neverskite savęs įtemptai dirbti ar bendrauti. Reikėtų susilaikyti nuo gandų skleidimo. Saugokitės infekcijų. Labai svarbu tinkamai elgtis ir būti gerai nusiteikus prasidedant jaunačiai, t. y. penktadienį. Tai užsifiksuos ilgesniam laikui.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje nederėtų numoti ranka į reikalus, kuriuos galima pataisyti arba naudingai pakeisti. Subtiliai mėginkite įveikti kolegų, kitų žmonių nepalankumą, nekritikuokite jų pažiūrų, įsitikinimų. Peržvelkite senus projektus, įvertinkite baigiamus darbus. Tai, ko neįžvelgiate, gali pasirodyti labai svarbu. Jeigu matysite, kad bręsta problema, paprašykite pagalbos. Aplink jus yra draugiškų žmonių. Artėjant savaitgaliui, jau labiau tikėtinas vienišumo pojūtis. Tačiau tai gali reikšti ir malonų atsipalaidavimą.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę pradės erzinti įprasta kasdienybė, norėsis ištrūkti iš užburto rutinos rato. Nuo nervinės įtampos gelbės užsiėmimas dominama veikla. Aktualūs bus darbo, mokslo reikalai, politinės ar kitokios ambicijos. Aktyviau kovosite už bendrus kolektyvinius principus, interesus. Pasistenkite elgtis ir reikštis subtiliau, nes galite įžeisti kitų žmonių jausmus, neteisingai įvertinti situaciją. Puiku, jei sugebėsite būti pozityvūs, sutarti su aplinkiniais, daryti gerą įspūdį, nes prasidedanti jaunatis tai užfiksuos ilgesniam laikui.


MERGELĖ


Šią savaitę būsite labiau linkę rizikuoti. Tačiau tai ne tas metas, kai galima daryti radikalius sprendimus. Nepraraskite savisaugos instinkto. Regis, nepasitenkinimą kels mokesčiai, nekonkrečios uždarbio perspektyvos ir pan. Būkite apdairūs, kad neapsigautumėte. Pravartu išsiaiškinti tuos santykius, kurie gali jus vienaip ar kitaip susaistyti. Jeigu ką nors apkalbėjote, teks išsisukinėti stengiantis išsiginti savo ištartų frazių. Atsargiau elkitės su buitine ir kitokia technika, saugokitės vagių, sukčių.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę jums būtinai norėsis ką nors pakeisti – darbą, aplinką, partnerį. Būsite linkę šiek tiek pervertinti savo galimybes. Verčiau pasitenkinkite garderobo arba šukuosenos pakeitimu, ypač jei rimtesniems pakeitimams prieštarauja aplinkiniai. Neverta nuleisti rankų, jeigu kažkam neįtikote. Pasitelkite kantrybę. Apdairiai elkitės su ugnimi, technika ir pinigais. Savaitės pabaigoje nauja informacija jums atneš ir naudos, ir nerimo. Būkite labai taktiški, bendraudami su nepažįstamais asmenimis.SKORPIONAS


Šią savaitę darbų eiga bus gana lėta, su trikdžiais. Gali iškilti sveikatos problema. Nesielkite lengvabūdiškai, jei teks pasirašinėti sutartis, duoti interviu ar prisiimti naują atsakomybę. Nepervertinkite pirmo įspūdžio ir savo galimybių. Viskas bus gerai, jeigu nesistengsite pralobti kitų sąskaita ir patys nebūsite tokie naivuoliai, kad leistumėte su jumis žaisti avantiūrų mėgėjams. Kita vertus, įmanoma susitarti dėl abipusiai naudingų mainų. Savaitės pabaigoje jums ypač prireiks artimo žmogaus, partnerio palaikymo.


ŠAULYS


Šią savaitę būsite veiklūs, kūrybingi, nusiteikę sportuoti. Vienaip ar kitaip spręsis šeiminės, vaikų ir bendravimo problemos. Visgi reikalingas ypatingas apdairumas tvarkant buhalterinius, piniginius reikalus. Pasistenkite neįsivelti į nelegalius reikalus, intrigas. Nepameskite galvos ir dėl meilės nuotykio ar kitos pagundos. Artėjant savaitgaliui, iš partnerio nereikalaukite neįmanomų dalykų, stenkitės jį priimti tokį, koks yra. Jausmai gali nukentėti, jei turite per daug iliuzijų arba žaidžiate dvigubą žaidimą.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje rūpesčių gali sukelti artimi žmonės. Pasistenkite nesikrimsti, jeigu nepriklausomai nuo jūsų norų keičiasi kai kurie planai. Regis, šiuo metu savaime vyks tai, kas turi įvykti. Visgi tai atrodys labai netikėta. Svarbu suteikti palaikymą artimiems žmonėms, vaikams, jeigu jie jaudinasi, nerimauja arba jiems reikia pagalbos. Į kolegų bėdas, prašymus taip pat nenumokite ranka. Savaitės pabaigoje kils ūpas susitvarkyti namus, paremontuoti buitinę techniką, labiau pasirūpinti augintiniais ir šeima.

REKLAMA


VANDENIS


Savaitės pradžioje jauskite atsakomybę už kiekvieną ištariamą ir parašomą žodį, ypač jei teiksite interviu, rašysite straipsnį ar komentarus. Regis, iki pat savaitgalio būsite neramūs, emocionalūs ir kelsite įtampą aplinkiniams. Susikaupkite vairuodami, dirbdami su elektros įrankiais, technika. Artėjant savaitgaliui, norėsis daugiau pramogų, spalvingesnio laisvalaikio, tačiau piniginėje netrūks skylių arba artimieji ribos jūsų poreikius. Prieš pasiduodami abejotinoms pagundoms, išties pagalvokite apie padarinius.


ŽUVYS


Šią savaitę neskubėkite nieko stambaus pirkti ar parduoti, nes galite apsigauti. Arba susidursite su kitų žmonių aplaidumu, nekompetentingumu. Į paviršių gali iškilti paslaptys, intrigos. Meilė, partnerystė gali pasirodyti ne tokia užtikrinta, kokia atrodė. Pasistenkite nedaryti to, dėl ko galėtumėte susikompromituoti ar susižeisti. Nederėtų griebtis taurelės ir tokiu būdu bandyti atgauti pusiausvyrą. Verčiau stenkitės įžiūrėti gėrį ir grožį kiekvienoje kasdienybės kertelėje, skleiskite šilumą artimiesiems.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė