Savaitės horoskopai: balandžio 20 – 26 d.

Savaitės horoskopai: balandžio 20 – 26 d.


AVINAS


Šią savaitę teks imtis darbų, aiškintis verslo reikalus ir pan. Tai jums leis išbandyti savo jėgas arba patobulinti nuotolinį darbą, tačiau geram rezultatui prireiks realių veiksmų ir bendradarbiavimo. Pastarojo kol kas stinga, ir kažkas gali nepritarti tam, ko siekiate. Regis, domėsitės nekilnojamojo turto rinka. Gali būti, kad internetu užsisakysite prekių arba patys prekiausite, reklamuosite. Regis, būsite linkę imtis praktinės veiklos sodyboje, ūkyje. Savaitgalį nerimo sukels gauta informacija, žinia iš giminaičio ar kt.


JAUTIS


Savaitės pradžioje bus nelengva, jei studijuojate ir tenka ruoštis egzaminui, rašyti mokslinį darbą ar pan. Galimi išgyvenimai dėl nesipildančių lūkesčių, pakrikusių ateities planų arba dėl sveikatos problemos. Nuo savaitės vidurio, prasidedant jaunačiai, daugės energijos ir originalumo. Kita vertus, jūsų arba jūsų vaikų elgesys gali būti rizikingas. Pasisaugokite traumų, ugnies, nežiopsokite kelyje. Savaitgalį galite išleisti daug pinigų, priimti netikėtą finansinį sprendimą arba kitus nustebinti ekscentrišku elgesiu.

REKLAMA


DVYNIAI


Savaitės pradžioje jums seksis daryti įspūdį tiems, kurie jus girdi, skaito. Vis dėlto turite būti labai apdairūs, nes atsiras norinčiųjų pasinaudoti jūsų patiklumu, patirties stoka ar pan. Nepatikimos pasirodys kai kurios pažintys, ypač jei jos susijusios su finansiniais reikalais. Nuo savaitės vidurio galite turėti reikalų su ligoninėmis, ligoniais, labdara, socialinėmis institucijomis. Kils minčių, planų, susijusių su rizikingais verslo manevrais. Kai kurias pagundas naudingiau būtų įveikti. Saugokitės infekcijų, alergijų, nuostolių.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje jums teks tvarkyti darbo reikalus, užbaigti rašto darbus ar kt. Gana aiškiai žinosite, ką turite nuveikti, ir to sieksite. Tačiau nusimato ir trukdymų, tam tikro priešiškumo. Gali būti pareikalauta atsakomybės, atsiskaitymų. Kažkas tik ir taikysis pakišti jums koją. Prasidėjus jaunačiai, nuo ketvirtadienio augs noras bendrauti, virtualioje erdvėje tapsite atviresni, ieškosite bendraminčių. Gali nuskambėti įdomių pasiūlymų. Savaitgalį pravartu patinginiauti, pailsėti. Itin saugokite sveikatą.

LIŪTAS

REKLAMA


Šią savaitę tvirčiau laikykite vadeles, kad nenuklystumėte nuo teisingo kelio ir neprisidarytumėte problemų ateičiai. Regis, globalūs įvykiai, konkurencija darbe, politikoje, su užsieniu, studijomis susiję reikalai pradės labai varginti ir blogai veikti savijautą. Ketvirtadienį prasidedanti jaunatis gali užfiksuoti jūsų būseną ir situaciją, todėl stenkitės būti pozityvūs, venkite neatsakingos rizikos. Saugokite savo ir kitų sveikatą. Savaitgalį būsite linkę bendrauti, susirašinėti. Galite patirti netikėtumų.


MERGELĖ


Savaitės pradžioje turbūt neišvengsite finansinių rūpesčių. Būkite kuo atsargesni su materialinėmis vertybėmis, nesugadinkite. Venkite aplaidumo, jei teks spręsti supainiotą reikalą, ruošti ar nagrinėti svarbų dokumentą ir pan. Nuostolį galite patirti įsivėlę į spontanišką avantiūrą, pažeidę taisyklę. Pravartu virtualioje erdvėje ieškoti informacijos, rašyti publikacijas, mokslinius darbus, mokytis, domėtis įstatymais ir pan. Ieškokite naujų kūrybos ir darbo formų, metodų. Savaitgalį nepraleiskite progos pataisyti pašlijusius santykius.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžia bus nebloga, jei vyrauja bendradarbiavimas, o ne konkuravimas tarpusavyje. Visgi tikėtini trikdžiai, draudimai, apsunkinimai. Regis, būsite linkę elgtis nelabai etiškai. Rizikinga afera gali baigtis nekaip. Nuo ketvirtadienio labiau suksite galvą dėl finansinių reikalų, mokesčių ir to, kas nemažai kainuoja. Regis, nemaloniai pasijusite, jei pažįstamas žmogus primins jums negrąžintą skolą ar paprašys paramos. Savaitgalį pravartu gilintis į aktualią informaciją bei jos ieškoti. Saugokitės infekcijų.SKORPIONAS


Šią savaitę jausite išorinį arba vidinį spaudimą pabaigti kai kuriuos darbus, parengti pranešimus, rašto darbus ar pan. Galbūt gausite informacijos, susijusios su sveikatos tyrimu. Į sveikatos sutrikimus nenumokite ranka. Savaitės antroje pusėje daug kas priklausys nuo aplinkinių geros valios, jų netikėtų kaprizų. Jeigu jaučiatės teisūs, stenkitės rasti palaikymą. Saugokitės traumų, gaisro, infekcijų. Savaitgalį stropiau pasimokykite, jei laukia egzaminas, atestacija. Venkite elgtis neapgalvotai, neatsargiai.


ŠAULYS


Šią savaitę mintys suksis apie sveikatą, vaikus, augintinius, mokslą. Pasistenkite geriau suprasti mylimą žmogų, daugiau dėmesio skirkite vaikams. Tobulybių nėra, turite sau tuo susitaikyti. Regis, nerimą vis pakurstys gaunama informacija, tarptautiniai įvykiai. Jei jūsų veikla, susijusi su medicina, produktyviai padirbėsite. Bet kuriuo atveju nesėdėsite be darbo. Noriai meistrausite, rūpinsitės gyvūnais, išbandysite naują dietą, mankštą. O galbūt virtualioje erdvėje ieškositės darbo ir gausite originalių pasiūlymų.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje daug galvosite apie nuosavybės, gyvenamosios vietos ir materialinius, piniginius klausimus. Nestokosite praktiškumo, tačiau artimųjų poreikiai gali atrodyti neįgyvendinami. Dėl per didelės nervinės įtampos sunku bus rasti bendrą kalbą. Pyktis, pretenzijos tikrai nepadės. Norėdami pagerinti asmeninius santykius, turite išmokti dalintis ir suprasti. Nuo pavojų saugokite vaikus. Mėnulio jaunatis atneš daugiau polėkio, kūrybinio įkvėpimo. Augs noras kažką sužavėti savo privalumais, talentais.

REKLAMA


VANDENIS


Savaitės pradžia bus kupina įspūdžių. Noriai demonstruosite žinias, sąmojį. Seksis pasireikšti žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose. Visgi kontroliuokite savo kalbą, nes lengvai galite leptelėti tai, ko nederėtų, ir patekti į nemalonę. Puiku, jei iki ketvirtadienio mėnulio jaunaties spėsite užbaigti skubius įsipareigojimus ir savo energiją galėsite nukreipti į namų pusę. Bus gera padėti šeimos nariams, pasirūpinti vaikais, originaliai keisti namų ar sodybos aplinką. Saugokitės elektros iškrovos, infekcijų.


ŽUVYS


Šią savaitę galite gauti atlygį už suteiktą paslaugą. Kita vertus, venkite skubotų sprendimų turto, verslo, pinigų reikaluose, nes bus lengva apsigauti. Regis, nerimo kels sveikata. Jeigu ne jūsų pačių, tai kieno nors iš artimųjų. Nuo ketvirtadienio turėtų neblogai sektis darbai, susiję su žiniasklaida, reklama, mokslu. Galima nauja virtuali pažintis, kuri jus „užkabins“. Savaitgalį gerai jausitės tik tvarkingoje, jaukioje aplinkoje, netriukšmingoje kompanijoje arba gamtoje, sodyboje. Atsargiai kelyje.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė