Savaitės horoskopai: balandžio 13 – 19 d.

Savaitės horoskopai: balandžio 13 – 19 d.


AVINAS


Šią savaitę tikriausiai teks pasirūpinti ne vien įprastais reikalais. Regis, teks šalinti trūkumus dokumentuose, rašto darbuose ar pan. Pravartu susikoncentruoti sprendžiant dalykines ir viešas problemas, prisiminti patirtas praeities pamokas. Neliekite neigiamų emocijų ant kitų žmonių galvų. Į savaitės pabaigą labiau pasisaugokite sukčių, o ypač situacijų, kuriuose gali užkibti infekcija. Regs, norėsis atsipalaiduoti, nieko neveikti. Gali užsimegzti įdomus virtualus ryšys.


JAUTIS


Savaitės pradžioje jau galvosite apie darbus, mokslus. Galbūt norėsis kur nors toliau ištrūkti. Visgi tai gali taip ir likti svajonėse dėl nepalankių aplinkybių. Regis, jausite slaptą priešiškumą. Kažkas be skrupulų stengsis jus nustumti, apkalbėti. Aplinkinių netolerantiškumas ir reiklumas augs. Galimi finansiniai ar kitokie keblumai. Artėjant savaitgaliui, augs ūpas siekti savirealizacijos, plėsti akiratį. Tikėtina, kad ką nors paremsite, sušelpsite. Pokalbiai socialiniuose tinkluose jus sudomins, pralinksmins.

REKLAMA


DVYNIAI


Šiuo metu gali paaiškėti, jog nebėra laiko delsti, jei norite šio to naujo išmokti, išsaugoti finansinį stabilumą, sustiprinti sveikatą. Galbūt teks pateikti ataskaitas, ką ir kaip nuveikėte per tam tikrą laiką arba bus tikrinamos jūsų žinios, kompetencija. Mažiau gilinkitės į svetimus trūkumus, o daugiau į tai, ką reikia taisyti savyje. Problemų gali kilti dėl kelionės. Nepatartina bendrauti su užsieniečiais bei apskritai būti patikliems bendraujant su bet kuo socialiniuose tinkluose, užsisakant prekes. Saugokitės infekcijų.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje bus sunku priimti sprendimus, nes atsiras nepritariančių, oponuojančių. Gali būti, kad ant plauko pakibs kai kurie planai. Apsidrauskite nuo galimų rizikų, jeigu leidžiatės į kelią ar vykstate į susitikimą. Dabar padarytos klaidos gali daug kainuoti. Opus gali tapti skolų, mokesčių klausimas. Žiūrėkite, po kuo pasirašote. Saugokitės avarinių situacijų, infekcijų. Savaitgalį jus džiugins aplinkinių reiškiamas susidomėjimas. Tiktų pasimokyti, panaršyti internete.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę dėl nerimo ar keisto silpnumo nepajėgsite normaliai dirbti ir bendrauti. Galbūt tai bus susiję su pokyčiais darbe, sveikata arba su dominančių asmenų situacija. Rūpesčių gali sukelti ir studijų reikalai arba sumaištis partnerystės santykiuose. Staiga galite nutraukti ryšius su jums svarbiu asmeniu arba leistis į pavojingą avantiūrą. Nekoks metas kontaktams su užsieniečiais. Pasistenkite atstatyti darną santykiuose su antrąja puse. Savaitgalį pravartu peržiūrėti garderobą, išmesti susikaupusį šlamštą.


MERGELĖ


Savaitės pradžioje jus viskas domins, būsite kūrybingi, tačiau galite elgtis kiek neatsakingai. Labiau pasidomėkite, kuo užsiima jūsų vaikai tūnodami prie kompiuterio. Iš darbovietės/darbe galite gauti pastabą ar žinią, kad kai ką reikės papildomai padaryti ar perdaryti. Jei norite rizikuoti verslo srityje, turite rimtai pagalvoti apie galimas pasekmes. Dėl sveikatos sutrikimo arba didelio darbo, mokslo krūvio galite pasijusti nekaip. Venkite tokių atsipalaidavimo ir liekninimosi būdų, kurie gali pakenkti sveikatai.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžioje jums rūpės buitis, kasdieniniai reikalai. Net nesistenkite pakeisti nepakeičiamų dalykų, būkite tolerantiški. Jei velsitės į ginčus, didesnė tikimybė bus įgyti priešų, o ne ką nors įrodyti. Regis, ilgėsitės mylimo žmogaus, trokšite pramogų. Nuo trečiadienio teks vikriai suktis, jeigu tenka organizuoti pagalbą kitiems, rinkti lėšas, ruošti projektą ar kt. Derėtų labiau pasidomėti ir vaikų poreikiais. Savaitgalį būsite nusiteikę puoštis, keistis. Regis, būsite patenkinti tuo, ką internetu įsigysite, kaip atsinaujinsite.SKORPIONAS


Ši savaitė be pasigailėjimo įsuks į reikalų verpetą. Galite gauti netikėtą žinią ar išgirsti gandus, kurie sudrums ramybę. Atrodys, kad griūva įprastinis stabilumas, o pokyčius tenka priimti nepasiruošus. Iš kailio nersitės, kad nepriekaištingai atliktumėte pareigas ir kad jūsų nurodymus vykdytų kolegos ar šeimos nariai. Pasitenkinimas veiklos rezultatais privers stipriau plakti širdį, labiau jausti pavasarį. Savaitgalį geriausias vaistas nuo visų bėdų jums būtų meilė. Regis, padarysite įspūdį tam, kam norite jį padaryti.


ŠAULYS


Šiuo metu aktualūs bus reikalai, susiję su verslu, pinigais, nuosavybe, nuoma, tiekimu. Gali kilti pagunda veltis į aferą. Tai gana pavojinga. Labiau prižiūrėkite ir saugokite vaikus. Tikriausiai teks bendrauti su žiniasklaida, rašyti. Kažkuris iš jums aktualių klausimų gali išsispręsti. Jūsų argumentai padės patraukti reikiamo asmens dėmesį. Savaitgalį skirkite išsamiam susitvarkymui. Išmeskite/išdalinkite nebereikalingus daiktus. Jei savijauta nedžiugins, tai prioritetą teks skirti sveikatai, kūno reikmėms.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje gali kilti nesusipratimų, pakibti planai, įstrigti susitarimai. Griežtais, nekorektiškais pareiškimais galite įpykdyti savo pašnekovus. Netvarkykite turtinių, verslo reikalų paskubomis, pravartu nuodugniai išsiaiškinti, ką gausite ir ką prarasite. Labiau rūpinkitės šeimos nariais. Kai nusiraminsite, kils noras puoštis, savo rankomis pasigaminti įdomių aksesuarų. Savaitgalį nestigs bendravimo, dėmesio, ypač socialiniuose tinkluose.

REKLAMA


VANDENIS


Savaitės pradžioje būtų geriau kai ką pristabdyti, atidėti nei skubotai įsipareigoti. Antruoju atveju teks gailėtis arba turėti vargo, kad būtų leista pakoreguoti, pakeisti. Ypatingai saugokite sveikatą. Asmeniniuose santykiuose - nieko gero. Pyksitės su namiškiais, kaimynais, komentatoriais socialiniuose tinkluose. Saugokitės traumų. Šį savaitgalį pravartu mėginti atsikratyti blogo įpročio, gerinti mitybą ir sveikatą. Regis, puikiai sugebėsite rūpintis šeima, namais. Galite internetu įsigyti norimą prekę.


ŽUVYS


Šią savaitę jums nekils ypatingų rūpesčių tuo atveju, jei numatyti reikalai tekės įprasta vaga. Blogiau, jei aplinkybės ar koks subjektas pažeis tą ritmą. Regis, jums stigs objektyvumo. Esant žalos galimybei, atsisakykite abejotino sumanymo. Laikykitės nustatytų taisyklių, kad išvengtumėte incidentų. Gali prabilti/plėtotis jūsų meninis talentas. Atpalaiduojamai veiks meditacijos, muzika. Kita vertus, grėsmę kelia sukčiai ir infekuoti žmonės. Savaitgalį uoliau pasimokykite, jei jūsų laukia egzaminas, pristatymas.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.