Savaitės horoskopai: vasario 17 – 23 d.

Savaitės horoskopai: vasario 17 – 23 d.


AVINAS


Savaitės pradžioje domins reikalai, susiję su užsieniu, mokslu, teise. Galbūt kils noras ieškoti atsakymų į svarbius būties klausimus, spręsti globalines problemas. Galite gauti pakvietimą į darbo pokalbį, visuomeninį renginį, pristatymą, pasimatymą ar pan. Jei norite sėkmės, parodykite kuo daugiau lankstumo bei pagarbos kitiems. Savaitgalį jums ne pro šalį gerai pailsėti. Venkite triukšmingų susibūrimų, intensyvios veiklos. Patartina apsilankyti parodoje, pasidomėti menu, pasimėgauti patinkančia muzika.


JAUTIS


Šią savaitę teks tvarkyti reikalus, susijusius su finansais, dokumentais, teisėtvarka, informacija, tarptautiniais reikalais, mokslu. Jums tikriausiai nuriedės akmuo nuo širdies, nes pagaliau išsispręs aktualus klausimas. Galbūt sulauksite rėmėjų paramos, susižavėsite nepažįstamu asmeniu, nauja idėja, arba kažkam padarysite didelį įspūdį. Savaitgalį nusimato šaunūs susitikimai su draugais, kolektyvinės pramogos, įvairūs renginiai. Jeigu užmegsite naują pažintį, ji bus perspektyvi. Galite sulaukti ir rimtų pasiūlymų.

REKLAMA


DVYNIAI


Nuo pirmadienio porą dienų jausite norą bendrauti, aiškintis santykius, ieškoti kompromisų. Tikėtinas įpareigojantis pokalbis su dalykiniu partneriu, konkurentu. Galite gauti pasiūlymą, žadantį verslo, finansines perspektyvas ar susijusį su kelione, mokymais, projektais. Galbūt pagaliau pasirašysite seniai paruoštą, bet atidėliotą dalykinę ar turtinę sutartį. Savaitgalį būsite nusiteikę daug naršyti internete ar kitaip bendrauti su pasauliu, nepažįstamais žmonėmis, plėsti akiratį, rimtai pasimokyti ar kt.


VĖŽYS


Savaitės pradžia žada pokalbių dalykinėmis ir finansinėmis temomis. Galite išgirsti dominančią žinią, susijusią su darbo paieškomis arba sveikatos situacija. Gali pavykti patraukti savo pusėn konkurentus, įveikti varžovus. Neabejingo požiūrio į jūsų situaciją galite tikėtis iš dominančio žmogaus. Kita vertus, iš jūsų bus reikalaujama konkretumo, aiškumo. Jei turite teisinių klausimų, pravartu konsultuotis. Savaitgalį mintys kryps į ateities planus, svajosite apie keliones. Galbūt gerai pasiruošite prezentacijai, egzaminui.

REKLAMA


LIŪTAS


Savaitės pradžia stimuliuos kūrybai, meilei, pramogoms, sportui, užsiėmimams su vaikais, jų lavinimui. Jums turėtų pavykti susidoroti su problemomis darbe. Ilgalaikės pastangos turėtų duoti rezultatus. Arba būtent dabar sudarysite ilgalaikę sutartį, susitarsite dėl įsidarbinimo, tarpininkavimo, finansavimo ar pan. Savaitgalį galbūt atgausite skolą arba kitų dėka pavyks gauti naudos ar išvengti galimo nuostolio. Pasistenkite pernelyg nešvaistyti pinigų. Jei panorėsite, galėsite turiningai praleisti laiką su gera kompanija.


MERGELĖ


Šią savaitę daug dėmesio reikalaus ir šeima, ir darbas. Tuo pačiu dar norėsis patirti pramogų, romantikos. Galimi netikėti pasiūlymai verslo reikalų srityje arba sudomins veikla, susijusi su įdomiais kūrybiniais projektais, mokslinėmis inovacijomis ar kt. Turėsite daugiau reikalų su augančia karta. Jums pavyks, jeigu reikės ką nors suremontuoti, pataisyti. Savaitgalį būsite nusiteikę bendrauti. Vieniems nesinorės nei kur nors eiti, nei ką nors veikti. Bus puiku, jei suderinsite interesus su antrąja puse.


SVARSTYKLĖS


Regis, šiuo metu jums teks tvarkyti dokumentus, sutartis, narplioti supainiotus reikalus, ieškoti reikalingos informacijos. Turėtų pavykti susitarti dėl darbo, užsakymo. Jeigu užteks laiko, pravartu pasitvarkyti buityje, rasti bendrų užsiėmimų su šeimos nariais. Galite turėti rūpesčių su senyvo amžiaus artimaisiais. Savaitės pabaiga jums turėtų būti nebloga. Nestokosite kūrybingumo, humoro jausmo. Galbūt gausite įdomių patarimų dėl įvaizdžio, stiliaus, įsidarbinimo, namų erdvės apdailos.SKORPIONAS


Jeigu šiuo metu ieškote uždarbio šaltinio, informacijos ar meilės, būsite ypač aktyvūs. Pastangos ir susitikimai jūsų nenuvils. Galimi netikėtumai, intriguojami pasiūlymai. Su artimos aplinkos žmonėmis galite susitarti dėl svarbių jums dalykų, bendrų renginių. Savaitgalį nusimato flirtas, pasimatymas arba šauni šeiminė pramoga. Regis, jums pavyks atitrūkti nuo darbinių problemų ir įgrisusių rūpesčių. Nepagailėkite geranoriško dėmesio savo vaikams.


ŠAULYS


Jeigu negailėsite energijos, šią savaitę ne tik pasieksite gerų rezultatų, bet ir atsikratysite įtampos, neigiamų emocijų. Tikėtini pinigai, komercinė sėkmė. Tinkamas metas ataskaitų, rašto darbų užbaigimui, susitarimų įvykdymui. Kai ką turite suskubti atlikti būtent dabar. Galite apsispręsti dėl dalykinio ar kitokio pasirinkimo. Savaitgalį teks nemažai bendrauti. Iš pažįstamo žmogaus ar kito šaltinio sužinota informacija gali pasirodyti jums labai aktuali.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje tikriausiai atsiras konfidencialių reikalų, kuriuos turėsite tvarkyti atsargiai. Jums derėtų malšinti norą atvirai kautis su priešais – tik aplinkiniais keliais ir gudrumu galite šį tą laimėti. Regis, nuo trečiadienio būsite nusiteikę imtis nelengvų darbų. Nuotaika bus nepastovi, nors sėkmės bei dėmesio lyg ir netrūks. Gali būti, kad jūsų sąskaitoje padaugės pinigų arba pasirašysite naudingą sutartį. Savaitgalį jums pavyks pailsėti, pasilinksminti. Galbūt nueisite į pramoginį renginį, į svečius.


VANDENIS


Pirmas porą dienų intensyviai bendrausite, seksis megzti dalykinius ir draugystės ryšius. Bus galimybių atgaivinti seną pažintį. Nuo savaitės vidurio neblogai turėtų sektis su kūryba, labdara, socialiniais reikalais susijusi veikla. Nieko nesugadinsite, jei vengsite blaškančio šurmulio ir nesiimsite darbų, kurių nesugebate, bei nesižavėsite svaigalais, religiniu fanatizmu. Savaitgalį labiausiai norėsis mėgauti žemiškais malonumais. Regis, ir šeimos nariai norės to paties, todėl niekas netrukdys ilsėtis, tinginiauti.

REKLAMA


ŽUVYS


Šią savaitę bus kalbama apie dalykinius planus, verslo perspektyvas. Geriau seksis, jei dirbdami rimtai įsigilinsite į dokumentus, reikiamus duomenis. Galite susitikti su žmonėmis, kurių seniai nematėte. Susitikimai, pokalbiai ir džiugins, ir praturtins naudinga informacija. Visgi būsite neatsparūs infekcijų, alergijų sukėlėjams, apsinuodijimams, todėl reikėtų pasisaugoti. Savaitgalį tiktų gilintis į informaciją, internetu ar kitaip bendrauti su kompetentingais žmonėmis – tai gali labai praversti.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė