Savaitės horoskopai: vasario 10 – 16 d.

Savaitės horoskopai: vasario 10 – 16 d.


AVINAS


Savaitę pradėsite nerimaudami dėl sveikatos, profesinės situacijos, santykių darbe ir ne darbe. Visgi beveik iš karto ims rastis užsiėmimų, leidžiančių pasidžiaugti gera draugija. Įmanomas ir tam tikras kolegiškas solidarumas, gelbstintis jūsų kailį, jei kils problemų dėl nemalonaus incidento ar kt. Deja, dėl kažkokių ryšių gali tekti ir pasigailėti. Savaitgalį kils pagundų išlaidauti, gyventi ne pagal galimybes, tikėtina kelionė, diskusija. Kai kurias savo tiesas verčiau pasilaikykite sau, nesiviešinkite.


JAUTIS


Savaitę pradėsite neblogai nusiteikę. Jausitės lyg žuvys vandenyje, atlikdami veiklas susijusias su augančia karta, kūrybiniais projektais, sportu, dizainu, reklama, žiniasklaida ir kt. Regis, daug dėmesio iš jūsų sulauks ir šeimos nariai. Gali kilti ūpas paremontuoti namus, padailinti savo aplinką, pagerinti asmeninį įvaizdį. Galite pasireikšti ten, kur reikia kūrybiško požiūrio, žinių. Savaitgalį atsiras asmenų, aktyviai siekiančių jūsų dėmesio. Jų motyvai gali būti įvairūs, tačiau tikėtinos ir romantiškos vilionės.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę jums teks prisiversti kai ką atlikti iki galo ir darbe, ir namuose. Tai metas, kai ypač norisi stabilumo, komforto, namų ramybės, o ne kokių nors iškovojimų ar naujovių. Vis dėlto nuo savaitės vidurio jau turėsite imtis naujų užduočių, ieškotis informacijos, kuri anksčiau nebuvo aktuali. Galite gauti žinių iš toli, meilės laiškų ar viliojamų pasiūlymų, susijusių su papildomu uždarbiu, šou renginiu, vakarėliu ar pan. Savaitgalį susirūpinsite savo įvaizdžiu. Galbūt nusipirksite kosmetikos, gražų drabužį.


VĖŽYS


Šią savaitę uoliai spręsite problemas ir tvarkysite reikalus. Jums nestigs žinių, išminties, kruopštumo. Galite gauti pasiūlymą, sudaryti sandorį ar įsigyti remonto, buities, technikos prekių, paslaugų už prieinamą kainą. Regis, daugės ūpo stengtis dėl šeimos gerovės, stiprinti materialinius ir kitokius asmeninio gyvenimo pamatus. Savaitgalis prasidės nuotaikingai, tačiau dėl tam tikro nesaikingumo netrukus gali kilti sveikatos problemų. Tikėtina pagalba iš mylimo žmogaus, vaikų.

REKLAMA


LIŪTAS


Savaitė jus turėtų džiuginti. Gali būti, kad gausite pinigų, atlygį už seniau atliktą darbą. Regis, neblogai sektis derybos, sutarčių sudarymas, darbai susiję su žiniasklaida, leidyba, švietimu, reklama, transportu. Galbūt gausite pranešimą apie numatomą vizitą, pokalbį. Tai sukels susirūpinimo. Gali tekti koreguoti kai kuriuos planus, papildomai padirbėti. Savaitgalį geriausiai jausitės komfortiškoje, jaukioje namų aplinkoje su artimiausiais žmonėmis. Tiktų užsiimti namų ruoša, labiau pasirūpinti augintiniais.


MERGELĖ


Šią savaitę vieni dalykai bus pagaliau išbandyti ir neberūpės, o kiti dar tik prasidės ir pamažu įgis pagreitį. Kažkas iš artimos aplinkos žmonių jums gali pateikti neblogą pasiūlymą. Regis, pavyks užsidirbti pinigų ar įsigyti trokštamą daiktą, sudaryti sutartį, užsakymą. Arba pavyks pakoreguoti kai kuriuos planus, susitarti dėl jums svarbių prekių ar tarpininkavimo. Deja, vaikai gali pridaryti rūpesčių. Savaitgalį tikėtini komplimentai, flirtai. Tikriausiai išspręsite šeimos nario problemą.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžioje judėsite iš inercijos, ir tik kai kuriuos reikalus tvarkysite su užsidegimu. Su tradicine ir netradicine medicina, menais, konfidencialiais susitarimais susijusios sritys domins labiau nei kitos. Nuo trečiadienio kažkas gali priversti jus susinervinti. Galbūt pasijusite nesuprasti, nebekontroliuojantys situacijos. Kita vertus, iš gerbėjo ar mylimo žmogaus galite gauti dovanėlę, patirti malonių įspūdžių. Savaitgalį sėkmės metas tęsis, tačiau galite gauti kiek neraminančią žinią apie artimą žmogų.SKORPIONAS


Savaitės pradžia bus nebloga, ypač jei turite draugų, pagalbininkų arba jus supa geras kolektyvas. Regis, jums seksis telkti bendraminčius, užvesti publiką, bendrauti su įtakingais veikėjais ir užsieniečiais. Nuo trečiadienio prarasite tokį aktyvumą. Galbūt sveikatos problemos, o gal laikina vidinė disharmonija trukdys jums pasireikšti. Laikykitės darbo saugos taisyklių, kad išvengtumėte incidentų. Savaitgalis bus banguotas. Gali būti ir sunkaus darbo, mokymosi ar sporto, ir meilės, švelnumo, malonumų.


ŠAULYS


Savaitė gali prasidėti nervingai. Viena iš priežasčių - nemažas tokių darbų krūvis, kuriuos svarbu laiku užbaigti. Apie savaitės vidurį įtampa nuslūgs, nes veikiausiai jums pavyks susidoroti su finansiniais, profesiniais, mokslo ar kitais rūpesčiais. Netikėtumų gali pateikti jūsų draugai. Pamėginkite paskirti pasimatymą asmeniui, kurio slapčia ilgitės. Tik pasistenkite objektyviai vertinti situaciją ir ryšius su kitais žmonėmis. Jums derėtų saugotis infekcijų, apsinuodijimų, antraip savaitgalį pradėsite negaluodami.


OŽIARAGIS


Ši savaitė žada neblogus pasiekimus, jei studijuojate, palaikote ryšius su užsieniu, publikuojate, tarpininkaujate, organizuojate konferencijas, vykstate į tarptautinius renginius. Regis, puikiai pritaikysite savo žinias praktinėje veikloje. Visgi galite neišvengti kritikos, nesupratimo. Jeigu esate teisūs, tie kritikai netrukus jums nusileis. Savaitgalį pradėję pernelyg azartiškai, galite sunegaluoti ar įklimpti į problemas. Turbūt susitiksite su senais draugais ar pažįstamais.

REKLAMA


VANDENIS


Savaitės pradžioje reikėtų atlikti neatidėliotinus finansinius reikalus, sumokėti mokesčius, įmokas, skolas. Regis, nepagailėsite pinigų kažkokiam pertvarkymui. Tai gali būti susiję ir su verslais, ir su įvaizdžiu, ir su investicijomis, asmeninių santykių pokyčiais ar kt. Antroje savaitės pusėje galima kelionė, daug žadanti pažintis, pavykęs egzaminas, publikacija ar interviu. Savaitgalį gerai įsisavinsite bet kokią informaciją, todėl pravartu mokytis, skaityti, diskutuoti su bendraminčiais. Gali užsimegzti draugystė, partnerystė.


ŽUVYS


Šią savaitę gali pasireikšti didesnis aplinkinių reiklumas jūsų įvaizdžio, mokymosi ar kitų rezultatų atžvilgiu. Visgi gana palanku megzti bendradarbiavimo, partnerystės ryšius, dalyvauti konkursuose dėl darbo, projektų ir pan. Tuo pačiu pasistenkite susitvarkyti su abejonių keliančiais tarpusavio santykiais, finansiniais įsipareigojimais. Stenkitės konstruktyviai spręsti nesusipratimus. Savaitgalį galite sulaukti svečių iš toli arba sudominti užsienietį, gauti atsakymą dėl mokslo, internetinio užsakymo ar pan.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskinė.