Savaitės horoskopai: sausio 13 – 19 d.

Savaitės horoskopai: sausio 13 – 19 d.


AVINAS


Šios savaitės pradžia užvers nelengvais darbais, o gal ir didele atsakomybe. Jeigu jaučiate, kad nesate pasirengę reformoms, ruoškite įtikinamus argumentus – jų gali prireikti. Kaupkite informaciją, išnagrinėkite aktualius klausimus iš visų pusių. Nuo savaitės vidurio įvairiai gali krypti jūsų santykiai tiek su kolegomis, tiek su antrąja puse. Galite susitikti su asmeniu, iš kurio tikitės paramos, palaikymo arba meilės. Jums gali pavykti atgaivinti nutrūkusį ryšį, sutvarkyti seną reikalą, pasiskolinti pinigų ar pan.


JAUTIS


Savaitės pradžioje jums neblogai seksis daryti įspūdį dominantiems asmenims, bendrauti su augančia karta, demonstruoti pedagoginius sugebėjimus. Su mylimu žmogumi galite aptarti santykių perspektyvas. Galimas pasiūlymas ir dėl geresnio darbo, derybos dėl atlygio ar pan. Turbūt išleiskite vieną kitą eurą savo įvaizdžio patobulinimui. Savaitgalį pajusite stiprų norą bendrauti, aiškintis santykius, ieškoti kompromiso. Venkite negatyviai reaguoti, jei partneris ar kitas pašnekovas turės kitokią nuomonę bei planus.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę stengsitės prisiderinti prie šeimos, partnerio, visuomenės keliamų reikalavimų bei aplinkybių. Galite ką nors nupirkti buičiai palengvinti. Neatidėkite, jei reikia ką nors suremontuoti, pataisyti. Gali kilti noras įsigyti naujų interjero detalių, modernios technikos ar pan. Toli siekiančių vilčių gali sukelti romantiškas epizodas, netikėtas dėmesys, pasiūlymas. Tik nederėtų rizikuoti šeimos interesais dėl menkaverčio malonumo. Savaitgalį atsiras nenumatytų darbų. Atsargiai su elektra ir kelyje.


VĖŽYS


Šią savaitę profesinė situacija nekels nerimo, jeigu viskas klostosi kaip suplanuota. Jausitės sumanūs, išradingi, atrodys, kad tuoj išpildysite ne vieną savo norą. Jums turėtų pavykti sėkmingai išlaikyti egzaminą, susitarti dėl aktualaus darbo, užsakymo, informacijos. Vis dėlto nusimato ir tam tikri iššūkiai, konkurencija. Svarbu kažko svarbaus nepradėti nepasirengus, neturint galimybių tęsti. Savaitgalį skirkite meilei, pramogoms, sportui, užsiėmimams su vaikais, jų lavinimui.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę ypač didelę vertę jums turės darbas, kūryba, turbūt teks rūpintis pajamų šaltiniais, nuomos, indėlių, pelno klausimais, derėtis, prekiauti. Nors jūsų mąstymas bus labai aktyvus, didelė inciatyva ir puikus imlumas informacijai, tačiau rūpesčių gali sukelti sveikata arba pasitaikys keistų nesusipratimų su suinteresuotais asmenimis, partneriais ir pan. Kažkas gali jus išmušti iš teisingo kelio, supainioti mintis ir planus. Savaitgalį skirkite šeimai, buičiai, pasidžiaukite asmenine erdve, užuot kur nors lėkę iš namų.


MERGELĖ


Šią savaitę turėtų padaugėti kūrybinės energijos ir palankių galimybių. Kai kurie projektai gali įsikūnyti arba gerų patarimų sulauksite iš įtakingo pažįstamo. Galite truputį pasistūmėti pirmyn verslo srityje. Regis, vienas žmogus ar įvykis suaudrins jausmus, nuteiks kelionei, meilei ar kt. Savaitgalį atsakykite į gautus laiškus, žinutes, paieškokite reikalingos informacijos ir rimtai pasimokykite, jei jūsų laukia egzaminas, prezentacija. Saugokite savo ir kitų sveikatą, nesukelkite avarinių situacijų.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžioje jums stigs energijos, tačiau su kaupu bus fantazijų ir praeities prisiminimų. Regis, mieliau bendrausite virtualiai nei realiai. Galbūt stengsitės manipuliuoti informacija bei žmonių nuomonėmis. Saugokitės apsinuodijimo, infekcijų, nevartokite svaigalų, neaiškių vaistų. Nuo savaitės vidurio būsite nusiteikę spręsti organizacinius ir nuosavybės klausimus. Jeigu nenorite problemų, turite būti atidūs ir rūpestingi bei neignoruoti vaikų ir partnerio poreikių.SKORPIONAS


Šią savaitę jūsų mintys suksis apie verslą, politiką, pareigas, kolektyvą. Galbūt teks įtemptai mokytis. Kai kurie susitikimai ir gauti pasiūlymai bus įdomūs, nekasdieniški. Regis, bus progų iš aplinkinių pasisemti įkvėpimo. Tačiau galimos ir pernelyg optimistinės viltys. Nuo savaitės vidurio jau stokosite energijos, ne viskas klostysis taip, kaip planavote, ypač jei pernelyg rodysite iniciatyvą. Klausykitės vidinio balso. Geriau būtų neeksperimentuoti su technika bei nekenkti savo organizmui alinamomis dietomis.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje jus labai domins tolimos kelionės arba studijų klausimai. Galbūt teks įrodinėti savo projektų, darbų vertę, tikslus arba sukti galvą, kaip įvykdyti rimtą įsipareigojimą. Nuo to priklauso jūsų autoritetas ir finansinė situacija. Su kitų pagalba turėtumėte lengvai tai įveikti, sulaukti reikalingos pagalbos, padrąsinimų. Pravartu labiau pasidomėti savo sveikata, mityba, gerinti darbo ir gyvenimo sąlygas. Jeigu tai ignoruojate, savaitgalį galite pasijusti nekaip.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje pajusite atsakomybės naštą dėl savo priimtų sprendimų. Galimas rimtas pokalbis, dėl kurio susijauks kai kurie jūsų planai. Jausite įtampą dėl psichologinių arba finansinių priežasčių. Turbūt neramiai reaguosite į besiartinančias permainas ar numatomą egzaminą, kelionę. Svarbiuose reikaluose nesivadovaukite emocijomis. Savaitgalį nevenkite bendrauti, dalyvauti viešuose susibūrimuose. Galite išgirsti įdomių naujienų. Tik labai atsargiai elkitės su pinigais, nuosavybe bei saugokite vaikus.

REKLAMA


VANDENIS


Savaitės pradžioje būsite įsitempę, visur įžvelgsite slaptus priešus, pasalūniškas provokacijas. Verčiau nerizikuokite imti kyšių ar kitaip naudotis tarnybine padėtimi. Galite išleisti per daug pinigų, todėl mėginkite iš anksto susidaryti pajamų ir išlaidų planą bei jo laikytis. Regis, teks bendrauti su užsieniečiais, specialistais, valdininkais. Labiau derinkitės prie aplinkybių ir kitų žmonių, nekenkite sau ir kitiems, tuomet galėsite tikėtis gero posūkio. Savaitgalį venkite konfliktų. Atsargiai su elektra, technika bei kelyje.


ŽUVYS


Šią savaitę padaugės ūpo bendrauti, aiškintis santykius, ieškoti kompromiso, bendradarbiauti, partneriauti, netgi konkuruoti. Ryžtas, tvirti argumentai jums gali atverti daug durų. Būsite linkę suvokti, pripažinti ir taisyti savo klaidas, keisti save ir savo aplinką. Geras metas ieškoti pelningesnio užsiėmimo. Savaitgalį būsite nusiteikę vykti į ekskursiją, renginį ar pasimatymą. Kelyje gali pasitaikyti problemų. Būkite labai atidūs vairuodami. Pasisaugokite ir sukčių, vagių.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė