Savaitės horoskopai: gruodžio 9 – 15 d.

Savaitės horoskopai: gruodžio 9 – 15 d.


AVINAS


Šią savaitę kantrybė, darbštumas ir tam tikras dosnumas padės jums siekti tikslo. Gali pavykti rizikingas projektas ar investicija. Regis, nestokosite iškalbos, bet vis dėlto jos gali nepakakti norint sužavėti kolegą ar klientą. Darbe gali kilti pagunda pasinaudoti tarnybine padėtimi, o tarnybinis romanas, jei tokį esate užmezgę, gali iškilti į viešumą ar pan. Savaitgalį teks pasistengti rasti raktą į artimų žmonių širdis. Santykiai bus problemiški, jeigu nesugebėsite suprasti vieni kitų, susitarti dėl pareigų, laisvalaikio.


JAUTIS


Šią savaitę staiga gali atsirasti ypatingų poreikių ir troškimų. Jeigu tai susiję su draugyste, meile, kūniškais malonumais, tai nesunkiai juos realizuosite. Regis, stabilizuosis meilės santykiai. Tikriausiai turite reikalų susijusių su nuosavybe, pinigais, finansiniais įsipareigojimais. Galbūt sulauksite užsisakytos siuntos iš užsienio. Savaitės pabaigoje ypač svarbūs bus profesiniai ar studijų planai, ryšiai su užsieniečiais ar kt. Galimas intriguojamas pasiūlymas, prasmingas patyrimas arba nusiteikimas rizikuoti.

REKLAMA


DVYNIAI


Savaitės pradžioje teks šiek tiek suvaržyti savo veiksmų laisvę ir būti santūresniems, antraip negalėsite pasiekti tikslo, įveikti konkurentų. Lengva pasiduoti nevykusiai pagundai ir nuvilti partnerį. Nepiktnaudžiaukite kitų žmonių pasitikėjimu ir tarnybine padėtimi. Regis, aplinkybės privers pasirūpinti nebaigtais darbais, sveikata, šeimos narių problemomis. Galite sudaryti reikiamą sandorį arba jums bus paskirtas verslo susitikimas. Savaitgalį turbūt nepajėgsite įveikti noro pirkti ne itin reikalingus daiktus, išlaidauti.


VĖŽYS


Ši savaitė jums gali patikti, jeigu ieškote kontaktų su jus dominančiais žmonėmis, sprendžiate bendradarbiavimo, partnerystės klausimus. Nusimato vertinga informacija, neblogi mokslo, tarptautinio projekto ar kolektyvinio darbo rezultatai. Norėsis bendrauti, žavėtis ir žavėti. Galbūt pastebėsite, kad kažkas jums rodo didesnį dėmesį nei anksčiau. Tikėtina sėkminga intelektinė, kūrybinė, sportinė veikla. Gali nudžiuginti kvietimas į renginį, varžybas, pasimatymą ar kt. Savaitgalį gali iškilti svarbus pasirinkimo klausimas.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę išaugs jūsų dalykinės ambicijos ir kūrybinės galios. Pasižymėsite diegdami reformas versle, darbe. Derėtų kontroliuoti savo kalbą atsižvelgiant į tai, su kuo tenka bendrauti. Darbe elkitės dalykiškai, bet tuo pačiu maloniai ir draugiškai. Sudarytas įvaizdis daug lems. Iki penktadienio geriau seksis veiklos, atliekamos ne individualiai, o su grupe, komanda. Savaitgalį skirkite laiko apmąstymams vienatvėje, kūrybai. Neskubėkite tikėti nepatikrinta informacija. Labiau rūpinkitės sveikata, mityba.


MERGELĖ


Savaitės pradžioje kritiškai vertinsite savo žinias bei sugebėjimus. Susikaupę darbuositės ir galite sulaukti objektyvaus, pozityvaus atliktų darbų įvertinimo. Galbūt padarysite jums reikšmingą atradimą, sprendimą. Galimas pokalbis su darbdaviu ar pareigūnu, patikrinimas, egzaminas, atsakinga komandiruotė ar kt. Nuo penktadienio suaktyvės draugystės, meilės reikalai. Seksis kūrybinė veikla, vilios aktyvus laisvalaikis, sportas, kelionės, kažkur kvies draugai. Saugokitės infekcijų, peršalimo.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę nusimato reikalai, susiję su bankais, paskolomis, mokesčiais. Regis, pavyks įsigyti norimą daiktą. Neblogai seksis spręsti intelekto, plataus akiračio ir nuovokos reikalaujančius klausimus, tačiau kasdieniniai, buitiniai reikalai atrodys gana atgrasūs. Galite pasijusti šiek tiek apvilti šeimos nario. Parodykite atlaidumą, dosnumą – tai bus vaistas, kuris gali išgydyti artimo žmogaus sielą. Savaitgalį būsite nusiteikę griebtis darbų, įvedinėti tvarką. Jums gali būti siūlomos naujovės, investicijų variantai.SKORPIONAS


Ši savaitė skatins rizikuoti ir jums gali pasisekti. Ypač, jei yra palaikančių asmenų. Visgi stenkitės rasti kompromisą ir su tais, kurie jums nepritaria. Derėtų švelninti nuomonių skirtumus, gebėti nusileisti. Tai gali dovanoti puikią partnerystę. Tikėtina, kad neišvengsite finansinių rūpesčių. Galbūt teks skubiai tvarkyti reikalą susijusį su paveldėjimu, draudimu, mokesčiais, paskolomis. Jei aktualu, pasikonsultuokite su specialistais. Savaitgalį seksis mokytis, sportuoti, naršyti internete. Atsargiai kelyje.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje galite panorėti kažko naujo dalykinėje srityje arba savo išvaizdoje, stiliuje, aplinkoje. Pasverkite galimybes, jei sudomino brangūs daiktai ar paslaugos sau arba kaip galimos kalėdinės dovanos, pramogos artimiesiems, draugams. O galbūt antroji pusė darys spaudimą dėl norimo pirkinio ir jūs turėsite aiškintis, ar to daikto tikrai reikia. Gali būti, kad konkuruosite dėl patinkančio asmens ar darbo, bylinėsitės, derėsitės. Finansinių reikalų nereikėtų atidėlioti. Savaitgalį turbūt užsisakysite prekę ar kelionę.


OŽIARAGIS


Šią savaitę palanku tvarkyti būsto, nuosavybės reikalus, vienaip ar kitaip atsinaujinti pagal esamas finansines galimybes. Regis, pavyks papildomai užsidirbti ar įtvirtinti tai, kas pasiekta. Nusimato draugiškų susitikimų, pasimatymų. Visgi meilė, partnerystė veikiausiai pareikalaus rimto apsisprendimo, įsipareigojimo. Regis, išlaidausite sveikatos arba grožio, įvaizdžio reikmėms. Dėl to šiek tiek nerimausite. Saugokite sveikatą. Savaitgalį venkite priekaištauti, pavyduliauti, jeigu nenorite nubaidyti meilės ir laimės.

REKLAMA


VANDENIS


Savaitės pradžioje gilinsitės į asmeninius reikalus, šeimines problemas. Galbūt pajusite, kad jums trūksta jaukumo namuose ir norisi jį kurti. Taip ir padarykite pasitelkę savo išradingumą. Derėtų daugiau dėmesio skirti vaikams, antrajai pusei. Būkite labai atsakingi priimdami sprendimus susijusius su vaikais ir darbo reikalais. Artėjant savaitgaliui mintys suksis apie sveikatą, darbą. Tikėtinos ūkinės, techninės prekės. Tikriausiai bus ir nenuspėjamų situacijų, netikėtų originalių pirkinių.


ŽUVYS


Ši savaitė gali paskatinti keisti veiklos pobūdį, pradėti sportuoti, vystyti kūrybinę veiklą. Pasidžiaukite tuo, kad jus palaiko artimi žmonės, draugai, paklausykite patyrusių žmonių patarimų. Regis, džiugins ir meilė. Galite sėkmingai panaudoti kūrybinius gebėjimus. Nuo savaitės vidurio jums norėsis kuo daugiau būti jaukiuose namuose. Visgi darbai, įsipareigojimai kitiems žmonėms vers nemažai nuveikti už namų sienų. Savaitgalį į savo planus, aktyvius užsiėmimus stengsitės įtraukti mylimą žmogų, vaikus, draugus.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė