Savaitės horoskopai: spalio 21 – 27 d.

Savaitės horoskopai: spalio 21 – 27 d.


AVINAS


Savaitės pradžia žada slaptą meilės nuotykį, malonią pramogą arba kitų nekasdieniškų įspūdžių. Jūsų vaizduotė bus gana laki. Tai leis su polėkiu įgyvendinti subrandintas kūrybines idėjas. Vis dėlto gali būti neramu dėl kai kurių neįvykdytų įsipareigojimų arba konkurencijos. Atlikite dalykus, kuriuos reikia užbaigti, aiškinkitės įstrigusius santykius, rūpinkitės įvaizdžiu, sveikata. Savaitgalį pavojų gali kelti žmonės, kuriuos jūsų veiksmai verčia jaustis nesaugiai. Lengva susipykti, nutraukti ryšius.


JAUTIS


Ši savaitė žada artimų ir mylimų žmonių palaikymą, supratimą. Visgi pasitaikys šiokio tokio nesusikalbėjimo arba nelabai pageidaujamos informacijos, susijusios su darbu, sveikata. Geriausiai seksis tiems, kurie sugeba bendradarbiauti, partneriauti ar tarpininkauti. Regis, kažkoks interesas sukels energijos antplūdį. Tai gali būti susiję su atsinaujinusiu hobiu, romantišku pasiūlymu, sportu, kūrybine saviraiška, papildomomis pajamomis. Savaitgalį daug jėgų skirsite ūkio darbams. Domins ūkinės, techninės prekės.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę aktualiausi turėtų būti darbo, mokslo ir ryšių klausimai. Galbūt uoliai ruošitės kokiam nors pristatymui ar egzaminui, konkursui. Gali tekti aiškintis atsakomybės, pareigų klausimus, sudaryti sutartis, tvarkyti su informacija, reklama susijusius reikalus. Optimizmas ir artimųjų palaikymas labai pasitarnaus. Nuo savaitės vidurio ypač trokšite komforto, patogumų, jaukumo namuose. Savaitgalį užplūs azartiškos nuotaikos, ūpas sportuoti. Saugokite nuo pavojų vaikus ir patys jauskite saiką.


VĖŽYS


Šią savaitę būsite nusiteikę pademonstruoti, ką sugebate, kad ir kokia sritis tai būtų: kūryba, sportas, mokslas, verslas, politika, scena. Veikiausiai nestigs meninio įkvėpimo, romantiškų akimirkų ir tai glostys sielą. Situacija bus dar geresnė, jeigu neprisikaupė laiku neatliktų darbų. Tai, ką tinkamai atlikote, duos neblogus rezultatus ir galbūt papildys piniginę. Gali būti, kad sulauksite giminaičio, draugo, gerbėjo dėmesio. Savaitgalį kuo mažiau blaškykitės, venkite triukšmingų susiėjimų, šeiminių barnių.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę jums neblogai seksis rūpintis komfortu, apdaila ir panašiais dalykais, kurie sukuria jaukumo ar net prašmatnumo įspūdį. Gana sėkmingai tvarkysite nuosavybės reikalus, finansinius dokumentus. Yra tikimybė, kad įsidarbinsite, sudarysite naudingą sutartį, gausite kreditą. Tačiau kažko reikalaudami iš kitų, siekdami ar viešindami nepersistenkite, jauskite atsakomybę. Savaitgalį aktyviai bendrausite su kaimynais, draugais, giminėmis. Atsargiai kelyje. Gresia traumos, sveikatos sutrikimai.


MERGELĖ


Savaitės pradžia nežada didelio aktyvumo. Norėsis turėti kuo daugiau laiko sau bei asmeninės erdvės be jokių trukdymų, šurmulio. Net jeigu darbas jums patinka, pageidausite atokvėpio. Galite išgirsti gandus, kurie turbūt nenuliūdins. Suprasite, kad kitiems reikalingas jūsų padrąsinantis žodis, patarimai. Trumpalaikio malonumo suteiks šou renginys, ilgalaikio – tikra meilė. Savaitgalį venkite išlaidauti, bet nebūkite savanaudiški, jeigu reikia padėti artimam žmogui.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę tikriausiai pavyks išsiveržti iš kasdieninės rutinos, kažką pakeisti savo aplinkoje arba užsiėmimuose. Nekreipkite dėmesio į vieną kitą nedraugišką repliką, drąsiai argumentuokite ir ginkite savo poziciją. Neblogai turėtų sektis su kūryba, labdara, socialiniais reikalais susijusi veikla. Gali atsirasti asmuo linkęs jums padėti, palepinti. Pasidomėkite, kokie motyvai jį tam skatina. Savaitgalį galimi nemalonūs netikėtumai. Nesielkite grubiai, savanaudiškai. Saugokitės traumų, ugnies.SKORPIONAS


Šią savaitę jūsų mintys skraidys kiek toliau nuo kasdienybės. Galbūt esate įsimylėję arba galvojate apie pašėlusį nuotykį. Turėtų sektis kūrybiniai projektai, veiklos su vaikais. Regis, teigiamai veiksite aplinkinius ir jie jus taip pat. Žadinsite romantiškas emocijas, draugiškumo bei solidarumo jausmus. Savaitgalį galbūt patirsite slaptą priešiškumą, kenkimą. Arba problemų sukels sveikata, artimo žmogaus būklė. Nežiopsokite kelyje – gresia avarijos.


ŠAULYS


Šią savaitę jums gali prireikti finansinės ar kitokios paramos. Imkitės iniciatyvos, pajudinkite skolininkus ir galimus rėmėjus. Gali nudžiuginti pasiūlymas iš toli esančio asmens. Seksis mokyti(s), tarpininkauti, reklamuoti. Mintys suksis apie kvalifikacijos kėlimą, mokymus, keliones, konferencijas ar pan. Jeigu būtina, tai tvarkykite dokumentus, kreipkitės dėl leidimų, oficialių raštų, patvirtinimų, atsiskaitymų. Savaitgalį taps akivaizdu, kad reikia konkretizuoti, apibrėžti kai kuriuos santykius.


OŽIARAGIS


Šią savaitę aktualūs bus reikalai, susiję su nuosavybe, pinigais, mokesčiais, investicijomis, galbūt teks imtis tarpininkavimo, derėtis. Regis, ką nors įrodyti kitiems bus nelengva. Visgi dosnumu galite palenkti į savo pusę reikalingą žmogų. Tikėtini bendri reikalai su užsieniečiais, kelionių, mokslo planai, jų aptarimas. Išgirstos mintys, diskusijos pasirodys gana vertingos. Savaitgalį jausite emocinę įtampą, stokosite savikontrolės. Galite ką nors įžeisti, išprovokuoti agresiją. Saugokitės ugnies.


VANDENIS


Savaitės pradžioje teks imtis konkrečių veiksmų, atsiskaityti už atliktus darbus. Pasistenkite apdairiai tvarkyti dokumentus, derinti nuomones, interesus, finansinius išteklius. Galbūt jausite konkurentų spaudimą arba kažkieno pavydą. Nepasiduokite abejonėms ir nelaukite pritarimų. Darykite tai, kas būtina ir neatidėliotina. Tikslą turite pasiekti patys. Savaitgalį dėmesys bus sutelktas į kelionių klausimus arba į mokslo, reikalus. Jeigu turėsite reikalų su užsieniečiais, pasirenkite nesusipratimams.

REKLAMA


ŽUVYS


Ši savaitė jums turėtų būti gana smagi, nes savyje pajusite daug meilės, šilumos, o galbūt ir kūrybinę ugnelę. Galite gauti reikiamos informacijos apie dominančią veiklą, gyvūną, dietą, sveikatos aktualiją, medicinos tyrimus, reabilitaciją ar kt. Visgi galimos problemos, kurios turbūt tiesiogiai jūsų nepalies, tačiau vers nerimauti dėl kitų žmonių. Priimkite aplinkinius su visais jų trūkumais ir ydomis. Savaitgalį vaikų ir mylimųjų poreikius protingai ribokite. Labiau saugokite nuosavybę, pinigus. Prižiūrėkite vaikus.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė