Savaitės horoskopai: 20 – 26 d.

Savaitės horoskopai: 20 – 26 d.


AVINAS


Šios savaitės pradžioje pradės geriau sektis intelektinė veikla, moksliniai tyrinėjimai, mintys suksis apie mokslo klausimus, studijas, keliones, stažuotes. Tikėtini pokalbiai su įtakingomis, išsilavinusiomis moterimis, reikalai su užsieniečiais. Iki savaitgalio pravartu užbaigti neatidėliotinus darbus. Labai svarbu atkreipti dėmesį į vaikų išdaigas, keistus jų poelgius. Venkite abejotinų avantiūrų. Ypač rūpinkitės reputacija, įvaizdžiu. Savaitės pabaigoje prasidedanti jaunatis suteiks ūpo megzti pažintis, draugystes, eiti į renginius.


JAUTIS


Savaitės pradžioje teks planuoti pajamas ir išlaidas, įvertinti savo finansines galimybes, peržiūrėti dokumentus, sutartis. Su kolegomis, vadovybe vertėtų atvirai apsvarstyti klausimus, kurie jums neduoda ramybės. Nenusiminkite, jeigu sulauksite kritikos. Net ir tokiu atveju jūsų suvokimas prasiplės, atsiras naujų paskatų kažko imtis, siekti. Bus sunkiau, jei jums šiuo metu tenka ne tik įtemptai dirbti, bet ir mokytis, laikyti egzaminus. Stenkitės nesinervinti, pasitelkti optimizmą ir teisingai dėlioti prioritetus.

REKLAMA


DVYNIAI


Savaitės pradžia gali paskatinti daugiau bendrauti su tais žmonėmis, kurių požiūris stipriai skiriasi arba linkusiais oponuoti, ginčytis. Bus nelengva suderinti interesus, tačiau daug ką išsiaiškinsite. Jeigu turite teisinių klausimų, pravartu konsultuotis. O jeigu trokštate laisvai mėgautis malonumais, susitaikykite, kad jie kainuoja. Savaitgalį turiningai praleisite laisvalaikį, jei turėsite progą kur nors toliau išvykti, pakeisti aplinką, apsilankyti kultūriniame renginyje ar pademonstruoti platų akiratį, žinias.


VĖŽYS


Šią savaitę be didelių pastangų turėtų pavykti užbaigti anksčiau pradėtą darbelį, įsipareigojimą ir netgi pakelti dvigubą darbo krūvį. Galbūt sužinosite, kad esate priimti į darbą, arba gausite sveikatos tyrimų rezultatus. Jeigu jūsų veikla reikalauja psichologinės įžvalgos, jums seksis geriau nei paprastai. Visgi pasisaugokite persidirbimo, infekcijų, nes jūsų organizmas ne itin atsparus. Meilė, susižavėjimas bus ir vaistas, ir nuodas. Nuodingai gali veikti kitų pavydas ar bandymas jus kažkaip išnaudoti.

REKLAMA


LIŪTAS


Savaitės pradžioje būsite nusiteikę gana smagiai, norėsis pramogų, romantikos, reikštis sporte, scenoje ir pan. Darbe būsite veiklūs. Galimi oficialūs susitikimai, sandoriai, turbūt teks skubiai tvarkyti dokumentus, sutartis. Aplinkiniai tikriausiai nepritars kai kuriems jūsų poreikiams ar norams, todėl jūs dėsite daug pastangų juos įtikinti. Reikėtų pasisaugoti sportinių ir kitokių traumų, avarinių ir konfliktinių situacijų. Savaitgalį daugiau dėmesio skirkite gyvenimo partneriui, artimiesiems.


MERGELĖ


Šią savaitę savo energiją eikvosite šeimos, namų, gyvenamosios aplinkos, vaikų labui. Galite puikiai apsitvarkyti, užbaigti tai, kas jau ėmė įgristi. Regis, gims kūrybinių idėjų arba pavyks realizuoti jau pradėtas įgyvendinti. Kita vertus, įdomų planą gali sujaukti kažkoks netikėtumas. Tai gali būti susiję su sveikata, užsieniu, mokslu. Savaitgalį turbūt imsitės aktyvios veiklos namų ūkyje ar versle. Geras metas įvaizdžio tobulinimui, sveikatos koregavimui. Nepamirškite ir savo augintinių poreikių.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę išgirsite aktualių jums dalykų bei patys su kitais dalinsitės savo žinių bagažu. Galimas vertingas sumanymas, susijęs su nuosavybe, verslu. Tačiau dėl kitų žmonių nenoro jūsų suprasti arba išgyvenimų dėl jų problemų galimi emociniai sutrikimai. Teks tam tikra prasme įveikti save. Savaitės pabaiga skatins kūrybingumą, romantišką polėkį, bet kartu gali atnešti netikėtumų, susijusių su vaikais, mylimu žmogumi. Venkite lengvabūdiškų nuotykių, aklai nešvaistykite pinigų.SKORPIONAS


Šią savaitę jums gali ypač parūpti verslo, turto, tiekimo, pinigų klausimai. Draugas, giminaitis ar kaimynas gali jums padėti patarimu ar kitokiu būdu. Tikėtinos išlaidos pirkiniams, dovanoms, susijusioms su šeimos narių, draugų progomis. Visgi šia prasme bus nelengva įtikti ir pernelyg originalūs daiktai ar pasiūlymai gali sukelti priešingą reakciją, nei jūs tikitės. Dailu ir praktiška – geriausi kriterijai. Jeigu mokotės, laikote egzaminus, tam teks skirti daug laiko. Savaitgalis tegul būna ramus, šeimyniškas.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje kuo racionaliau tvarkykite reikalus, neskubėdami ir pasitikėdami savimi. Jeigu taip padarysite bei į viską reaguosite santūriai, veikiausiai išvengsite padarinių, kurie gresia elgiantis impulsyvai, nekantriai. Regis, būsite užsiėmę pinigų, nuosavybės, verslo klausimų sprendimu. Gali būti, kad susidursite su kliūtimis dėl transporto, pervežimų, ryšių sutrikimų, darbo saugos pažeidimų. Savaitgalį daug bendrausite su artimaisiais, kaimynais arba reikšitės socialiniuose tinkluose.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje geriau jausitės, jei išvengsite kompanijų, įtemptų darbų, skubos ir pasirinksite vienatvę ar turėsite galimybių patinginiauti. Tikriausiai kils slaptų svajonių, susijusių su meile, pinigais, verslu, kūrybiniu projektu. Visgi nederėtų gundytis keistais pasiūlymais greitai praturtėti ar išgarsėti, nes neaiškios avantiūros gali sukelti problemų. Pasaugokite ir vaikus nuo rizikingų užmojų. Kita vertus, tikri jausmai, nuoseklios pastangos ko nors realaus siekiant išties nenuvils.

REKLAMA


VANDENIS


Savaitės pradžioje iš pažįstamo asmens galite gauti protingą patarimą ar neblogą pasiūlymą. Be to, išgirsite kitų žmonių vertinimus apie tai, kas esate, ką darote. Pradės labiau aiškėti, kuo galite pasikliauti. Verčiau ir patys nedarykite nieko tokio, kas galėtų suklaidinti kitą žmogų, išvesti iš kantrybės šeimos narį ir pan. Atsargiai elkitės su elektra, technika. Jeigu ims varginti prastesnė savijauta, nenumokite į tai ranka. Venkite svaigalų. Savaitgalis prasidės kartu su jaunaties pradžia. Labai svarbus bus pozityvus nusiteikimas.


ŽUVYS


Šią savaitę jums labai rūpės darbai, kuriuos svarbu kuo greičiau užbaigti. Galimas augantis nepasitenkinimas savo aplinka ar gyvenimo būdu, susirūpinimas sveikata ar pan. Visgi situacija turėtų būti nebloga, jeigu sugebėsite tarp darbų pasimėgauti meilės bei kitais nedideliais gyvenimo malonumais, pabendrauti su draugais. Jei norite išvengti nesusipratimų, nekalbėkite mįslėmis, užuolankomis. Konkrečiai aiškinkitės paslaptis, klauskite patarimų. Savaitgalį kaupkite jėgas, ilsėkitės, rūpinkitės sveikata.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė