Savaitės horoskopai: birželio 13 – 19 d.

birželio 13–19 dienoms.

Savaitės horoskopai: birželio 13 – 19 d.


AVINAS.Savaitės pradžioje kai kurios naujienos gali pakeisti jūsų požiūrį į aktualius dalykus, padėti apsispręsti. Regis, namuose jausitės nejaukiai. Galbūt mėginsite iš jų išsprukti. Savaitės viduryje labiausiai jums rūpės darbai, politika, karjeros ir finansinės perspektyvos. Apie tai kalbėsitės su kolegomis, bendraminčiais. Rimtas susitarimas gali atnešti nemažai naudos. Savaitgalį derėtų vengti konfliktų su artimos aplinkos žmonėmis. Į jūsų žodžius kažkas gali nekaip sureaguoti. Galimos problemos su pervežimais ar pan.


JAUTIS. Šios savaitės pradžioje galite prarasti saiką ir išleisti daug pinigų nebūtiniems poreikiams. Galite būti raginami atiduoti skolas. Taip ir padarykite, ypač jei jų turite ir baigiasi terminai. Savaitės vidurys gali būti rezultatyvus, jei siekiate mokslo aukštumų ar planuojate tolimą kelionę. Regis, jums seksis intelektinė veikla, moksliniai tyrinėjimai, straipsnių rašymas ir pan. Tik nepasikliaukite gandais, nuogirdomis ir melagienomis. Savaitgalį jums iš galvos neišeis rimti įsipareigojimai. Pastangos turėtų pasiteisinti.

REKLAMA


DVYNIAI. Šią savaitę jūs kitiems arba kiti žmonės jums reikš pretenzijas, kritikuos. Jeigu jaučiate, kad viršų ima pyktis bei ambicijos, venkite bendrauti ir aiškintis santykius. Venkite skolintis ir skolinti pinigus, ypač be jokio užstato, garantijų. Derėtų planuoti pajamas ir išlaidas, apskaičiuoti savo finansines galimybes, peržiūrėti dokumentus, sutartis. Artėjant savaitgaliui, jau veršitės kur nors išvažiuoti ar kitaip ištrūkti iš kasdienybės rato. Regis, tam rasite ir tinkamą draugiją. Būkite budrūs kelyje.


VĖŽYS. Ši savaitė primins apie ūkinius rūpesčius, nebaigtus darbus. Teks apsikuopti namuose, sodyboje. Gali atsirasti šiokios tokios painiavos dėl dezinformacijos. Būkite apdairūs, nesileiskite įveliami į intrigas. Rūpesčių gali kelti ir teisiniai reikalai, derybos, dalybos arba stipri konkurencija. Bus nelengva suderinti interesus. Kita vertus, būsite išradingi panaudodami brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus bei spręsdami kitų žmonių psichologines problemas. Savaitgalį labai sustiprės permainų, kelionių poreikis.

REKLAMA


LIŪTAS. Šią savaitę nepakenktų didesnis reiklumas sau ir kitiems. Darbe galite gauti pastabą ar žinią, kad kažką reikia papildomai padaryti, apsvarstyti ar pan. Kai kuriuos darbus, veiksmus svarbu užbaigti būtent dabar, kad netrukus būtų daugiau progreso, o ne apgailestavimų. Atidžiau prižiūrėkite vaikus bei saugokite savo sveikatą, finansinius dokumentus. Savaitgalis bus margas. Nestigs susitikimų, dėmesio, tačiau džiugins ne viskas. Emocinis skersvėjis dėl skirtingo požiūrio gali atvėsinti jums svarbius santykius.


MERGELĖ. Savaitės pradžioje namuose vietoj trokštamos paguodos ir supratimo galite sulaukti keistų priekaištų. Tam tikros jūsų viltys gali pasirodyti kiek per didelės, kad būtų realios. Pasirūpinkite, kad jūsų vaikai saugiai leistų laisvalaikį, pasidomėkite jų poreikiais, pratinkite prie pareigų. Savaitės viduryje jau dairysitės ko nors smagesnio. Jūsų pašmaikštavimai nebūtinai bus suprasti. Svarbu, kad tai darytumėte laiku ir vietoje. Savaitgalį galite nemažai nuveikti dėl savo ūkio, sveikatos, grožio, augintinių gerovės.


SVARSTYKLĖS. Savaitės pradžia žada daug bendravimo. Deja, ne visi pokalbiai bus turiningi ir malonūs. Galimas jūsų sąžiningumo, kompetencijos patikrinimas. Savaitės viduryje rūpesčių kels turtiniai ir šeiminiai reikalai. Pagalbos gali prireikti šeimos nariams, arba kaip tik jums norėsis didesnio saugumo bei atramos. Regis, daug dėmesio skirsite vaikams. Savaitgalį ieškosite, kuo čia pradžiuginus save ir mylimus žmones. Regis, rasite pramogų, tik jos patiks ne visiems šeimos nariams. Neprovokuokite pavydo, nesantaikos.SKORPIONAS. Savaitės pradžioje nerimą gali kelti turtinė ar finansinė situacija. Sunkiai įvykdomi įsipareigojimai, nesutvarkyti nuosavybės reikalai gali tapti problema. Turite būti įžvalgūs, antraip galite patirti nuostolių. Nuo savaitės vidurio gali padaugėti darbo, susijusio su informacija, transportu. Jauskitės atsakingi už savo žodžius. Neviršykite greičio vairuodami. Savaitės pabaigoje nesinorės būti toli nuo namų ar turėti reikalų su svetimšaliais. Geriau jausitės įprastoje erdvėje, sodyboje. Rūpesčių kils šeimoje.


ŠAULYS. Savaitės pradžioje įtemptai darbuositės siekdami papildyti savo piniginę. Galite sudaryti ilgalaikę sutartį. Tačiau įmanomi ir šiokie tokie nesusipratimai, kurie gali lemti nuostolį. Būkite apdairūs. Savaitės viduryje jus ypač domins verslo, turto, tiekimo, pinigų, dovanų klausimai. Regis, išgirsta informacija, patraukli idėja iš tikrųjų bus naudinga ir nesunkiai realizuojama. Savaitgalį norų, planų bus daug, tačiau pravartu nusistatyti prioritetus pagal svarbą ir skubumą. Labai domins kelionės, ekskursijos.


OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje stokosite ūpo dirbti, galbūt nekaip jausitės. Gali iškilti tam tikrų nesutarimų su aplinkiniais, ypač jei jie siūlys ne tai, ko jums reikia. Kuo racionaliau tvarkykite reikalus ir neskleiskite dezinformacijos. Nuo savaitės vidurio teks susiimti ir rimtai padirbėti. Tikėtinas finansinis, materialinis savo galimybių įvertinimas. Galbūt planuojate steigti verslą ar įsigyti nepigų daiktą. Tokiu atveju galite gauti informacijos, kuria sumaniai pasinaudosite. Galbūt įsigysite tai, kam ilgai taupėte.


VANDENIS. Savaitės pradžioje būsite nusiteikę įvairiems susitikimams, varžyboms, kolektyvinėms atrakcijoms ir pan. Emocijų ir klausimų gali sukelti mylimo žmogaus ketinimai. Savaitės viduryje geriau jausitės, jeigu privengsite kompanijų, įtemptų darbų, skubos ir pasirinksite vienatvę, apmąstymus, meninę veiklą. Pasisaugokite infekcijų, alergijų. Savaitgalį būsite susirūpinę ne tik asmeninėmis, bet ir globalinėmis problemomis. Regis, kai kuriems jūsų planams nepritars artimi žmonės ir tai kels įtampą.


ŽUVYS. Šią savaitę jusite nerimą dėl nebaigtų darbų, neįvykusių planuotų susitikimų ar kitokių kliūčių. Kai kurie jūsų sumanymai gali sužlugti dėl jūsų pasyvumo arba kitų žmonių abejingumo. Gali būti aptartos studijų, karjeros ar kitos perspektyvos. Regis, išsiaiškinsite kai kuriuos gandus, kitų žmonių vertinimus apie tai, kokie jūs esate, ko siekiate. Savaitgalį gausite pasiūlymų laisvalaikiui. Visgi būsite linkę rinktis asmeninę erdvę, ramią saviraišką be šurmulio, žiūrovų, jeigu tai įmanoma. Galite nekaip jaustis.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 20 (2024)

    Savaitė - Nr.: 20 (2024)