Savaitės horoskopai: gegužės 16 – 22 d.

Savaitės horoskopai: gegužės 16 – 22 d.


AVINAS. Savaitės pradžioje galimos finansinės įplaukos arba išlaidos, susijusios su partneryste, palikimu, draudimu, paskolomis. Galbūt tarsitės dėl skolos atidėjimo, komisinių, palūkanų, sąmatos ar pan. Lengvų derybų tikėtis neverta. Pasisaugokite slaptos klastos. Jei reikia rimčiau pasimokyti, gali kilti trikdžių. Antroje savaitės pusėje niekur nedings dalykiniai rūpesčiai ir sustiprės administracinė kontrolė, todėl teks stipriai paplušėti. Savaitgalį norėsis geros draugijos, žygių, renginių. Regis, rasite bendraminčių.


JAUTIS. Šios savaitės pradžioje būsite nusiteikę konkuruoti, oponuoti, reaguoti į iššūkius. Nerimą kels didėjančios išlaidos. Jus gali sudominti reformos, investicijos, pertvarkymai darbe ar namuose. Finansiškai įsipareigodami, būkite labai atidūs. Nelengva bus išsireikalauti skolą, kompensaciją, draudimo išmoką ar pan. Savaitės viduryje galbūt dalyvausite svarbiame renginyje ar egzamine. Gali atsirasti įdomių planų ir lūkesčių. Savaitgalį pailsėsite, jeigu nepasilikote sunkių darbų ir neturite politinių ambicijų.

REKLAMA


DVYNIAI. Šią savaitę darbe galimas neplanuotas įvykis. Regis, jums nesiseks numatyti savo elgesio ar veiklos pasekmių. Turbūt pasitikėsite ne tuo, kuo iš tikrųjų derėtų. Itin rūpinkitės sveikata, venkite įtartinos kokybės maisto, alkoholio. Profesinė, finansinė veikla gali pareikalauti didelio jėgų įtempimo ir apdairumo. Pravartu užsiminti apie algos padidinimą ar kompensaciją. Visgi per daug reikalauti nederėtų. Regis, kils minčių, kaip panaudoti nebereikalingus daiktus. Savaitgalį pravartu visiškai atitrūkti nuo rutinos.


VĖŽYS. Šią savaitę daugiau rūpesčių kels verslas, finansai, vaikai arba su informacija, medicina susijusi veikla. Pravartu kibti į darbus ir elgtis taip, kad jūsų niekas negalėtų apkaltinti aplaidumu. Tinkamai maitinkitės, venkite sveikatai rizikingų eksperimentų. Sąžiningai laikykite egzaminus, jei tai aktualu, nes nieko apgauti nepavyks. Gali tekti eiti į didelius renginius, svarbius susitikimus. Bus įdomu ir naudinga. Savaitgalį galite būti kurstomi išlaidauti. Sunku bus atsispirti pagundai nevaržomai atsipalaiduoti.

REKLAMA


LIŪTAS. Šią savaitę gali pasireikšti jūsų globėjiškumas, tačiau turėsite tam tikrų motyvų, asmeninių išskaičiavimų. Galbūt pasiduosite pagundai elgtis avantiūristiškai. Kitų reakcija į tai jus gali nustebinti. Geriau jausitės, jeigu jums nesvetimas lankstumas ir sugebėjimas pasijuokti iš savęs. Laisvalaikiu prioritetą teikite vaikams, kūrybai, sportui. Savaitgalį nestigs nervingų situacijų, tačiau noro suprasti kitus, įsiklausyti dėl to neturėtumėte prarasti. Galite su draugais susiorganizuoti bendrą talką ar pramogą.


MERGELĖ. Savaitės pradžia atneš įvairių dialogų poreikį, skatins keistis nuomonėmis su artimos aplinkos žmonėmis, kolegomis. Galbūt išaiškės tai, ką jūs arba šeimos narys stengėtės nuslėpti. Visgi nesiseks išvengti ginčų bei emocinių stresų. Savaitės vidurys tinkamas įvairių problemų sprendimui. Galbūt realizuosite kūrybinę idėją, pasižymėsite sporto srityje ar pan. Parodykite, kad vertinate žmogų, kuris jumis rūpinasi ar myli. Kuo daugiau dėmesio skirkite vaikams. Savaitgalį galite nuspręsti keisti įvaizdį, gyvenimo būdą.


SVARSTYKLĖS. Savaitės pradžioje tikėtinas svarbus pokalbis verslo arba nuosavybės klausimu. Neskubėkite tikėti pažadais ir pasiduoti spaudimui. Dėl to derėtų neskubant pasiskaičiuoti, ką tai duotų – naudą ar nuostolį. Savaitės viduryje išgirsite daug informacijos, tarp kurios pasitaikys itin aktualios jūsų artimiesiems, vaikams. Pagaliau gali išsispręsti buitinė problema arba bus surastas kompromisas sename ginče. Savaitgalį bus nesmagu, jei trokštate pramogų, bet trūksta galimybių, pinigų. Saugokite vaikus.SKORPIONAS. Savaitės pradžioje jūsų jausmai įgaus pragmatiškesnį atspalvį, net jei jie buvo romantiški. Regis, galvosite, ką gausite arba prarasite dėl asmens, kuris jumis domisi. Nepiktnaudžiaukite kitų pasitikėjimu. Šiuo metu jums turėtų pavykti sutvarkyti aktualų materialinį, nuosavybės ar kitą aktualų reikalą. Visgi bus nelabai malonu, jeigu namų, šeimos ar verslo problemos pareikalaus daugiau pastangų ir lėšų nei buvo suplanuota. Savaitgalį jus vilios gamta, poilsis sodyboje. Rūpesčių gali sukelti senyvi artimieji.


ŠAULYS. Savaitės pradžioje jusite jėgų trūkumą, abejones. Visgi norom nenorom teks imtis darbų, galvoti apie privalomus reikalus. Galite atskleisti kažkokį sąmokslą, paslaptį ar klastą. Daugiau dėmesio skirkite šeimai ir stenkitės išsaugoti tarpusavio supratimą. Pasisaugokite sukčių ir patys nesukčiaukite. Savaitės antroje pusėje geriau seksis bendrauti, derėtis, mokytis. Galite gauti įdomios ir naudingos informacijos. Savaitgalį galite susitikti su senais draugais, gerbėjais ar giminaičiais. Nesivelkite į ginčus.


OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje jums nelabai seksis tinkamai save išreikšti. Gali pablogėti savijauta arba vargins artimųjų problemos. Venkite įtartinų kompanijų, nelegalių sandėrių. Neteikite garantijų – kol kas dėl nieko negalite būti tikri. Daugiau laiko skirkite fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui, sveikatos stiprinimui. Peržvelkite savo mitybos įpročius, gyvenimo būdą. Savaitės viduryje galite įsigyti norimą daiktą arba patirti kažkokią sėkmę. Savaitgalį galbūt tarsitės dėl verslo paslaugų, namo statybų ar pan.


VANDENIS. Savaitės pradžioje darbe, viešumoje neišvengsite nervingų situacijų. Jums stigs objektyvumo, įžvalgumo, o aplinkiniai gali tuo naudotis. Pasistenkite būti pareigingi, korektiški, venkite ginčų. Ir bet kuriuo atveju neskubėkite tikėti pažadais, gerais ketinimais, menama nauda ir pan. Reikia rimčiau pasvarstyti prieš įsipareigojant ar keliant reikalavimus kitiems. Prieš pat savaitgalį gauta informacija gali padėti suplanuoti, sutvarkyti kai kuriuos reikalus, įsigyti reikalingą prekę ar pan.


ŽUVYS. Šią savaitę dėl mokslo, verslo, darbo gali kilti problemų. Saugokite dokumentus, laiku atlikite prisiimtus įsipareigojimus. Jei galvosite apie pašalinius dalykus, regsite intrigas, tai sukelsite nesusipratimų ir apkalbų šleifą bei pakenksite savo reputacijai. Galbūt išgirsite istorijų, moralų, apie kuriuos verta pamąstyti. Savaitės viduryje jums daugiau dėmesio rodys draugai, gerbėjai. Visgi nieko gero, jei pulsite piktnaudžiauti svaigalais ar pataikauti slaptiems įgeidžiams. Tausokite sveikatą, atsargiai vairuokite.Daugiau >>