Savaitės horoskopai: gegužės 23 – 29 d.

Savaitės horoskopai: gegužės 23 – 29 d.


AVINAS. Savaitės pradžioje gerai būtų užsiimti menine veikla, kūrybiniais ar socialiniais projektais. Gali pavykti susitarti dėl įvairių detalių, paramos. Galbūt tikrinsitės sveikatą. Nuo trečiadienio tapsite veiklesni ir ryžtingesni. Galite prisijungti prie sportinės ar visuomeninės iniciatyvos, kolektyvinio projekto. Regis, jus nekaip veiks aplinkinių reiklumas, godumas, tačiau tam tikra prasme ir patys elgsitės panašiai. Manysite, kad esate nusipelnę daugiau nei gaunate. Savaitgalį galite daug nuveikti. Rezultatai nenuvils.


JAUTIS. Šios savaitės pradžia džiugins įdomiais susitikimais, pažintimis. Gerų vilčių teiks visuomeniniai ryšiai, organizacinė arba projektinė veikla. Galbūt kiek priartėsite prie savo tikslo. Savaitės viduryje labiau domins meninė, socialinė veikla, susijusi su labdara, parama, globa ar pan. Regis, kūrybinio įkvėpimo bei iškalbos jums nepristigs. Jeigu esate nusivylę savo veiklos rezultatais ar kokiais nors santykiais, turėtumėte nusipurtyti senas nuoskaudas. Savaitgalį tausokite savo ir kitų nervus, branginkite svarbius jums santykius.

REKLAMA


DVYNIAI. Šią savaitę pravartu pabaigti kai kuriuos nebaigtus darbus, juos apibendrinti. Stenkitės būti teisingi, sąžiningi, jeigu reikia dalytis gauta nauda iš ankstesnio įdirbio. Pravartu pasiklausyti labiau patyrusių asmenų ir koreguoti nelabai racionalius planus. Bendraminčių ir užtarėjų toli ieškoti nereikės, tik mokėkite tuo pasinaudoti. Gali pavykti pasirašyti paruoštas sutartis. Visgi kas nors gali mėginti pasinaudoti jūsų silpnosiomis pusėmis. Savaitgalį užsiimkite ramia veikla. Jus atpalaiduotų buvimas gamtoje.


VĖŽYS. Šią savaitę gana palanku mokytis ir mokyti, ruošti publikacijas, megzti ryšius su užsieniečiais, dalintis žiniomis ir patirtimi, rinktis kelionės maršrutus. Jeigu kažką preliminariai buvote susitarę ar pradėję, tai pagaliau sėkmingai užbaigsite šį procesą ar etapą. Jei visgi yra daug neatlikto darbo ir nepatenkintų konkurentų, tikėtinas tam tikras psichologinis spaudimas. Gana daug galvosite apie kolektyvą ir savo vietą jame. Savaitgalį galite vykti į gamtą, ekskursiją, varžybas ar kt. Saugokite sveikatą.

REKLAMA


LIŪTAS. Šią savaitę aktualūs bus psichologiniai, finansiniai klausimai, tarptautiniai įvykiai, studijos, kelionės, migracijos problemos ir pan. Galite susisiekti su asmeniu, kuris gerai išmano jus dominančius reikalus. Išmintingi patarimai bei jūsų pačių gera įžvalga padės jums rasti svarbius atsakymus. Jūsų įtaka, populiarumas turėtų augti. Visgi svarbu gebėti atskirti naudingas idėjas nuo nuostolingų. Savaitgalį galbūt teks tolokai vykti, rimtai padirbėti arba pasirodyti prieš reiklią publiką. Ramus atsipalaidavimas mažai tikėtinas.


MERGELĖ. Savaitės pradžioje turėsite progą išsklaidyti neigiamą įspūdį, rasdami problemos sprendimą arba įveikdami nelengvą kliūtį. Galbūt realizuosite kūrybinę idėją, pasižymėsite sporto srityje ar pan. Pravartu pasidomėti įstatymais. Savaitės viduryje neblogai seksis tvarkyti finansinius reikalus, sudaryti draudimo sutartis, tarpininkauti kitiems. Tačiau galite pajusti įtampą, jei mylimas žmogus per daug išlaidauja. Savaitgalį parūps kelionės, svetimos kultūros, tarptautiniai renginiai. Gali tekti imtis protinio darbo.


SVARSTYKLĖS. Savaitės pradžioje stengsitės gauti geresnį darbą, daugiau pajamų ar pan. Reikės pasistengti, kad suderintumėte darbo ir asmeninius reikalus, nė vienų nepažeisdami. Savaitės viduryje sparčiau turėtų spręstis teisiniai klausimai. Jei ieškote tarpininkų, sąjungininkų, gali pasitaikyti neblogas variantas. Tačiau meilės reikalai žada iššūkių. Gali atsiskleisti rimtesni nesutarimų motyvai ar priežastys. Savaitgalį kils pagunda išlaidauti. Kita vertus, jums seksis moderniai perdaryti panaudotus daiktus, daryti antrinį dizainą.SKORPIONAS. Savaitės pradžia palanki veiklai, susijusiai su kūrybiniais projektais, vaikais, laisvalaikio pramogomis. Šauniai praleisite laisvą laiką, bendraudami su šeima. Pravartu spręsti su įsidarbinimu, persikvalifikavimu susijusius klausimus. Visgi bus paprasčiau, jeigu pirmiausia energiją skirsite seniems darbams užbaigti. Naujus finansinius sandorius, derybas verčiau atidėkite. Gali suaktyvėti konkurentai. Savaitgalį būsite nusiteikę labiau gilintis į priešingą nuomonę. Venkite ginčų. Raskite laiko vaikams, augintiniams.


ŠAULYS. Savaitės pradžia bus gana prieštaringa. Lyg ir nestigs energijos, palaikymo. Verslo susitikimas turėtų pateisinti lūkesčius. Kita vertus, artimas žmogus gali jus vedžioti už nosies, kelti rūpesčių. Nebūkite aklai patiklūs. Savaitės vidurys tinkamas sportui, meilei, kūrybai, įvairiems pristatymams, vaikų lavinimui. Regis, skubėsite užbaigti darbus, kad galėtumėte persijungti į savaitgalio aktualijas. Verčiau nesielkite lengvabūdiškai, kad nenukentėtų jūsų paslaugos ar gaminio kokybė, mokymosi rezultatai ir pan.


OŽIARAGIS. Savaitės pradžia gali suteikti ir pramogų, ir naudos. Aktualūs turėtų būti kelionių bei su informacija, mokslu, logistika susiję reikalai. Galite gauti jums aktualią žinią, pademonstruoti kompetenciją, dalykines savybes. Savaitės viduryje parūps nuosavybės aktualijos, šeimos saugumas ir gerovė. Galbūt pulsite namuose ar sodyboje įvedinėti nepriekaištingą tvarką. Svarbu suderinti pareigas ir poilsį. Savaitgalį galite iškrėsti tai, kas jums nebūdinga ir nustebinti kitus. Rekomenduojama rinktis aktyvų laisvalaikį.


VANDENIS. Savaitės pradžia gali būti ir produktyvi, ir dosni viena ar kita prasme. Turėtų pavykti susitarti dėl aktualaus reikalo, projekto, informacijos, paslaugos ar prekės, techninio aptarnavimo, vaikų poreikių įgyvendinimo. Malonu bus, jog galite būti kažkam naudingi. Susikaupkite, jeigu reikės laikyti egzaminą, įskaitą, imti/teikti interviu ar pan. Prieš pat savaitgalį padaugės emocijų ir nerimo. Gerai atpalaiduotų gamta arba jaukus poilsis namuose, sodyboje. Su artimaisiais derėtų rasti bendrą interesą. Tai jus suartintų.


ŽUVYS. Šią savaitę sumaniai elgsitės su aplinkiniais ir lengvai darysite jiems gerą įtaką. Svarbu sutvarkyti skubesnius reikalus, ypač tuos, kurie susiję su ryšiais, sutartimis, informacija, reklama, derybomis. Savaitės vidurys puikus verslo susitarimams, komercijai, apsipirkimui, darbo paieškoms. Visgi apdairiai elkitės su disponuojama nuosavybe. Savaitgalį noriai bendrausite su kaimynais, giminaičiais. Nors gali kilti ginčų, pasidalijimais informacija pravers. Galite susitarti dėl naudingos pagalbos, užsakymo.
  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 25 (2024)

    Savaitė - Nr.: 25 (2024)