Savaitės horoskopai: gegužės 2 – 8 d.

Savaitės horoskopai: gegužės 2 – 8 d.


AVINAS. Savaitės pradžioje turėsite daug darbo ir vikriai suksitės. Regis, bus naudos iš komercijos, žiniasklaidos, reklamos, dokumentų tvarkymo ar pan. Galimi interesai, kuriuos įgyvendinti padės draugas ar giminaitis. Galbūt apsispręsite dėl išvykos. Neviršykite greičio kelyje. Antroje savaitės pusėje orientuokitės į šeimą, stabilumą, kurkite šiltą mikroklimatą. Savaitgalį neatsispirsite raginimams aktyviai leisti laisvalaikį, pramogauti. Būkite atidesni vaikams, mylimiesiems. Impulsyvi rizika gali daug kainuoti.


JAUTIS. Šios savaitės pradžioje galite gauti pageidaujamą pagalbą, informaciją. Palanku prekiauti ir pirkti reikalingas prekes bei paslaugas, tartis dėl nuomos, kredito, tiekimo. Darbe galite būti nepakeičiami, jeigu jus tenkina uždarbis ir kolektyvas. Kitu atveju, augs pasiryžimas pokyčiams. Daugiau galvosite apie ateitį, savo bei kitų. Gali sudominti keisti pasiūlymai arba komentarai. Galbūt netikėta linkme pakryps kelionių, mokslo, logistikos klausimai. Savaitgalį susitelksite į asmeninius reikalus, šeimą, ūkį. Atsargiai su elektra.

REKLAMA


DVYNIAI. Šią savaitę darbas vys darbą, teks daug bendrauti, dalintis žiniomis. Bus nelengva, nes stokosite kantrybės, takto. Galbūt gausite pasiūlymą, susijusį su darbu, verslu ar nuoma. Netikėtai gali pasireikšti keista sveikatos problema. Antroje savaitės pusėje atsiras reikalų, susijusių su finansais, draudimu, nuosavybe ar pan. Lengva patirti piniginę, materialinę žalą. Saugokitės vagių, telefoninių ir internetinių sukčių. Savaitgalį ypač svarbu tinkamai elgtis kelyje bei su įrengimais, technika, elektra.


VĖŽYS. Šią savaitę pradėsite be didelio ūpo ko nors imtis, bendrauti. Daugiau svajosite nei realiai veiksite. Visgi svajonės bus panašios į rimtų planų, idėjų generavimą. Labai tikėtina, kad vėliau tuo sudominsite ir kitus žmones. Gebėsite pasinaudoti užuominomis, intuityviai jausite, kas būtų naudingiau, saugiau. Kai kas gali nuvilti, o kai kas visgi puikiai pavyks kitų asmenų iniciatyvos dėka. Galima netikėta virtuali pažintis. Savaitgalį neblogai jausite, iš kur dvelkia nauda. Gali nudžiuginti kokybiški pirkiniai.

REKLAMA


LIŪTAS. Šią savaitę galite būti įpareigoti spręsti gana sudėtingas problemas. Sėkmei būtinas lankstus bendravimas, įžvalgumas, gebėjimas tarpininkauti. Nors kai kurie kontaktai atrodys neproduktyvūs ar nedraugiški, jie gali jus neįprastai praturtinti, praplėsti suvokimą. Pasitelkite kantrybę ir toleranciją. Nuo savaitės vidurio gali sustiprėti vidinės problemos, nesveikos priklausomybės ar ydos. Būtina savikontrolė, kad nepasielgtumėte destruktyviai. Venkite rizikos. Savaitgalį nerimą malšinsite išlaidavimu.


MERGELĖ. Savaitės pradžioje darbe visa galva pasinersite į reikalus ir turbūt daug nuveiksite. Nenusivilsite, jeigu sudalyvausite konferencijoje, seminare, tvarkysite reikalus, susijusius su projektais, kultūra, mokslu, užsieniu. Kita vertus, nerimą kels atsakomybės našta, būtinybė daryti reikšmingus sprendimus. Jei jums svarbūs taikūs santykiai namie, tai pasitelkite kantrybę ir nekelkite įtampos kalbomis apie dalykinius reikalus, globalines problemas ir kitas blogybes. Savaitgalį pasijusite nusiplūkę, tad pravartu patinginiauti.


SVARSTYKLĖS. Savaitės pradžioje būsite nusiteikę kur nors vykti, pakeisti aplinką, mokytis užsienio kalbų, bendrauti su užsieniečiais, tarpininkauti. Domins galimi kontraktai su naujais verslo partneriais. Gali atsirasti reikalų, kuriuos teks tvarkyti su nepažįstamų žmonių pagalba. Pasidomėkite įstatymais, garantijomis. Antra savaitės pusė bus kupina įtampos, jei rimtai dirbate. Galbūt dalykinis pokalbis pakryps taip, kad pavyks susitarti dėl būsimo projekto. Savaitgalį pravartu pasportuoti, sudalyvauti varžybose, talkoje ar kt.SKORPIONAS. Savaitės pradžioje gebėsite išradingai panaudoti brokuotus ir nusidėvėjusius daiktus, detales. Gana sėkmingai spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, antrinėmis žaliavomis, tvariu vartojimu, skolomis, draudimu, mokesčiais. Galite surizikuoti imtis veiklos, kuriai prireiks investicijų ir kuri atrodys panaši į avantiūrą. Antroje savaitės pusėje ypač domins reikalai, susiję su mokslais, užsieniu, politika. Elkitės atsakingai, nes jums teks atsakyti už savo žodžius, veiksmus ir pažadus.


ŠAULYS. Savaitės pradžioje daug patirsite, bendraudami su dalykiniais partneriais ir oponentais. Praplėsite savo požiūrį į gyvenimą, žmonių tarpusavio santykius. Tai padės suderinti skirtingus interesus. Tokiu būdu savaime atsitrauks kai kurios kliūtys. Savaitės antra pusė gali būti produktyvi, jei tvarkysite investicijų, palikimo, draudimo reikalus. Darbe galimi netikėtumai, kurie sukels nerimo. Saugokitės traumų, ugnies, avarijų. Savaitgalį veršitės ištrūkti iš namų ir pasidairyti kažkur toliau. Saugokite sveikatą.


OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje teks paplušėti be malonaus atokvėpio. Pastangų gali pareikalauti ir studijų reikalai arba viešos kalbos, projekto rengimas, pristatymas, straipsnio rašymas. Nereikia savigailos, nes tai išeis jums į naudą. Galimas darbo interviu. Būkite itin atidūs kelyje bei dirbdami su technika. Galbūt įsigysite augintinį. Savaitės pabaigoje negalėsite skųstis net aršiausiais savo oponentais ar konkurentais. Regis, vietos ir pakantumo užteks visiems. Galima netikėta meilės intriga. Savaitgalį užsiimkite ūkiu ir saugokite vaikus.


VANDENIS. Savaitės pradžia žada daugiau energijos, kūrybingumo, polėkio. Patirsite naudos ir džiaugsmo iš meno, kelionės, veiklų su vaikais ar pan. Seksis džiuginti, intriguoti kitus. Atsargiai kelyje, venkite rizikos, nes tykos pavojai. Nuo ketvirtadienio bus nelengva. Rūpesčių kels kažkieno sveikata arba keistas elgesys. Jūs ir patys kitiems atrodysite kiek neadekvatūs, ekscentriški ir darysite prieštaringą įspūdį – vieniems pozityvų, kitiems – nekokį. Savaitgalį verčiau nerizikuokite svarbiais santykiais ir savo santaupomis.


ŽUVYS. Šią savaitę jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdieninių problemų rate, kurias turėtumėte gana sumaniai spręsti. Norėsis sudėlioti tam tikrus taškus, kad paaiškėtų, kaip gyventi toliau, ar nekeisti gyvenamosios vietos ir pan. Retkarčiais nuotaiką gadins smulkūs nesklandumai santykiuose. Labiau vertinkite artimus žmones, branginkite ryšį su jais. Saugokitės ugnies, avarijų. Nuo ketvirtadienio parūps reikalai, susiję su kūrybiniais ar kitokiais projektais, įsipareigojimais dėl vaikų, meilės. Regis, prisikaupsite įspūdžių.