Savaitės horoskopai: gegužės 30 – birželio 5 d.

Savaitės horoskopai: gegužės 30 – birželio 5 d.


AVINAS. Savaitės pradžioje prasideda jaunatis, o tai reiškia, kad jūsų kalbos, komentarai nepraslys be pasekmių. Mokslas, informacija, logistika, komercija – tai aktyviausios sritys ir labai svarbu tinkamai startuoti. Galima nauda per reklamą, įvairius kontaktus. Nuo trečiadienio ypač atsargiai elkitės su ugnimi, technika ir kelyje, saugokite savo turtą. Tiktų atsidėti namų reikalams. Venkite triukšmingų susiėjimų. Savaitgalį nestigs energijos, kūrybingumo. Tikėtini užsiėmimai, kurie suteiks džiaugsmo.


JAUTIS. Šios savaitės pradžioje jums labai rūpės turtiniai ir piniginiai reikalai, įvairūs pirkiniai. Regis, prasidedant jaunačiai, ir patys geriau suvoksite, ir kiti pamatys, ką esate sukaupę, ko nusipelnę. Jeigu tai yra pozityvi patirtis, tuomet tikėtinos neblogos perspektyvos. Savaitės viduryje padaugės veiklos, jeigu ji susijusi su žiniasklaida, mokslu, logistika. Nepraleiskite progos ko nors naujo išmokti, sužinoti, sudalyvauti seminare, renginyje. Savaitgalį planavote ramų, šeimynišką, tačiau galimi netikėtumai.

REKLAMA


DVYNIAI. Šią savaitę galite pradėti naujus startus. Jaunaties momentas gali suveikti kaip paleista spyruoklė ir pagreitinti planų įgyvendinimą. Regis, noriai bendrausite su draugais, giminaičiais, kolegomis. Aplinkiniai gali nustebti dėl jūsų dosnumo, išradingumo. Visgi daugiau vidinės kontrolės, racionalumo ir apdairumo jums tikrai nepakenktų. Savaitgalį būsite linkę daug kalbėti, mokyti kitus. Su kitų pagalba kažką galite nuspręsti dėl turto, pinigų. Stenkitės atskirti gerus patarimus nuo niekam tikusių.


VĖŽYS. Šią savaitę pradėkite ramiai, susikaupę, intuityviai skanuodami situaciją bei savo norus, tikslus. Tai padės tinkamai formuoti naujus planus ir pajusti, kaip galite juos įgyvendinti. Susidūrę su priešiškais žmonėmis, pasitelkite kantrybę, santūrumą. Labiau rūpinkitės sveikata. Tiktų užsiimti menine kūryba, labdaringa veikla. Antroje savaitės pusėje tiktų tvarkyti turto, reklamos, komercinius reikalus. Savaitgalį mėgausitės gardžiu maistu, komfortu, poilsiu. Gali būti, kad norimą prekę įsigysite palankia kaina.

REKLAMA


LIŪTAS. Šią savaitę pradėsite intensyviai bendraudami, domėdamiesi visuomenės, draugų interesais ir pan. Regis, lengvai pelnysite palankumą. Pravartu aptarti ateities planus. Tai gali reikšti tam tikrą naują pradžią. Kita vertus, galite lengvai pasiduoti nekokiai įtakai. Verčiau neieškokite kliūčių ir sąmokslo teorijų. Labiau rūpinkitės sveikata, mityba. Nekreipkite dėmesio į apkalbas. Leiskite kitiems būti tokiems, kokie jie yra, tačiau nesuteikite jiems galios negatyviai jūsų paveikti. Savaitgalį praleiskite ramiai.


MERGELĖ. Savaitės pradžioje numatomi rimti pokalbiai su viršininkais, politikais ar pareigūnais. Svarbu žinoti, ko siekiate, nes po truputį jau formuojate naujas gaires. Galimas rimtas dalykinis pasiūlymas. Savaitės viduryje būsite nusiteikę bendrauti, diskutuoti, tačiau iš būrio draugų vertėtų gerai atsirinkti, su kuo jums pakeliui. Kitų parama bus itin svarbi. Savaitgalį tikriausiai būsite kiek atitrūkę nuo realybės, linkę nerti į svajones, meditacijas ar meninę kūrybą. Labiau saugokite sveikatą. Nederėtų pernelyg išlaidauti.


SVARSTYKLĖS. Savaitės pradžioje galite susidomėti tarptautiniais projektais, kelionėmis, nauja veikla arba filosofine teorija. Jei studijuojate, turbūt dorositės su sudėtingomis mokslo užduotimis. Regis, gausite svarbių žinių iš užsienio ar oficialios institucijos. Savaitės viduryje siekius stengsitės įgyvendinti nesiskaitydami su priemonėmis. Vertėtų kontroliuoti savo kalbą ir veiksmus. Jeigu susidursite su kliūtimis, pabendraukite su specialistais. Savaitgalį seksis megzti pažintis, reikštis tarp draugų, renginyje.SKORPIONAS. Savaitės pradžioje būsite labai įžvalgūs ir viską apskaičiuojantys. Galbūt mėginsite pagerinti finansinę padėtį, sutvarkyti paskolų, draudimo, įmokų reikalus. Tinkamas sprendimas gali lemti ilgalaikę sėkmę. Savaitės viduryje jau būsite linkę filosofuoti apie gyvenimo prasmę, politikuoti, postringauti apie vertybinius, dvasinius dalykus ir pan. Galbūt susitiksite su žmogumi, kartu vykusiu į kelionę ar turinčiu bendrų ateities planų. Savaitgalį jūs sugebėsite kažkuo pranokti savo bei aplinkinių lūkesčius. Nepersitempkite.


ŠAULYS. Savaitės pradžia labai svarbi senų santykių užbaigimui arba naujų pradėjimui. Jeigu aktualu, kreipkitės dėl įsidarbinimo ar teisinės konsultacijos. Pravartu aptarti naujus planus, suderinti interesus. Savaitės vidurys turbūt neišvengsite kalbų apie krizes, sunkumus. Emocinių išgyvenimų gali sukelti seksualinės, psichologinės, finansinės problemos. Galbūt prispaus kreditoriai arba kažkuo teks dalintis su kitais. Kita vertus, jums gali pavykti atgauti skolą ar pasiskolinti. Savaitgalį veršitės kuo toliau nuo rutinos.


OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje skubėkite pabaigti senus įsipareigojimus. Prasidėjus jaunačiai, į jūsų sąmonę jau skverbsis naujas polėkis. Būsite nusiteikę darbui ir naujam įsidarbinimui, sveikatos patikrai ir pan. Savaitės viduryje stresinių situacijų gali kilti namuose. Pasisaugokite ugnies, agresijos. Meilės reikalai nepateisins vilčių, jeigu geros iniciatyvos ir dėmesio laukiate tik iš kitos pusės. Savaitgalį nelengva bus apsispręsti, kas naudingiau ir patogiau, jei teks pirkti apdailos medžiagas, komforto prekes. Saugokite sveikatą.

REKLAMA


VANDENIS. Savaitės pradžioje būkite labai atsakingi, pareigingi, jeigu dirbate su vaikais, priimate sprendimus dėl jų ateities ir pan. Turbūt patirsite sėkmės akimirkų, užsiimdami kūrybine veikla, organizuodami renginius ar juose dalyvaudami. Galite gauti pakvietimą į interviu ar pasimatymą. Savaitės viduryje teks pasinervinti dėl gedimų, techninių kliūčių ar pan. Nevenkite pasitikrinti sveikatos, jei pasijusite nekaip. Gali pavykti pagerinti stilių. Savaitgalį bus neramu, o to priežastys – įvairios. Itin jautri aktualija – santykiai ir pinigai.


ŽUVYS. Šią savaitę pradėkite be negatyvių emocijų, nes jaunaties momentas gali užfiksuoti emocinį foną ilgesniam laikui. Sugebėkite nusileisti, pasielgti korektiškai, venkite svaigalų, tuomet pasieksite žymiai daugiau ir išvengsite galimos problemos. Savaitės vidurys žada daugiau aistros, kūrybingumo, humoro. Prioritetą skirkite vaikams, saugokite juos nuo pavojų. Savaitgalį metas atnaujinti įvaizdį, gerinti gyvenimo sąlygas bei gyvenimo būdą. Galbūt mėginsite namuose, sodyboje įvesti nepriekaištingą tvarką.