Planuojantiems kelionę žiemą: 3 skirtingos, bet saulėtos kryptys

Planuojantiems kelionę žiemą: 3 skirtingos, bet saulėtos kryptys


Nors rugsėjis vis dar lepina saulėtomis dienomis, daugelis jau pamažu ruošiame šiltesnius drabužius ir vis arčiau laikome skėtį nuo lietaus. Planuojantys atšalus orams trumpam pabėgti į vasarą, jau pradeda pamažu planuoti savo kelionių kryptis, dairytis gerų viešbučių ir skrydžių pasiūlymų. Kelionių agentai sako, kad norintiems atostogauti žiemą, dairytis pasiūlymų reikėtų jau dabar. Kuo anksčiau suplanuosite – tuo didesnė tikimybė sutaupyti, sako kelionių agentai. Taigi, belieka apsispręsti, kur norite praleisti žiemos atostogas. Toliau – 3 skirtingos kryptys, tačiau visos leisiančios pasimėgauti šiluma!


„Viskas įskaičiuota“ poilsis Egipto kurortuose

Egipto kurortuose poilsiautojų sezonas prasideda nuo lapkričio vidurio, o žiema – idealus metas atostogoms. Kelionių agentai sako, kad norintys pailsėti itin kokybiškai už prieinamą kainą turėtų nepraleisti unikalių Egipto kurortuose įsikūrusių viešbučių pasiūlymų. Prabangūs viešbučiai siūlo „viskas įskaičiuota“ maitinimą, dideles gražias teritorijas, kuriose telpa viskas – baseinai, gultų eilės, vandens parkai, poilsiui pritaikyti paplūdimiai ir išpuoselėti parkeliai, kuriuose gera pasivaikščioti.

REKLAMA


Iš populiarių kurortų viešbučių kasdien organizuojamos įvairios išvykos, kurių metu poilsiautojai keliauja apžiūrėti išskirtinių gamtos vaizdų ar istorinių vietų, aplanko miestus ir spalvingas turgavietes, parduotuvėles. Čia gausu ir vandens pramogų, kurių vienos populiariausių – paviršinis ir giluminis nardymas. Kelionių agentai primena, kad net kai viešbučių čia gausybė ir vietos tikrai bus, geriausia planuoti atostogas iš anksto. Vis dėlto, Egiptas visuomet populiari kelionių kryptis ir tarp ieškančių prabangesnės ar pigios paskutinės minutės kelionės.


Ispanijos Kanarų salos

Planuoti atostogas Kanarų salose žiemą verta dėl kelių priežasčių. Visų pirma, Kanarų salose žiemą temperatūra retai nukrenta žemiau 15 °C, o šiltesnėse salų vietose dienomis galima pasimėgauti mums Lietuvoje vasarą įprasta temperatūra, kuri kyla virš 20 °C. Kelios populiariausių Kanarų salų:


● Tenerifė
● Gran Kanarija
● Lanzarotė
● Fuerteventūra
● La Palma


Keliautojai žiemos mėnesiais gali pasilepinti saule, bet kartu, mėgaudamiesi aktyviomis lauko pramogomis, vandens sportu ar tiesiog apžiūrinėdami apylinkes, išvengti karščių. Kanarų salos garsėja savo kraštovaizdžio įvairove – nuo ugnikalnių kraterių iki vešlių miškų, todėl žiemos sezono metu tai puiki vieta ieškantiems ne tik kokybiško poilsio, bet ir nuotykių.

REKLAMA


Maldyvų salos

Ko gero, kiekvienas esame matę žadą atimančius paveikslėlius it iš kino filmo – palei pakrantę, ant vandens besidriekiantys nedideli nameliai, žydras vanduo ir, atrodo, nesibaigiantys balto smėlio paplūdimiai. Išties, poilsis Maldyvuose yra išskirtinis. Čia neretai vyksta tie, kurie nori mėgautis prabanga, saulės voniomis bei šiltomis bangomis. Galbūt net nusileidus tiesiai iš savo namelio, stūksančio tiesiai virš vandens!


Sakoma, kad nuo sausio iki balandžio mėnesio čia tęsiasi sausasis sezonas, o jis, beje, yra puikus metas norintiems pasimėgauti išskirtiniais povandeninio pasaulio vaizdais. Šiuo metu matomumas po vandeniu itin geras, tad verta pasidomėti paviršinio ir giluminio nardymo pramogomis. Šiltuose krištolo skaidrumo vandenyse knibždėte knibžda gyvūnijos ir augalijos – čia galima tyrinėti koralinius rifus ir susipažinti su įvairiais jūros gyvūnais.


Kelionių agentai sako, kad žiemą keliones planuoti itin dažnai tenka ir į Tailandą bei tarp tautiečių vis populiaresnį egzotiškąjį Zanzibarą. Viskas priklauso nuo to, kokio poilsio norite bei kokį biudžetą planuojate skirti. Norintys ilgesnį laiką kokybiškai pailsėti pigiau neretai renkasi Egipto kurortus, ieškantys poilsio Europoje – Kanarų salas, o štai galintys skirti didesnį biudžetą ir norintys balto smėlio paplūdimių bei prabangaus poilsio ant vandens įsikūrusiuose viešbučiuose – Maldyvų salas.


Partnerių turinys.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 48 (2023)

    Savaitė - Nr.: 48 (2023)