Panoraminis restoranas Kaune nepaliks abejingų

Panoraminis restoranas Kaune nepaliks abejingų


Pačioje Kauno širdyje vienas pasaulyje pirmaujančių viešbučių tinklas „Accor“ šių metų gegužės 11 d. atverė naują „Ibis Styles Kaunas Centre“ viešbutį. Miesto svečiai gali mėgautis išskirtine patirtimi bei kūrybiškais „Ibis Styles“ dizaino sprendimais, o ant stogo esantis panoraminis baras nepaliks abejingų.


REKLAMINIS PRANEŠIMAS


Miesto centre, netoli Nemuno krantinės (Vytauto prospektas 25) įsikūręs 9 aukštų viešbutis atveria nuostabius Kauno centrinės dalies ir žalių apylinkių vaizdus. Viešbučio lokacija patogi keliaujantiems viešuoju tarpmiestiniu transportu, nes įsikūręs šalia autobusų ir traukinių stočių. Čia rasite 82 kambarius, konferencijų salę, restoraną ir terasos barą (SKY9 Terrace) viršutiniame aukšte. Šiltuoje metų laiku, galima mėgautis atvira lauko erdve, rudenį ir žiemą – renginiai organizuojame restorano viduje. Nepameluosime - tai bene vienintelė tokia vieta Kaune.


SKY9 Terrace komanda organizuoja ne tik asmenines šventes, tokias kaip vestuvės, krikštynos, gimtadieniai ar įmonių vakarėliai, bet ir atvirus degustacijų, šokių, muzikos, mafijos žaidimo vakarus. Pozityvus ir energingas kolektyvas visada atviras įvairiems pasiūlymams, renginiams, pristatymams, tad jeigu turite idėjų, ką galėtumėte nuveikti kartu – drąsiai susisiekite. Nors viešbutis turi dvi konferecijų sales, drąsesniems arba ieškantiems neformalios erdvės prezentacijoms, šis panoraminis baras ideali vieta. Čia atvykę miesto svečiai turi galimybę pamatyti Kauno miestą iš viršaus, o virtuvė pasistengs, kad visi išeitų sotūs ir laimingi. Jūsų patogumui, vietoje dirbanti virtuvė ir jos šefas - Justinas Petrauskas, kurie gali pasirūpinti Jūsų šventės/susirinkimo maitinimu. Maistas - visada šviežias ir skoningai patiektas. Dirbama tik su kruopščiai atrinktais maisto tiekėjais.

REKLAMA


Panoraminis restoranas Kaune nepaliks abejingų


Viešbučio, o kartu ir restorano tikslas – naujovės kauniečių ir miesto svečių kasdienybėje, tad šiuo metu yra pristatomas vėlyvųjų pusryčių (angl. Brunch) meniu. Visi patiekalai esantys šiame meniu yra išskirtinai iš aukštos kokybės produktų ir subalansuoti dieną pradėti sveikai, bet tuo pačiu ir skaniai. Sostinėje vėlyvieji pusryčiai jau seniai pavergė žmonių širdis, tad po truputį tai bandoma išpopuliarinti ir Kaune.


Pilnai renovuoto viešbučio interjeras buvo sukurtas remiantis krepšinio leitmotyvu, įkvėptu Kauno gyventojų meilės sportui ir šalia esančios „Žalgirio“ arenos, kurioje įsikūrusi legendinė „Žalgirio“ krepšinio komanda.


Kiekvienas „ibis Styles“ viešbutis išsiskiria unikaliu dizainu, paremtu tradicija, istorija ar vietos kultūra. Siekiama, kad viešnagė svečiams suteiktų nepamirštamų įspūdžių bet kuriame pasaulio mieste.


Iki susitikimo „ibis styles“ ir SKY9 Terasoje!
  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 39 (2023)

    Savaitė - Nr.: 39 (2023)

Daugiau >>