Savaitės horoskopai: birželio 21 – 27 d.

Savaitės horoskopai: birželio 21 – 27 d.


AVINAS


Šios savaitės pradžioje neišvengsite finansinių rūpesčių. Galite sudaryti draudimo sutartį, rašyti testamentą, taisyti techniką arba tuo domėtis. Galbūt ruošiatės toliau išvykti Joninių proga arba privalote daug laiko skirti mokymuisi dėl artėjančio egzamino ir pan. Regis, „paparčio žiedo" ieškosite patirdami nuotykių, kurie nebūtinai patiks jums ar jūsų artimiesiems. Savaitės pabaigoje norai bus didesni už galimybes. Jei norite taikos, venkite piršti savo požiūrį kitiems. Vis tiek įvykiai vystysis savo eiga, o praeitis liks praeityje.


JAUTIS


Savaitės pradžioje turbūt neišvengsite nepasitenkinimo, priekaištų. Galite kai ką sugadinti savo skubėjimu, netaktu. Visgi susidarys įspūdis, kad pradeda dvelkti romantiškomis permainomis. Turėtų sektis, jeigu ieškote galimybių bendradarbiauti, tapti dominančios grupės dalimi. Joninių šventė atrodys gana smagi, kupina pagundų. Tačiau gali pasitaikyti ir nusivylimų, nuostolių. Savaitės antroje pusėje galite patirti įspūdžių kelionėje arba džiaugsmą, kad pagaliau užbaigėte mokslinį darbą ar pan.

REKLAMA


DVYNIAI


Savaitės pradžioje darbo reikalai pareikalaus ypatingo atsakingumo, veiklumo. Per neapdairumą galimos traumos ar gedimai. Tausokite sveikatą, venkite apkalbų. Joninės gali sustiprinti poreikį su kažkuo labiau suartėti, užmegzti ar nutraukti partnerystės ryšį, tuoktis ar skirtis, įspūdingai sudalyvauti konkurse, pasirodyme ar pan. Pastangos nenueis veltui, pabandžius užglaistyti buvusius nesutarimus. Savaitės pabaiga neatneš rūpesčių, jeigu nepažeidinėjote įstatymų ir neturite skolų. Tiktų plėsti akiratį, mokytis.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje būkite labai atsakingi, priimdami sprendimus susijusius su vaikais ir finansiniais reikalais. Atlikus neatidėliotinus darbus, derėtų pagalvoti apie kokybišką poilsį, sveikatai ir grožiui naudingas procedūras. Regis, sulauksite komplimentų ar kitokių dėmesio ženklų. Kaip tik dėl to pasisaugokite kitų pavydo, keršto. Savaitei įpusėjus, pajusite energijos ir kūrybingumo antplūdį. Kils minčių apie tai, kaip kai kurias svajones paversti tikrove. Tai būtų tikra Joninių dovana.

REKLAMA


LIŪTAS


Savaitės pradžioje galite sulaukti ne vieno patarimo ir pamokymo. Lengva susipykti dėl kritiškos nuomonės. Aktualus pokalbis su šeimos nariu ar verslo partneriu gali turėti įtakos jūsų finansinei padėčiai. Saugokitės avarijų, traumų, gaisro. Artėjant Joninėms, prisiplanuosite daug veiklos bei turiningą programą. Galimas smagus piknikas. Savaitės pabaigoje stenkitės išlaikykite gerus santykius su aplinkiniais. Neprovokuokite konfliktų, agresijos. Daugiau dėmesio skirkite augintiniams.


MERGELĖ


Savaitės pradžioje nugirstos naujienos gali priversti jus sunerimti ir keisti planus. Kita vertus, sulauksite ir malonaus dėmesio, komplimentų. Jeigu kur nors vyksite, būkite ypač atidūs už vairo. Nepasitikėkite atsitiktiniais pažįstamais. Prieš Jonines kils ūpas tvarkyti šeimos, namų ūkio, žemės, reikalus. Stiprės ir romantiškos nuotaikos. Galimas atraktyvus renginys, meilės pasimatymas. Savaitgalį derėtų labiau pasirūpinti savo, artimųjų bei naminių gyvūnų sveikata, higiena.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžioje sutelksite dėmesį į labai žemiškus, praktiškus dalykus. Gali nutikti taip, kad į kišenę priplūs pinigų. O galbūt kaip tik nemažą sumą teks išleisti. Pravartu pasimėgauti gamta, gera draugija. Joninės tinkamos įdomiai išvykai, viešnagei, susitikimui su giminėmis. Regis, bus daug kalbų, diskusijų, šurmulio. Visgi kaip tik dėl to gali kilti rimtų įtampų, susipriešinimo. Pasistenkite neprarasti diplomatijos ir takto.Savaitgalį tikėtinos pramogos, renginiai. Linksminkitės, bet su saiku. Saugokitės traumų.SKORPIONAS


Savaitės pradžia privers pasirūpinti svarbiais dalykais. Galimas pobūvis, meilės pasimatymas. Tikėtina, kad palankiai spręsis nuosavybės, pinigų klausimai. Tik venkite kontaktų su agresyviai, nedraugiškai nusiteikusiais piliečiais, neprovokuokite skandalų. Per Jonines noriai bendrausite, susitiksite su senais draugais ar giminaičiais. Kai kurios išgirstos naujienos pakels ūpą. Jausite ypatingą dėmesį. Jus gali prisiminti ir kažkada mylėtas asmuo. Galimos ir meilės vilionės, ir romantinės dramos, pavydo scenos.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje kažkas gali jus suklaidinti, suteikti nerealių vilčių. Tikėtina slapta veikla, intrigos. Stigs praktiškumo, iniciatyvos. Savaitės vidurys jau bus labiau uždegantis ir nebestokosite energijos darbams, pasilinksminimams bei sportui. Per Jonines artimieji iš jūsų turėtų sulaukti daugiau rūpesčio, dėmesio, dosnumo. Galbūt organizuosite pikniką. Savaitės pabaigoje tiktų konkrečiai aptarti tuos dalykus, kurie susiję su pinigais, mokesčiais, nuosavybe, pirkiniais, žemės ūkiu, augintiniais.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje nederėtų švaistytis tuščiais pažadais ar prisiimti abejotinus įsipareigojimus. Jeigu tinkamai elgsitės, tai nieko neprarasite ir pagerės asmeniniai santykiai. Galbūt užsimegs reikšminga pažintis. Prieš Jonines pajusite atsipalaidavimo, asmeninės erdvės poreikį. Jums neabejingas asmuo gali ne taip suprasti jūsų atsitraukimą į save. Būkite nuoširdūs, kad nesugadintumėte santykių dėl nesusipratimo. Savaitgalį kai kuriems planams nepritars artimi žmonės. Tai kels įtampą. Regis, įsigysite norimą daiktą.


VANDENIS


Savaitės pradžioje nelengva bus realizuoti profesinius sumanymus. Prireiks ypatingos kantrybės, jei turėsite reikalų su biurokratais, valdininkais ar konkurentais. Per Jonines tikriausiai eisite kažkur, kur gausu žmonių, arba smagiai praleisite laiką su bendraminčių kompanija. Draugiški pokalbiai padės jums geriau susivokti situacijoje. Svarbu nepaversti jų ginčais. Savaitės pabaiga tinkama dvasinėms praktikoms. Jos tarsi pakylės sielą, leis į daug ką pažvelgti kitomis akimis. Verčiau nevartokite svaigalų.

REKLAMA


ŽUVYS


Šią savaitę tikėtini svarbūs susitikimai, konsultacijos. Užsiėmimai, kontaktai bus nelengvi, tačiau ateityje gali duoti naudos. Viena vertus, šiuo metu jūs pajusite savyje daugiau meilės, šviesos, kilnumo. Kita vertus, rankos gali svirti dėl kitų žmonių nesupratingumo, keliamos įtampos. Susimąstysite apie naujas gyvenimo, veiklos perspektyvas. Galbūt kažkam padarysite įspūdį savo kompetencija, autoritetu, išvaizda ar įvaizdžiu. Savaitės pabaigoje pasijusite pavargę nuo šurmulio. Saugokite sveikatą.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 05 (2023)

    Savaitė - Nr.: 05 (2023)