Savaitės horoskopai: balandžio 26 – gegužės 2 d.

Savaitės horoskopai: balandžio 26 – gegužės 2 d.


AVINAS


Šios savaitės pradžioje galite prarasti saiką ir išleisti daugybę pinigų įvairiems malonumams, prabangos prekėms ar nebūtiniems poreikiams. Venkite finansinių ir verslo eksperimentų, jeigu neturite pakankamai žinių, nepasvėrėte savo galimybių. Ramybės neduodančios abejonės - svarbus rodiklis, kad ne viskas tvarkoje. Nuo savaitės vidurio būsite linkę filosofuoti, politikuoti, postringauti apie vertybinius, dvasinius dalykus ir pan. Galimas netikėtas pasiūlymas, kurį vertėtų apsvarstyti.


JAUTIS


Savaitės pradžioje rūpesčių maratonas persikels į darbo aplinką bei santykių sritį. Jūs kitiems arba kiti žmonės jums reikš pretenzijas, kritikuos. Neaštrinkite nesutarimų, venkite aiškintis santykius. Pravartu sutvarkyti nuosavybės, finansinius reikalus. Svarbu atkreipti dėmesį į teisinę reikalų pusę, kad neliktų spragų. Artėjant savaitgaliui, galbūt gausite tam tikrą likimo ženklą, kuris patvirtins, ar mąstote ir elgiatės teisingai. Palanku megzti ryšius su užsieniečiais, dalintis žiniomis ir patirtimi, rinktis kelionės maršrutą.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę nusimato nelengvi darbai. Galimi dalykiniai susitikimai, derybos. Stenkitės prisitaikyti, tobulėti. Gali atsirasti šiokios tokios painiavos dėl dezinformacijos. Būkite apdairūs, nesileiskite įveliami į intrigas, aferas. Jeigu sunegaluosite, neužleiskite ligos - eikite pasitikrinti sveikatos. Artėjant savaitgaliui, gali labiau parūpti tiek dalykiniai, tiek asmeniniai ryšiai bei psichologiniai ar finansiniai klausimai. Gera įžvalga padės jums rasti svarbų atsakymą, suvokti perspektyvas.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje stengsitės būti reikalingi ir artimiesiems, ir draugams, pažįstamiems. Visgi labiausiai jūsų dėmesio gali prireikti vaikams. Atidžiau juos prižiūrėkite. Regis, naujai pažvelgsite į verslo galimybes, ypač jei tai susiję su kūryba, renginių organizavimu. Gali puikiai pasisekti, jei ketinate pristatyti projektą ar pasirodyti prieš publiką. Augs ūpas sportuoti, gerinti įvaizdį ir išvaizdą. Savaitės pabaigoje jus dominantys ryšiai turėtų sutvirtėti, o gal net sušildys naujų romantiškų vilčių spinduliai.

REKLAMA


LIŪTAS


Savaitės pradžia jus skatins mokytis, demonstruoti žinias. Įdomių potyrių suteiks lauktas renginys, interviu ar slapta informacija. Verčiau kol kas nekurkite ilgalaikių planų. Pasistenkite, kad mikroklimatas jūsų šeimoje būtų kuo šiltesnis, draugiškesnis. Savaitės antroje pusėje jūsų projektas gali sulaukti pritarimo. Nors originalumas bus svarbiausias veiksnys, atkreipiant dėmesį į keliamą klausimą, visgi ne mažiau svarbus bus įdirbis ir kompetencija. Palanku ieškotis darbo, keisti gyvenimo būdą.


MERGELĖ


Šią savaitę būsite pakankamai racionalūs ir pasitikintys. Tai gali jums padėti suvaldyti situaciją, kuri garantuoja finansinį ar kitokį saugumą. Būsite nusiteikę tartis, derėtis, priimti įvairią informaciją, tvarkyti dokumentus. Jūsų mintys, idėjos bus išklausomos. Visgi lengva įsivelti į apkalbas, intrigas. Savaitės pabaiga palanki veiklai, susijusiai su vaikais, kūryba, įvairiomis pramogomis. Negailėkite komplimentų ir švelnių žodžių artimiesiems. Galbūt pavergsite patinkančio asmens širdį.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę gali spręstis kai kurie su verslu, bendradarbiavimu, finansinėmis ar teisinėmis peripetijomis susiję klausimai. Galite susigundyti nepigiu pirkiniu arba pasitaikys proga papildomai užsidirbti, susitarti dėl kredito, nuomos, pageidaujamų mainų ar kt. Tačiau turite būti įžvalgūs, antraip grės nuostoliai. Savaitgalį geriausia būtų paskirti šeiminiams reikalams. Pravartu tvarkyti, prižiūrėti, puoselėti savo namus, žemės sklypelį. Daugiau širdies šilumos dovanokite artimiems žmonėms.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje negalėjimas apsispręsti aktualiu klausimu jums gali sukelti neramių minčių. Svarbu sugebėti atskirti žmones, kuriais galite pasitikėti, ir perprasti kėslus tų, kurie rezga intrigas, nori pakenkti ar pasinaudoti jumis tam tikra prasme. Artėjant savaitgaliui, jau geriau seksis rūpintis nekilnojamojo turto, žemės reikalais. Turbūt neatsispirsite pagundai įsigyti šį tą iš drabužių, kosmetikos ar namų apyvokos daiktų. Aktualūs gali būti ir su informacija, mokslu susiję reikalai.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje gali kilti tam tikrų nesutarimų su draugais, partneriais, ypač jeigu jie siūlys ne tai, ko jums reikia. Kita vertus, jūs patys sąmoningai galite nutolti nuo labiau patikimų žmonių, patikėti melagienomis, netikrais pažadais. Antroje savaitės pusėje gana palanku tvarkyti turtinius, reklamos, komercinius reikalus, bandyti įsidarbinti ir pan. Galbūt sulauksite netikėto pasiūlymo tarpininkauti ar bendradarbiauti, o gal nuspręsite į kažką investuoti ar padėti artimam žmogui


OŽIARAGIS


Šią savaitę reikalai klostysis nevienareikšmiškai. Pasitaikys pagundų, kurių pasekmės gali būti apgailėtinos. Kita vertus, nesunkiai pritrauksite bendraminčius ir gerbėjus, kuriuos žavi tos pačios idėjos. Kartu galite nemažai nuveikti. Tiktų saikingai pasilinksminti, atsipalaiduoti drauge su šeima, vaikais. Artėjant savaitgaliui, tempas sulėtės. Nelengva bus viską suspėti ir suderinti. Lengviau pažeidžiama bus jūsų sveikata. Turite labiau saugotis infekcinių užkratų, vengti didesnių susibūrimų.


VANDENIS


Šią savaitę jums parūps profesinės ateities, autoriteto klausimai. Jausite įtampą dėl nebaigtų darbų, neįvykusių planuotų susitikimų ar kitokių kliūčių. Gali būti, kad dėl kažko svarbaus tarsitės, dalyvausite darbo interviu ar kt. Visgi kai kurie jūsų sumanymai gali patirti fiasko dėl kitų žmonių abejingumo ar pasyvumo. Antroje savaitės pusėje iš būrio draugų vertėtų gerai atsirinkti, su kuo jums pakeliui. Savaitgalį prioritetą teikite poilsiui, pasimokymui, apmąstymams, meninei kūrybai. Rūpinkitės sveikata.

REKLAMA


ŽUVYS


Šią savaitę mintys suksis apie švietimą, finansinius reikalus ir ateities planus. Kai kurios naujienos gali pakeisti jūsų požiūrį į aktualius dalykus. Regis, teks bendrauti su įtakingais asmenimis, užsieniečiais, rengti publikacijas, mokslinius darbus, jungtis į konferenciją, seminarą. Nelengva bus įrodyti teisybę, kuri gudriai verčiama aukštyn kojomis. Artėjant savaitgaliui, nemažės aplinkinių dėmesio, šurmulio bei kalbų. Savo originalia iškalba, supratingumu galite pakerėti pašnekovus, įgyti jų palankumą.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 04 (2023)

    Savaitė - Nr.: 04 (2023)