Savaitės horoskopai: balandžio 12 – 18 d.

Savaitės horoskopai: balandžio 12 – 18 d.


AVINAS


Šios savaitės pradžia žymi jaunaties pradžią. Geras metas naujiems startams. Keiskite gyvenimo būdą, imkitės naujos veiklos ir kt. Pravartu skirti laiko nekilnojamojo turto reikalams tvarkyti, deryboms dėl atlygio, komercinių sutarčių. Nemažai nuveikti galite ir namų ūkyje, ypač jei pasitelksite į pagalbą šeimos narius. Tik nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi bei kitų pasitikėjimu. Atsargiai kelyje ir su ugnimi. Savaitgalį tramdykite negatyvias emocijas, kad neišprovokuotumėte nereikalingų ginčų, barnių.


JAUTIS


Savaitės pradžioje būsite linkę filosofuoti, tyliai stebėti, kas vyksta aplink, aiškintis priežastis ir padarinius. Galite atskleisti kažkokį sąmokslą, paslaptį ar klastą. Į kitų žmonių reiškiamą nepasitenkinimą dėl jų gyvenimo ar darbo sąlygų reaguokite ramiai, bet nelikite abejingi. Jeigu galite, padėkite. Savaitgalį gauti patarimai, įsigyti pirkiniai bus naudingi. Visgi nederėtų pernelyg piršti savo nuomonės ar pasirinktos gyvenimo filosofijos, vertybių. Patys patikėję dezinformacija, galite suklaidinti ir kitus.

REKLAMA


DVYNIAI


Pradėdami šią savaitę, turėtumėte stengtis išsaugoti gerą nuotaiką, optimizmą, nepakliūti į nemalonias situacijas, nes dėl jaunaties momento tai fiksuosis. Nors kai kurie jūsų planai nebeteks prasmės, veikiausiai juos pakeis nauji. Tiktų užsiimti menine kūryba, socialine rūpyba, labdaringa veikla. Galbūt teks tvarkyti susikomplikavusius reikalus. Erzins didelis įvykių, darbų tempas, konfliktinės situacijos, netikėti techniniai gedimai. Savaitgalį užsiimkite tuo, kas jums yra įdomu, naudinga ir nekenkia kitiems.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje mintys suksis apie permainas, reformas. Situacija darbe jums gali patampyti nervus. Pasistenkite būti pareigingi, korektiški. Tai gali sąlygoti tam tikrą naują pradžią. Be abejonės, nestigs patarėjų iš aplinkinių, tačiau jie nebūtinai bus teisūs ir nuoširdūs. Laimei, puikiai jausite, kuo verta pasikliauti. Galite sužinoti ir tai, kas buvo nuo jūsų slepiama. Galbūt atsiras konfidencialių reikalų. Gali kilti pagunda svaigintis. Savaitgalį prioritetą teikite sveikatai, grožiui, koreguokite gyvenimo būdą.

REKLAMA


LIŪTAS


Savaitės pradžioje jums bus aktualu užsiimti moksliniais darbais, ruošti publikacijas ar tiesiog ieškoti dominamos informacijos. Tikrinkite faktus, siekite objektyvumo. Numatomi rimti pokalbiai su viršininkais, politikais ar pareigūnais. Galbūt jums teks prisiimti lyderio, tarpininko vaidmenį viešoje situacijoje, kolektyve. Svarbu žinoti, ko siekiate, nes po truputį formuojate naujas gaires. Bendri projektai teikia neblogų vilčių, tačiau pastangų teks įdėti nemažai. Saugokitės elektros iškrovos, avarijų.


MERGELĖ


Šią savaitę jus ypač domins finansiniai jūsų pastangų rezultatai, investicijos. Galite sutvarkyti reikalą, susijusį su paveldėjimu, draudimu, mokesčiais, paskolomis ar numatoma kelione. Galbūt išgirsite viliojamų pasiūlymų papildomai užsidirbti. Realiai vertinkite savo galimybes ir jėgas. Jeigu studijuojate, turbūt susidorosite su sudėtingomis mokslo užduotimis bei krūviu. Savaitgalio pramogos plonins piniginę. Gali kainuoti ir techninių problemų sprendimas. Saugokite nuo pavojų vaikus.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę staiga ūgtelėjęs saviraiškos poreikis skatins jus konkuruoti, oponuoti, imtis naujo iššūkio ar pan. Turėtų atsirasti sąjungininkų, tarpininkų. Tikėtina, kad mėginsite pagerinti finansinę padėtį, sutvarkyti paskolų, draudimo reikalus. Per daug nerizikuokite, nestatykite „ant kortos”. Venkite klastingų, neteisingų veiksmų ir sprendimų. Greitis kelyje atneštų rimtų padarinių, todėl laikykitės taisyklių. Savaitgalį galbūt dalyvausite svarbiame renginyje. Nesivelkite į konfliktus, neprovokuokite pavydo.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje darbe įmanoma permaina, neplanuotas įvykis. Jums gali tekti atsakyti už dalykus, kurie nuo jūsų tiesiogiai nepriklauso. Pravartu aptarti naujus planus, derinti interesus, gebėti bendradarbiauti. Regis, daugiau dėmesio sulauksite iš tų, kurie šiaip jau nelinkę būti dosnūs ir paslaugūs. Galbūt jie pasiūlys šį tą abipusiai naudinga. Labiau rūpinkitės sveikata ir įvaizdžiu. Savaitgalį būsite linkę išlaidauti. Galite kažkuo sublizgėti viešumoje. Tačiau jūsų ironija, kandumas ne visiems patiks.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje būsite nusiteikę skirti laiko kūrybai, sportui, vaikų lavinimui. Kils ūpas ieškoti dalykinių partnerių bendrai veiklai. Gali subręsti būtinybė pasitikrinti sveikatą, pasidaryti tyrimus, skiepytis ar kt. Virtualiai paskubomis užsisakę kelionę ar paslaugą, vargu ar sutaupysite. Tykos konfliktinės situacijos, rizika kelyje. Regis, teks skirti dėmesio partneriui, santykiams. Savaitgalį saikingas pabendravimas su draugais, kaimynais gali būti naudingas, jeigu tik neskolinsite ir nesiskolinsite technikos, pinigų.


OŽIARAGIS


Šią savaitę teks labiau rūpintis artimais žmonėmis, plėšytis tarp darbo ir asmeninių reikalų. Venkite kelti per didelius reikalavimus sau ir kitiems. Pavojingos būtų netikėtos avantiūros, susijusios su darbu, finansais, vaikais. Visgi nuosekliai veikdami, galite pakeisti darbo vietą ar asmeninį stilių. Artėjant savaitgaliui, vargins nekokia savijauta, atsiras ūkinių rūpesčių. Savaitgalį įmanomi teigiami pokyčiai santykiuose su dominančiu asmeniu, tik pasistenkite pasiaiškinti dėl vienokio ar kitokio savo pasirinkimo.


VANDENIS


Šią savaitę pradėsite gerai nusiteikę, atrodysite originalūs, kūrybingi. Visgi netrukus aptingsite ir tapsite dirglesni. Galbūt išaiškės tai, ką jūs ar šeimos narys stengėtės nuslėpti. Kontroliuokite savo žodžius, kad neįžeistumėte artimo. Sugebėkite nusileisti, atsisakyti ambicijų, tuomet pasieksite kur kas daugiau. Antroje savaitės pusėje kils noras sportuoti, rungtyniauti, rizikuoti, kurti, dalyvauti neįprastuose projektuose. Puikus metas užsiėmimams su vaikais. Tik nestatykite ant kortos visa, ką turite.

REKLAMA


ŽUVYS


Šią savaitę jums parūps investicijos į nekilnojamąjį turtą, susitarimai dėl tiekimo, pirkinių, atlygio ar pan. Tikėtinas komercinis susitarimas, naudinga informacija per reklamą, pažįstamus asmenis. Deja, galite susipykti su artimu žmogumi, patirti pavydo graužatį, nusivylimą. Neskubėkite daryti išvadų iš menko epizodo. Jūsų požiūris gali greitai pasikeisti. Išeidami iš namų, būtinai patikrinkite, ar nepalikote priežasties gaisrui kilti ir pan. Savaitgalį kuo daugiau laiko praleiskite su tais, kurių draugija jus džiugina.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 04 (2023)

    Savaitė - Nr.: 04 (2023)