Savaitės horoskopai: vasario 15 – 21 d.

Savaitės horoskopai: vasario 15 – 21 d.


AVINAS


Šią savaitę labiausiai suksite galvą dėl materialinių, praktinių reikalų, technikos gedimų. Regis, stengsitės susitarti dėl finansinių sąlygų, tiekimo, nuomos, pirkinių. Baiminsitės nuostolio. Derėtų atsakingai vertinti savo ir kitų pažadus, pasiūlymus. Atsargiau elkitės su elektra, ugnimi. Antroje savaitės pusėje šiek tiek stresuosite dėl numatomo susitikimo, pasisakymo ar egzamino. Kaip bebūtų, nemažai nuveiksite. Savaitgalį suaktyvės kontaktai su giminaičiais, draugais. Atsargiai kelyje.


JAUTIS


Savaitės pradžioje lengva patekti į keblią situaciją dėl neatsargaus elgesio, neblaivumo. Labiau saugokite save ir kitus. Pasistenkite, kad dėl jūsų pasyvumo, pretenzingumo ar patirties stokos nenukentėtų svarbūs reikalai. Antroje savaitės pusėje veikiausiai bandysite kažkam permesti atsakomybę arba reikalausite, kad kiti atsakytų už savo poelgius bei darbus. Galite įsigyti priešų. Svarbu nesusipainioti tarp gėrio ir blogio. Savaitgalį aktualūs bus nuosavybės reikalai. Galbūt darysite išsamią tvarką savo ūkyje.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę teks bendrauti su senais pažįstamais, draugais. Bendravimas socialiniuose tinkluose suteiks daug emocijų, o galbūt gausite ir intriguojamų pasiūlymų. Galite susižavėti kelionės pasiūlymu. Nekoks metas dėl to apsispręsti. Tai, ką mėginsite įteigti kitiems, kaip traktuosite informaciją, nebūtinai atitiks objektyvią tiesą. Nuo savaitės vidurio galite pasijusti nesuprasti, pavargę ar sunegalavę. Saugokite savo sveikatą, turtą, automobilį, pinigus. Atsakingai elkitės su dokumentais, asmens duomenimis.


VĖŽYS


Šią savaitę gana aktyviai ieškosite naujų saviraiškos galimybių, pašaukimo. Tikriausiai būsite nusiteikę pasirodyti visuomenėje, megzti pažintis. Visgi galite neįvertinti populiarumo kainos ir jo pinklių. Atsargiai elkitės su informacija, technika ir kelyje. Laiko atokvėpiui nebus iki pat savaitgalio, jeigu turite laikyti egzaminą, reikštis viešai, teikti ataskaitas ar ruošti pristatymą. Tvarkydami dokumentus, nepadarykite klaidų. Savaitgalį palepinkite save poilsiu, patinginiaukite. Saugokite sveikatą.

REKLAMA


LIŪTAS


Savaitės pradžioje iš užsienio gali ateiti svarbi informacija ar laukiama siunta. Regis, jausite stiprų savirealizacijos poreikį, norėsis pasireikšti mokslo srityje, diskusijose, interviu. Dvasinė jūsų būsena bus nestabili, jeigu nėra galimybės pademonstruoti savo kompetencijos ar talentų. Jums bus sunku įtikti, daug reikalausite iš kitų ir savęs. Galimos nenumatytos aplinkybės, dėl kurių teks keisti planus. Atsargiai su elektra bei kelyje. Artėjant savaitgaliui, vienatvė negresia - daugės ir draugiško, ir nedraugiško dėmesio.


MERGELĖ


Šios savaitės pradžioje dėl verslo, finansinių reikalų įmanomi preliminarūs susitarimai, tačiau viskas atrodys trapu ir nestabilu. Su nerimu lauksite kažkokių atsakymų. Nekoks metas sveikatai, todėl jokia rizika nepatartina. Galimi pokalbiai su autoritetingais asmenimis. Šiek tiek pavojinga pervertinti savo jėgas bei galimybes - jums teks atsakyti už savo veiksmus bei pažadus. Savaitgalį būsite užsiėmę, jeigu ieškotės darbo ar bandote suplanuoti, išsirinkti kelionę, internetinę prekę, paslaugą.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžioje pasistenkite labai atsakingai tvarkyti dokumentus. Tikėtinas įpareigojamas pokalbis su dalykiniu partneriu ar konkurentu. Jūsų pasitikėjimas savimi, draugiškumas gerai nuteiks aplinkinius. Kita vertus, susidursite ir su tokiais asmenimis, kurie nieko negerbia. Venkite konfliktų. Nuo savaitės vidurio turbūt negalėsite atsipalaiduoti ir elgtis taip, kaip jums patinka. Regis, aplinkybės privers pasirūpinti sudėtingais klausimais. Galbūt spręsis skolų ar nuosavybės, verslo investicijų klausimai.SKORPIONAS


Savaitės pradžia skatins rimtai padirbėti. Gali būti, kad iš jūsų bus reikalaujama daugiau nei esate pasirengę duoti ar prisiimti. Galite pradėti sveikatos procedūrų kursą, skiepytis ir pan. Jeigu pajusite kai kurių žmonių priešiškumą, nepasitenkinimą, būsite linkę ginti savo interesus ir orumą bei ieškoti pritariančių ir palaikančių. Nieko neįžeidinėkite. Saugokitės traumų. Savaitgalį raskite tokį užsiėmimą, kuris padėtų atsipalaiduoti, bet per daug nekainuotų. Venkite priekaištauti, pavyduliauti bei įtarinėti.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje tikėtini viliojami pasiūlymai, kuriuos galima priimti, jeigu jie nekenkia sveikatai. Galbūt kažkuo pasižymės jūsų vaikai. Regis, aktyviai spręsite ūkinius, praktinius ar techninius reikalus, tačiau galite nepastebimai įkliūti į nekokias situacijas. Saugokitės traumų, peršalimo. Savaitgalį norėsis kažko neįprasto, ieškosite nuotykių ir galbūt jų rasite. Labai jautriai reaguosite į gerbiamų ir mylimų žmonių pastabas, poelgius. Nereikalaukite per daug - juk tobulybių nėra.


OŽIARAGIS


Šią savaitę prioritetą teikite šeimai, vaikams. Jeigu jums reikia dalyvauti kokiame nors renginyje, tikėtinos nenumatytos kliūtys. Pasistenkite elgtis atsakingiau ir nereikalauti neįmanomų dalykų antraip galite pakenkti sau arba kitiems. Nors atrodysite nusiteikę įtemptai plušėti, tačiau dideliems darbams jums gali pritrūkti ir kantrybės, ir laiko. Savaitgalį galbūt pasireikš netikėta problema, susijusi su grožiu ar sveikata. Stenkitės atsikratyti nesveikų įpročių, venkite sunkaus maisto. Atsargiai kelyje.


VANDENIS


Savaitės pradžioje galimi keisti netikėtumai, pasekmių atnešantys transporto įvykiai, pokalbiai ar komentarai. Galbūt teks intensyviai mokytis, tvarkyti dokumentus, sutartis, pranešimus. Regis, jūs ne su visais pašnekovais būsite pakantūs ir sąžiningi. Gresia nemalonumai, jeigu elgsitės agresyviai, impulsyviai. Galite patekti į avarinę situaciją, patirti traumą ar sužeisti kitus. Savaitgalį galite išgirsti gandų apie asmenį, kuris jums rūpi. Galbūt tai paskatins dar labiau juo domėtis. Galimas spontaniškas nuotykis.

REKLAMA


ŽUVYS


Šią savaitę į jūsų planus įtrauktos pramogos, linksmybės nebūtinai realizuosis pagal sumanytą scenarijų. Gali pasireikšti sveikatos sutrikimas, pinigų stygius ar kt. Gali kilti problemų ir dėl neteisingai suprastų kitų žmonių žodžių bei norų. Atsargiai kelyje. Nuo savaitės vidurio tikėtini pasikeitimai asmeninių santykių srityje. Suaktyvės kontaktai su draugais. Tačiau būtina gerai pagalvoti, prieš ką nors jiems pažadant. Jeigu santykiai su artimiausiais žmonėmis darnūs, tuomet savaitgalį namuose praleisite gana jaukiai.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 04 (2023)

    Savaitė - Nr.: 04 (2023)