Savaitės horoskopai: kovo 1 – 7 d.

Savaitės horoskopai: kovo 1 – 7 d.


AVINAS


Šią savaitę bus progų užmegzti glaudesnius ryšius ar nugludinti kampus su tais, kurie linkę jums oponuoti. Geriau seksis, jeigu būsite santūrūs ir racionalūs. Tikėtina, kad pajudės į priekį reikalai, susiję su draudimu, nekilnojamuoju turtu, finansinėmis problemomis. Užbaikite tai, ką pradėjote, o su naujovėmis dar neskubėkite. Savaitgalis žada nekasdienius susitikimus. Tikriausiai veršitės kuo toliau nuo rutinos. Venkite kontaktų su tais, kurių nemėgstate, nemėginkite jų provokuoti. Saugokite sveikatą.


JAUTIS


Savaitės pradžioje aktualūs bus sveikatos, įvaizdžio ir darbo klausimai. Regis, teks užsiimti neužbaigtais reikalais, ieškoti galimybės įsidarbinti ar reabilituotis, gydytis. Galbūt gausite medicininių tyrimų rezultatus. Vilios ir malonumai, meilės nuotykiai. Savaitės viduryje galite susitarti dėl bendradarbiavimo, partnerystės, sudominti užsienietį ar kažkuo ypatingą žmogų. Gali būti, kad pajusite besiartinančias permainas, arba jų planingai sieksite. Savaitgalį jus gali sudominti siūloma kelionė, seminaras.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę jums labiau parūps veiklos perspektyvos ir naudingos pažintys, sportas, žaidimai. Būsite linkę daugiau dėmesio skirti odos priežiūrai, grožiui, sveikatai, stiliui. Tikriausiai aktyviai rodysite iniciatyvą darbe. Arba kolegos pasistengs, kad jums tektų pademonstruoti žinias bei įgūdžius. Būkite korektiški, atsargiai elkitės su technika, ugnimi. Savaitgalį nerimausite dėl finansinės situacijos, svarbių santykių. Suimkite save į rankas, pasikalbėkite su įžvalgiu žmogumi. Neišlaidaukite be reikalo.


VĖŽYS


Šią savaitę mintys labiausiai suksis apie šeimą, namus, nuosavybę, vaikus, meilę. Regis, su įkvėpimu sieksite materialinės gerovės, komforto savo aplinkoje. Galite išleisti pinigų, kad įtiktumėte artimam žmogui. Tikėtina, kad teks spręsti ir sudėtingas bendravimo problemas, nerimauti dėl sveikatos. Stenkitės būti mandagūs, nenumokite ranka į pareigas, priesaikas, įstatymus. Savaitgalį domins mokslo, politinės, finansinės naujienos. Norite ar nenorite, teks atlikti ir buitines, ūkines pareigas.

REKLAMA


LIŪTAS


Savaitės pradžioje galite daug ką nuveikti, daug kur suspėti. Pravartu visus reikalus susidėlioti į lentynėles, kad eiga vyktų nuosekliau. Savaitės viduryje ypatingo dėmesio gali prireikti šeimos nariui ar kolegai. Jeigu jums rūpi pradėti projektai, konkurentų veiksmai, tai sudomins gauta aktuali informacija. Regis, šiuo metu džiaugsitės, jeigu galite sau leisti nuotolinį darbą ar šį tą atlikti neišėję iš namų. Tai ypač aktualu, nekaip jaučiantis. Savaitgalis gali paploninti piniginę, tačiau žada smagių akimirkų.


MERGELĖ


Šios savaitės pradžioje nepraleiskite progos užsidirbti pinigų, net jei tai tebūtų trumpalaikė galimybė. Protingai patarti jums gali geras pažįstamas. Įmanoma ir tam tikra socialinė pagalba. Vis labiau norėsis mylėti ir būti mylimiems. Galite susigrąžinti dėmesį tų, kurie atrodė jumis nebesidomintys. Nuo savaitės vidurio naudingas bus aktyvus susirašinėjimas aktualiais klausimais, informacijos ieškojimas, reklamavimas(-is). Savaitgalis skatins kūrybingumą, romantišką polėkį, bet lengva apsigauti.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžia turėtų būti gana rami. Nepagailėsite dėmesio vaikams, augintiniams. Būsite linkę užsiimti namų ruoša, ūkio darbais, atlikti ilgesnio poveikio higienos ir grožio procedūras. Jeigu mėginsite sudaryti sutartis, derėtis, visgi būkite pasirengę kantrybės išbandymams, nes darbo, verslo reikaluose galima painiava. Jeigu darbe mezgate meilės intrigą ar bandote išsiskirti įvaizdžiu, pasipils apkalbos, intrigos. Savaitgalį jums norėsis pabūti su artimu žmogumi, sieksite dvasinio ir fizinio intymumo.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje labiau norėsis tinginiauti, nei ką nors veikti. Galbūt jėgų sumažėjo dėl sveikatos sutrikimo, neišsimiegojimo ar persidirbimo. Nesunkiai rasite atsakymus į keblius klausimus. Gali pasitvirtinti kai kurie mistiniai ar medicininiai dalykai, prietarai ar perspėjimai. Antroji savaitės pusė skatins tvarkyti piniginius, verslo reikalus, mokytis, kaupti informaciją. Elkitės garbingai, nesinaudokite tarnybine padėtimi. Savaitgalį savo laiką, dėmesį skirkite šeimai, geriems draugams, užuot daug laiko leidę parduotuvėse.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje aktyviai darbuositės ir bendrausite. Seksis demonstruoti organizacinius sugebėjimus. Draugas turbūt padės gauti konfidencialią informaciją ar išspręsti keblų reikalą. Galbūt pasiseks užsidirbti ar įgyvendinti idėją, kuri atneš ir naudos. Svarbiausia, neregzkite intrigų, negadinkite savo reputacijos. Sąžiningiems seksis geriau. Savaitgalį norėsis komforto, ramybės ir kad tuo pasirūpintų kažkas kitas, o jūs galėtumėte nieko neveikti. Visgi ir patys sugebėsite rūpintis šeima, namais.


OŽIARAGIS


Šią savaitę darbas jums bus prioritetas, ypač jei už jį neblogai moka. Nusimato atsakingi pokalbiai su kolegomis, viršininkais. Jeigu aktualu susitarti dėl projekto ar bendradarbiavimo, kliūčių neturėtų iškilti. Regis, šalia yra žmonių, kuriems jūs patinkate, žadinate norą flirtuoti, diskutuoti. Gali užsimegzti draugystė, partnerystė. Savaitgalį verčiau neikite į žmonių susibūrimo vietas, nes gresia užsikrėtimai virusinėmis infekcijomis. Saugokitės vagių, sukčių.


VANDENIS


Savaitės pradžioje reikalai turėtų klostytis beveik taip, kaip pageidaujate. Gerai seksis mokslo, publikavimo reikalai. Galbūt gausite svarbią žinutę iš užsienio ar pasiūlymą, susijusį su kelione, renginiu. Regis, kitiems stengsitės pademonstruoti savo kompetenciją ir originalumą. Tikėtinas jūsų autoriteto augimas. Netikėtumų gali pateikti virtualūs gerbėjai. Savaitgalį aiškinkitės paslaptis, klauskite patarimų bei ieškokite sutarimo. Stumdymasis minioje visiškai nepatartinas. Tausokite sveikatą.

REKLAMA


ŽUVYS


Šią savaitę be didesnio nerimo žvelgsite į permainas, kad ir kokios jos būtų. Gali kilti ūpas išlaidauti. Slapti troškimai veršis į paviršių. Regis, jums itin rūpės finansų, draudimo, paskolų aktualijos, mokesčių pokyčiai. Vaikų, partnerių norai taip pat atrodys labai svarbūs, tačiau juos patenkinti bus išties nepigu. Jeigu kažkam norite padaryti įspūdį, tai jį tikrai padarysite. Saugokitės infekcijų, traumų, gaisro, vagysčių. Savaitgalį bendraminčių toli ieškoti nereikės, tik pasistenkite turiningai praleisti laisvalaikį.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 04 (2023)

    Savaitė - Nr.: 04 (2023)