Savaitės horoskopai: sausio 4 – 10 d.

Savaitės horoskopai: sausio 4 – 10 d.


AVINAS


Savaitės pradžioje gali išsispręsti aktualus klausimas susijęs su darbu ar sveikata. Visgi įtariai žvelgsite į tuos, kurie gina kitokią poziciją arba žeria priekaištus, kritikuoja, daro spaudimą. Stenkitės dėl visko tartis taikiai, aiškiai argumentuokite. Stebėkite įvykius, analizuokite senas klaidas. Regis, sunku bus atsispirti išlaidavimo manijai, net jei spaudžia skolos ir reikia taupyti. Savaitgalį ypač domėsitės kelionėmis, pasaulio įvykiais. Galbūt bus aktualu jungtis prie nuotolinio seminaro, laikyti egzaminą.


JAUTIS


Šią savaitę sugebėsite suderinti intensyvią veiklą bei stiprius jausmus. Regis, daug laiko skirsite ir ūkio, sveikatos, įvaizdžio reikalams. Išgirsite vertingų patarimų ir patys juos noriai teiksite. Galbūt gausite pakvietimą į nuotolinį pristatymą, apklausą ar interviu. Atsargiai – galimi provokaciniai klausimai. Tikėtinas emocinis stresas, jei nesivaldysite ir būsite perdėtai maištingi. Verčiau kantriai siekite dominančio asmens supratimo, draugystės ar meilės. Savaitgalį bus pagundų išlaidauti. Susidėliokite prioritetus.

REKLAMA


DVYNIAI


Savaitės pradžioje su ypatingu įkvėpimu sieksite materialinės gerovės, komforto savo aplinkoje. Skirkite daugiau laiko sau ir šeimai. Atminkite, kad svarbesnė už finansines investicijas yra širdies šiluma, dėmesys ir sveikata. Pravartu užsiimti kūryba, vaikų ugdymu. Jums gali pasiūlyti sandorį, kurio nederėtų priimti neįsigilinus. Svarbu saugotis infekcijų, traumų. Savaitgalį teks padirbėti ar pasimokyti. Jausite poreikį aktyviai diskutuoti net tuo atveju, jeigu pašnekovas turi priešingą nuomonę.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje nepraleiskite pro ausis vertingos informacijos. Aršius oponentus įveiksite tik tvirtais faktais. Būkite budrūs, nes neišvengsite veidmainiškumo, sąmokslo teorijų piršimo. Regis, pasiteisins jūsų iniciatyva siekiant padaryti įspūdį patinkančiam asmeniui arba auklėjant ir lavinant vaikus. Galite sudaryti sutartis, reklamuotis, laikyti egzaminą, teikti interviu ar pan. Savaitgalis skatins kalbėtis apie vaikus, meilę, sportą, sveikatą, ūkinius reikalus. Regis, įtampą kels finansiniai ar kiti įsipareigojimai.

REKLAMA


LIŪTAS


Savaitės pradžia bus gana produktyvi, tačiau darbai laukia nelengvi, reikalaujantys atsakingo požiūrio. Galimos labai aktualios naujienos, tačiau ir dezinformacijos nestigs. Pasistenkite atskirti melą nuo tikrovės. Venkite kontaktų su pavojingais, įtartinais asmenimis, neprovokuokite jų pykčio. Atsargiai kelyje. Artėjant savaitgaliui, gali tekti spręsti svarbią vidinę dilemą. Regis, geriausiai jausitės prie jaukaus namų židinio su mylimais žmonėmis. Jei turėsite progą viešai sublizgėti, galite tikėtis komplimentų.


MERGELĖ


Šios savaitės pradžioje dėl susiklosčiusių aplinkybių jūs arba mylimas žmogus galite atsidurti dėmesio centre. Svarbūs įvykiai judės didėjančiu tempu. Galite turėti rūpesčių, susijusių su nuosavybe, vaikais, verslu. Jums labai reikės kolektyvo palaikymo ir bendradarbiavimo, jei vykdote projektą ar ką nors organizuojate, renkate informaciją. Turbūt atliksite tai, ką suplanavote. Kita vertus, gali nedžiuginti užmokestis ir sveikata. Savaitgalį galimas meilės prisipažinimas, apsisprendimas susijęs su vaikais ar pan.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžia skatins apsispręsti dėl nekilnojamojo turto, technikos pardavimo ar įsigijimo. Objektyviai įvertinkite savo ir artimųjų galimybes. Galbūt išaiškės aplaidumo ar praeities klaidų pasekmės. Saugokitės infekcijų, venkite konfliktų, kuriuos artimi žmonės bus linkę provokuoti. Būkite racionalūs, apdairūs, jei teks tvarkyti komercinius, buhalterinius reikalus, teikti informaciją. Savaitgalį iš draugų, giminių galbūt sulauksite naujienų, kurių nesitikėjote. Atsargiai kelyje. Svarbu stebėti, kaip jaučiasi jūsų vaikai.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje slėgs įvairūs rūpesčiai ir bus nelengva, ypač jei trūksta supratimo ir palaikymo iš aplinkinių. Regis, jums būtų naudinga mažiau kalbėti, o daugiau klausytis. Galite pastebėti kažkieno melą ar rezgamas pinkles, sąmokslo teorijas. Neprasitarkite apie dalykus, kurių paviešinimas gali sukelti problemų. Pamažu jūsų pastangas vainikuos sėkmė, tik turėkite kantrybės įveikti užsitęsusias problemas. Savaitgalį džiugins meilė, žemiški malonumai, gražūs daiktai, o liūdins – artimųjų bėdos.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje nebus kada ilsėtis. Jeigu delsite, gali nukentėti kai kurie jūsų interesai arba teks koreguoti numatytus planus. Svarbu ne tik platūs užmojai, bet ir pozicijos aiškumas, veiksmų bei siekių konkretumas. Antroje savaitės pusėje gali varginti užkulisinės intrigos, klastos. Galbūt teks pasirūpinti ligoniu arba patys sunegaluosite. Savaitgalį būsite nusiteikę kūrybai, meilei. Tačiau jei negaluojate, teks ilsėtis, tausoti jėgas. Jei artimieji pernelyg išlaidūs, aiškiai pasakykite, kiek ir ką šeima gali sau leisti.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje jums gali pavykti sustiprinti savo autoritetą, pagerinti perspektyvas. Galimas reikšmingas susitikimas ar pokalbis, seminaras, verčiantis daryti išvadas. Kita vertus, jums teks atsakyti už savo nekorektiškus žodžius ar veiksmus, dengti nuostolį ar pan. Artėjant savaitgaliui, jausite augantį potraukį malonumams, pramogoms, meilei, svajosite apie nepaprastus potyrius. Yra vilties, kad kai ką realizuosite. Savaitgalį pravartu atitrūkti nuo darbų, problemų, atsipalaiduoti, pastiprinti sveikatą.


VANDENIS


Šiuo metu didės intelektinis aktyvumas, tačiau sveikata bus lengvai pažeidžiama. Iš pažįstamo žmogaus gauta informacija padės gerinti aktualius reikalus arba išvengti nuostolio. Regis, noriai sieksite žinių, būsite kupini įdomių idėjų, svajonių apie gražesnę ateitį, keliones. Galima pažintis su užsieniečiu. Artėjant savaitgaliui, nekokia bus nuotaika, jei nevyksta suplanuoti darbai ar nesiseka gerinti asmeninių santykių. Yra vilties, kad savaitgalį liūdesį išsklaidys draugai, bendraminčiai. Saugokitės sukčių.

REKLAMA


ŽUVYS


Šią savaitę jums prireiks draugiško palaikymo, jeigu aktualu dalyvauti konkurse, atsikovoti prarastas pozicijas arba jų neprarasti. Svarbu būti apsisprendusiems ir nesiblaškyti. Partneris, pažįstamas asmuo gali jus paremti materialiai arba kaip tik paprašyti paramos. Visgi šis metas nežada gerų rezultatų, jeigu būtinus reikalus atidėliojote arba jei viskas įstrigo dėl objektyvių apribojimų, ligos. Regis, jums teks dalyvauti mokymuose, laikyti egzaminą, teikti ataskaitas ar pan. Džiugins flirtai.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 04 (2023)

    Savaitė - Nr.: 04 (2023)