Savaitės horoskopai: gruodžio 7 – 13 d.

Savaitės horoskopai: gruodžio 7 – 13 d.


AVINAS


Savaitės pradžioje aktualūs bus sveikatos ir darbo klausimai. Gali būti, kad lopysite atliktų darbų spragas, taisysite studijų klaidas, rūpinsitės gendančia technika ir pan. Suvoksite būtinybę pasirūpinti profesiniu tobulėjimu. Nuo savaitės vidurio galimos problemos, kurios tiesiogiai jūsų nepalies, tačiau vers nerimauti dėl kitų žmonių. Galite mėginti patraukti savo pusėn konkurentus, įveikti varžovus. Jeigu turite skolų, finansinių įsipareigojimų, neatidėliokite. Pats metas viską susitvarkyti, iškuopti namus.


JAUTIS


Šią savaitę jūsų pagrindinis rūpestis bus mylimas žmogus, vaikai, jų reikmės ir troškimai. Regis, mokyklinio amžiaus vaikams turėsite padėti susiorientuoti informacijos sraute, priminti taisykles. Galbūt turėsite reikalų, susijusių su pramogų, renginių organizavimu. Galvokite, ką žadate, nes turėsite ištesėti. Tęskite dalykus, kuriuos reikia užbaigti, aiškinkitės įstrigusius santykius, rūpinkitės įvaizdžiu, sveikata. Savaitgalį galite išleisti daug pinigų arba tai padarys antroji pusė. Verčiau nepirkite nereikalingų daiktų.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę artimųjų problemos bus kartu ir jūsų problemos, todėl nelikite abejingi situacijoms, kurios apie tai praneša ar perspėja. Mintys daugiausiai suksis apie šeimą, pinigus, verslus. Būsite gana aktyvūs ir iniciatyvūs. Neapsiriksite, jeigu savo energiją nukreipsite į sportą ar kūrybinių sumanymų įgyvendinimą. Savaitės pabaigoje pravartu peržiūrėti ir galutinai sutvarkyti dokumentus, sutartis. Galbūt jus pasieks užuominos apie moralinę ar kitokią atsakomybę. Kontroliuokite savo kalbą, elgesį. Saugokitės sukčių.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje neblogai spręsis reikalai, susiję su mokslu, projektais, reklama, žiniasklaida. Visgi jei rašysite straipsnius, komentarus, apgalvokite turinį ir susilaikykite nuo neetiškų replikų, prielaidų. Atsakingai tvarkykite dokumentus. Antroji savaitės pusė bus produktyvi, jei turite nebaigtų buitinių, ūkinių, techninių reikalų. Svarbu tik netingėti ir dėl smulkių trikdžių nenuleisti rankų. Atsargiai su aštriais daiktais, ugnimi. Savaitgalį gali būti smagu, jei tik visko nesugadinsite netinkama mityba ar rizikingu elgesiu.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę planuosite, ką norėtumėte įsigyti prieššventiniu laikotarpiu. Jeigu rimtai pasistengsite, turėtų pavykti susitarti dėl norimos prekės, atlygio ar kompensacijos. Su kreditoriais galite susiderėti dėl paskolos termino pratęsimo, sutarties sąlygų pakeitimo. Antroji savaitės pusė vers vikriai suktis, jeigu jūsų veikla susijusi su informacija, žiniasklaida, reklama, švietimu. Turbūt rasite laiko ir sportui, vaikų lavinimui. Savaitgalį visą laisvą laiką skirsite šeimai, buičiai. Regis, ypač dosnūs būsite augančiai kartai.


MERGELĖ


Šią savaitę būsite nusiteikę ieškoti norimų prekių, pajamų šaltinių, galimų verslo dalininkų, naujų klientų, užsakovų, tvarkyti nuosavybės reikalus, finansinius dokumentus. Verta padirbėti su kūrybiniu projektu. Galimas romantiškas nuotykis. Skirkite dėmesio savo atžaloms. Savaitgalį turbūt sulauksite skambučių iš žmonių, kurių seniai nematėte. Nenumokite ranka į artimo žmogaus negalavimą ir saugokitės infekcijų, alergijų, apsinuodijimo bei apgaulių ir saviapgaulių. Venkite rizikos kelyje.

SVARSTYKLĖS


Tikėtina, kad šią savaitę sunegaluosite arba teks padėti sergančiam kaimynui, giminaičiui, draugui, pirkti vaistus, medikamentus ir kt. Gali ypač dominti informacija apie medicinos aktualijas, labdarą. Savaitės viduryje galite gauti naudos iš projekto, komercinių operacijų ar sandorių. Visgi nerimausite dėl aplink jus ar šeimos narius vykstančių įvykių, patiriamų išlaidų, skolų. Kai kurie reikalai gali įstrigti, jei kažko laiku nepadarėte. Savaitgalį norėsis paprastų žemiškų malonumų, jaukumo, grožio. Kurkite tai.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje gali vykti derybos, įvairūs skaičiavimai, perskirstymai. Didelę vertę jums turės draugiškumas, kolektyvo solidarumas. Regis, pasitaikys ginčų, piktų replikų, tačiau jas atsvers komplimentai ir bendraminčių palaikymas. Nuo trečiadienio neblogai turėtų sektis su kūryba, labdara, socialiniais reikalais susijusi veikla. Kol kas nepradėkite nieko naujo, tačiau pravartu apgalvoti būsimus žingsnius. Venkite nesaikingo išlaidavimo, įsitikinkite, kad siūloma prekė, sutartis iš tikrųjų yra vertinga.


ŠAULYS


Šią savaitę darbuositės išsijuosę, ypač jei reikia rašyti analizes, ataskaitas. Regis, jums pavyks kažkiek padidinti savo įtaką aplinkiniams. Be vargo prikalbinsite žmones, iš kurių tikitės patarimų, konsultacijų ar protegavimo. Visgi turėkite omenyje, kad tai gali nemažai kainuoti. Gana sklandžiai užbaiginėsite ir senus darbus. Artėjant savaitgaliui galite pajusti negalavimą arba susikaupusį nuovargį. Regis, jus domins sąmokslo teorijos, intrigos, svetimos nuodėmės. Verčiau rūpinkitės, kad jūsų paslaptys neiškiltų į viešumą.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje tikėtina saviizoliacija, atsiribojimas, net jei savijauta pakankamai gera. Galbūt gausite svarbią žinutę iš užsienio ar valstybinės įstaigos. Įmanomas pasiūlymas, susijęs su kelione, mokymais, darbu. Antroje savaitės pusėje būsite linkę viską skirstyti į juoda ir balta. Aršiai reaguosite į tai, kas jums nepatinka, o patinkančius dalykus ar asmenis – sureikšminsite. Galite pasisakyti viešai ar pasižymėti pasisakymais socialiniuose tinkluose. Atsargiai su ugnimi. Labiau saugokite savo ir kitų sveikatą.

REKLAMA


VANDENIS


Šią savaitę gali išsispręsti skolų, kreditavimo klausimas. Arba kaip tik susidursite su augančia įtampa finansų srityje ir teks ieškoti sprendimo. Senus darbus, įsipareigojimus lengviau ar sunkiau stumsite pirmyn. Tikėtini kontaktai su užsieniečiais, kelionių, mokslo atsiskaitymai, egzaminai. Galimas ne itin malonus pokalbis su viršininku ar reikliu klientu. Savaitgalį pasinersite į draugų reikalus. Arba patys tikėsitės jų dėmesio, pagalbos. Dėl to gali kilti nesusipratimų. Tvirčiau prilaikykite piniginę ir liežuvį.


ŽUVYS


Šią savaitę jus iš pusiausvyros ves oponuojantys kolegos ir konkurentai. Bus nelengva suderinti interesus. Visgi galite rasti gerbėjų, kurie prisidės prie jūsų reklamavimo ir planų įgyvendinimo. Savaitės antroje pusėje turbūt gausite informacijos, susijusios su išvykusiu asmeniu ar kelione, studijomis. Sudarydami sutartis, įsigilinkite, kad netektų gailėtis dėl neapdairumo. Savaitgalį nestokosite meilės širdyje. Kita vertus, būsite linkę austi keistas iliuzijas ir klaidinti kitus. Nesukčiaukite, saugokitės vagių.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė