Savaitės horoskopai: lapkričio 30 – gruodžio 6 d.

Savaitės horoskopai: lapkričio 30 – gruodžio 6 d.


AVINAS


Savaitės pradžioje teks nemažai bendrauti, judėti. Aktualiu klausimu turbūt kreipsis giminaitis, kaimynas ar senas draugas. Derėtų būti atsargiems, nes galite susidurti su infekcijos platintojais arba sukčiais. Nuo savaitės vidurio daugės neramių minčių, keistų nuojautų. Labai norėsis jausti artimų ir mylimų žmonių palaikymą. Pravartu bendromis jėgomis apsitvarkyti namus bei rinktis pirkinius namams ar asmeniniam įvaizdžiui. Savaitgalį būsite nusiteikę džiaugtis gyvenimu, meile, vaikais, kūryba ir kt.


JAUTIS


Šią savaitę polinkis išlaidauti bus didesnis už galimybę užsidirbti. Kažką galite neapdairiai prarasti, pamesti. Aktualūs turėtų būti mokslo ir ryšių klausimai. Galbūt uoliai ruošitės kokiam nors pristatymui ar egzaminui. Tikėtina, kad pavyks sutvarkyti gana sudėtingą reikalą. Optimizmas ir artimųjų palaikymas jums labai pasitarnaus. Savaitgalį mielai leisite laiką namuose su šeima, sukinėsitės apie puodus ir džiuginsite artimuosius savo gurmaniškais „šedevrais“.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę gali tekti laviruoti tarp noro pasielgti savaip ir tarp nustatytų taisyklių. Būsite linkę patikėti sąmokslo teorija, pasiduoti svetimai įtakai, netikusiai pagundai. Bus kiek lengviau, jeigu neprisikaupė laiku neatliktų darbų. Tai, ką tinkamai atlikote, duos neblogus rezultatus. Regis, vis labiau norėsis komforto, grožio savo aplinkoje. Jeigu negaluojate, savaitės pabaigoje savijauta turėtų pagerėti. Galbūt įsigysite dailų augintinį arba jau pradėsite kalėdiškai tvarkyti, puošti namus, ieškoti aksesuarų ir pirkti dovanas.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje nederėtų niekur skubėti, rizikuoti. Lengvai galite sunegaluoti, susižeisti, susikompromituoti arba įkliūti į intrigų pinkles. Būkite apdairūs ir atsakingi. Antroji savaitės pusė bus prieštaringa. Emocijų tiek, kad nors vežimu vežk. Jas kurstys ir kaitins tiek meilės, tiek verslo partneriai. Nenuleiskite rankų dėl netikėto akibrokšto ar iššūkio. Regis, savaitgalį užsiimsite namuose susikaupusių daiktų ar naujų pirkinių peržiūrėjimu. Domins ilgalaikio naudojimo prekės. Planuosite, ką dar pravartu įsigyti.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę neblogų žinių, paskatų galite tikėtis iš pažįstamų, draugų ar gerbėjų. Su kitų pagalba galite padėti neblogą pamatą. Visgi derėtų labai apdairiai rinktis bendražygius, nes lengva suklysti. Atsargiai ir kelyje. Antroji savaitės pusė nebežada didelio aktyvumo. Net jei atliekamas darbas jums patinka, pageidausite atokvėpio. Savaitgalį kils ūpas kurti malonią aplinką sau, savo artimiesiems, augintiniams, pirkti gražius daiktus.


MERGELĖ


Šią savaitę derėtų rimtai pasverti dalykinius planus, pažadus – tai, ką išreikšite žodžiu ar raštu, atneš pasekmių. Daugelyje sričių stigs konkretumo, aiškumo. Dėl to bei dėl kontaktų ir veiklos gausos būsite šiek tiek paviršutiniški. Lengva apsigauti ir suklaidinti kitus. Veikiausiai norėsis išsiveržti iš kasdienės rutinos, kažką pakeisti savo aplinkoje ar užsiėmimuose. Savaitgalį derėtų pailsėti, sukaupti jėgų, pastiprinti imunitetą. Į sveikatos sutrikimo simptomus nenumokite ranka.


SVARSTYKLĖS


Tikėtina, kad šią savaitę bus tikrinamos jūsų žinios, kompetencija. Svarbu elgtis sąžiningai, nieko neplagijuoti ir t. t. Nederėtų aklai pasitikėti užsieniečiais, iš jų išgirsta informacija. Savaitės viduryje gana aiškiai suvoksite, kas yra negerai ir ką reikia daryti. Gali pasikeisti jūsų požiūris į pažįstamą asmenį. Savaitgalį pageidausite geros draugijos. Jeigu jums svarbus saugumas, turbūt realius susitikimus keisite virtualiu bendravimu socialiniuose tinkluose arba intensyviu plepėjimu su draugais telefonu.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje teks suktis darbe, galbūt net už du. Venkite piktnaudžiauti savo padėtimi, veltis į aferas. Daugiau dėmesio skirkite darbų, technikos saugai, o ypač higienai, apsisaugojimo priemonėms nuo COVID ir kitų infekcijų. Nuo trečiadienio gerai seksis mokytis, tvarkyti informaciją, tarpininkauti, reklamuoti. Mintys suksis apie kvalifikacijos kėlimą ir pan. Regis, savaitgalį jums nerūpės poilsis, nes turite nebaigtų darbų. Jeigu užsiimate politika, apie malonų laisvalaikį galite pamiršti.


ŠAULYS


Ši savaitė žada netikėtas peripetijas asmeninių santykių srityje. Galbūt paaiškės, kad tai, kas patinka jums, visiškai nedomina kitų, yra jiems nepriimtina ar pan. Nekelkite scenų ir nedramatizuokite. Gana aktualūs bus reikalai, susiję su nuosavybe, pinigais, mokesčiais, investicijomis. Dosnumu galite palenkti į savo pusę reikalingą žmogų. Savaitgalį domins globalūs dalykai, įvykiai užsienyje, įvairios teorijos. Jeigu mokotės ar mokote kitus, teks pasėdėti prie kompiuterio, rašyti, gilintis į informaciją.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje galite tikėtis problemų, jeigu būsite išsiblaškę ir nepakankamai dėmesio skirsite darbui, darbų saugai, higienai. Regis, nerimausite dėl savo arba kažkieno sveikatos ar išvaizdos. Abejotinų procedūrų verčiau atsisakykite. Antroje savaitės pusėje turbūt teks blaškytis tarp įvairių poreikių ir pagundų. Regis, jausite konkurentų spaudimą ar pavydą. Kils minčių, susijusių su investicijomis, šventiniais pirkiniais, veiklos permainomis. Jūsų arba partnerio piniginė gali suplonėti.

REKLAMA


VANDENIS


Šią savaitę būsite darbingai nusiteikę. Galite gauti reikiamos informacijos apie dominančią veiklą, gyvūną, dietą, sveikatos aktualiją, medicinos tyrimus, reabilitaciją ar kt. Tačiau jei pasiduosite abejotinoms pagundoms arba paliksite vaikus be priežiūros, rimtų pasekmių turbūt neišvengsite. Jeigu gerai sutariate su tais, kurie šalia jūsų, tuomet savaitgalis suteiks pasitenkinimo, o santykiai sutvirtės. Užuot kritikavę, negailėkite komplimentų savo partneriui, antrajai pusei, akcentuokite privalumus.


ŽUVYS


Šią savaitę jums nesinorės dirbti visuomenės labui, rūpės labai asmeniški reikalai. Nederėtų gvieštis ne savo nuopelnų, naudotis kitų patiklumu. Savaitės antroji pusė žada meilės nuotykį, malonią pramogą arba nekasdienių įspūdžių. Jūsų vaizduotė leis su polėkiu įgyvendinti kai kurias kūrybines idėjas. Regis, savaitgalį itin domins sveikatos, grožio, gyvūnų, meilės temos bei šventinė prekyba. Tikėtina, kad internetu užsisakysite ne vieną prekę ar paslaugą.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė