Savaitės horoskopai: balandžio 19 – 25 d.

Savaitės horoskopai: balandžio 19 – 25 d.


AVINAS


Šios savaitės pradžioje svajosite apie žemiškus, praktiškus dalykus. Svarbesni taps namai, jų dizainas. Būsite linkę aiškintis meilės santykius, ginti vaikų interesus. Augs noras populiarinti save ir savo veiklą. Netikėtai galite sudaryti naudingą sandorį, įsigyti originalų daiktą, žavų gyvūną ar pan. Artėjant savaitgaliui, pravartu pagalvoti apie sveiką mitybą, naują įvaizdį, skiepijimosi galimybę. Pasistenkite išlikti tolerantiški ir taktiški, jei kai kurie žmonės demonstruos nepritarimą ar net nepagarbą. Tuo juos nuginkluosite.


JAUTIS


Savaitės pradžia žada įtampų, mezgant naujas asmenines ir dalykines pažintis, aiškinantis savo teises bei galimybes darbe, siekiant įkūnyti jums svarbius sumanymus. Apsiginkluokite kantrybe ir ramiai spręskite iškilusias problemas. Atsargiai elkitės su technika, saugokite savo turtą. Jei rūpi investuoti į verslą, reformas, namų ūkį, pasitarkite su suinteresuotais asmenimis. Artėjant savaitgaliui, atsiras netikėtų pagundų. Aplinkinius galite stebinti neįprastu elgesiu. Flirtuodami, siekdami naudos nepraraskite saiko.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę daug kas priklausys nuo jūsų gebėjimo lanksčiai bendrauti. Svarbu siekti kompromiso, antraip gali tekti sumokėti už slaptą manipuliavimą, intrigas, užkulisinius žaidimus. Nusimato informatyvūs kontaktai, galbūt ir interviu. Suksitės lyg vijurkai, kad viską suspėtumėte. Artėjant savaitgaliui, geriausiai jausitės įprastoje aplinkoje. Kuo mažiau blaškykitės, venkite triukšmingų susiėjimų, saugokite sveikatą. Galite sulaukti ypatingų dėmesio ženklų iš jus dominančio žmogaus, arba jums taip pasirodys.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje dalis gerų norų gali pavirsti tuščiomis kalbomis bei nieko vertais pažadais. Šiek tiek daugiau racionalumo jums tikrai nepakenktų. Jei aktualu, tvarkykite buitinius, turtinius reikalus, o jeigu užsiimate verslu – uoliai paplušėkite. Įmanomos pajamos iš nuomos, tiekimo, tarpininkavimo, komercijos. Susitikimas su dominančiu žmogumi ar spontaniška pažintis netrukus gali tapti reikšminga. Savaitgalį turėsite išlaidų, jei ketinate kažką sveikinti ypatinga proga. Labiau rūpinkitės vaikais, jų saugumu.

REKLAMA


LIŪTAS


Savaitės pradžioje jūsų vertinimai pernelyg remsis subjektyviu požiūriu. Galimi nemalonumai dėl ilgo liežuvio ar neatsargumo kelyje. Stenkitės būti diplomatiški, nepažeminkite kieno nors orumo, jei nenorite įgyti priešų. Antroje savaitės pusėje daug nuveiksite, jeigu dirbate darbą, susijusį su administravimu, informavimu, reklama, mokslu, politika, komunikacijomis. Galimos neplanuotos pajamos arba norimą prekę įsigysite palankia kaina. Savaitgalį pasimėgaukite gardžiu maistu, komfortu, poilsiu.


MERGELĖ


Šią savaitę jums gali tekti tvarkyti skubius reikalus, tarpininkauti, aiškintis teisinius klausimus. Tikriausiai įspūdį darys socialinių tinklų pašnekovai, nepažįstami asmenys. Būsite linkę idealizuoti dėmesio nevertus dalykus ir tuo pačiu nepasitikėti tikrais. Verčiau neieškokite kliūčių ir sąmokslo teorijų, nes tai tik apsunkins jūsų gyvenimą. Venkite piktnaudžiauti alkoholiu, kvaišalais, vaistais. Artėjant savaitgaliui, spontanišką virtualų flirtą galite paversti pasimatymu. Itin domėsitės sveikatos, skiepų, augintinių klausimais.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę aktualūs bus profesiniai planai, ryšiai su įtakingais asmenimis, bendraminčių palaikymas. Būsite nusiteikę bendrauti, diskutuoti, nors nebūtinai turėsite konkrečią savo nuomonę ir aiškią poziciją. Galite susipainioti savo pateikiamose versijose dėl įtarimų keliančio reikalo, įvykio ar kt. Nuo penktadienio jau vargins šurmulys, o gal ir sveikatos bėdos. Jei ant ko nors pykstate, nesusikalbate, tai pasitelkite kantrybę ir prisiminkite, kaip viskas trapu. Leiskite kitiems būti tokiems, kokie jie yra.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje turėsite daug darbo. Oponentams gali atrodyti, kad užsibrėžtus siekius jūs stengiatės įgyvendinti bet kokia kaina. Negaiškite laiko beprasmiams ginčams, teisybės įrodinėjimui. Visgi vertėtų labiau kontroliuoti savo kalbą, kad netaptumėte pajuokos ar keršto objektu. Atsargiai kelyje bei reikaluose su technika, elektra. Artėjant savaitgaliui, prisirinksite šaunesnių įspūdžių, jeigu praktikuosite aktyvų laisvalaikį ar pakeisite aplinką. Nevenkite meilės romantikos ir kūrybinės saviraiškos.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje dalykiniai ar finansiniai įsipareigojimai veikiausiai jums gadins nuotaiką. Norėsis įdomiai ir turiningai leisti laiką, tačiau jūsų galimybės bus ribotos. Prioritetas turėtų būti darbas, sveikata, vaikai. Norėdami kažkam padaryti įspūdį, neperlenkite lazdos. Pasijusite labiau įvertinti, jeigu akcentuosite ne savo, o pašnekovų nuopelnus bei privalumus. Antroje savaitės pusėje sugebėsite originaliai save išreikšti, kažkuo pasižymėti. Tam tikra prasme pranoksite lūkesčius. Tai gali savotiškai įpareigoti.


OŽIARAGIS


Šią savaitę jus užgrius vienodos svarbos rūpesčiai: teks imtis ir rimtų darbų, ir meilės problemų, ir vaikų aktualijų. Nesvetimos bus seksualinės, psichologinės, finansinės problemos, neišvengsite kalbų apie krizes, sunkumus. Svarbu neuždelsti su mokesčių mokėjimu, atsiskaitymais, finansinėmis ataskaitomis, jeigu norite, kad greičiau atsivertų naujos perspektyvos. Artėjant savaitgaliui, jus gali užvaldyti naujas karštas jausmas ar troškimas, susijęs su meile, vaikais, neįprasta veikla. Nervinsitės, jeigu stinga pinigų.


VANDENIS


Šią savaitę gauti pasiūlymai, nauja informacija bus gana reikšmingi. Tikriausiai tai kažkaip pakreips situaciją dalykinėje, nuosavybės ar santykių srityje. Prieštaringų emocijų suteiks žmogus, kurį laikote konkurentu ar oponentu. Savo nusistatymo nekeisite tuo labiau, kuo didesnį spaudimą patirsite. Plūsdami oponentus, problemų neišspręsite. Ne viena problema išsispręs savaime, jeigu pakeisite taktiką ar bendravimo stilių. Antroje savaitės pusėje galite sulaukti ypatingo dėmesio. Vienus jis džiugins, kitus – atvirkščiai.

REKLAMA


ŽUVYS


Šią savaitę dalykiniai reikalai tikriausiai rutuliosis norima linkme. Tačiau tai nereiškia, kad bus lengva ir paprasta. Gali tekti rizikuoti, įsipareigoti ar padirbėti viršvalandžius. Nuo darbų, pareigų pailsėsite tik tuo atveju, jei sunegaluosite. Nevenkite tikrintis sveikatos. Artėjant savaitgaliui, daugės smagių akimirkų. Originaliai flirtuosite, šmaikštausite. Galite įsimylėti asmenį, kuriuo anksčiau žavėjotės ar neseniai virtualiai užmezgėte pažintį. Saugokite ne tik jums, bet ir kitiems svarbias vertybes, ištikimybę.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 04 (2023)

    Savaitė - Nr.: 04 (2023)