Savaitės horoskopai: balandžio 5 – 11 d.

Savaitės horoskopai: balandžio 5 – 11 d.


AVINAS


Nors savaitės pradžia vis dar šventinė, jau galvosite apie darbus, pareigas. Jeigu būsite nusiteikę pakankamai geranoriškai, jums nepritrūks draugiško dėmesio. Lengvai megsis ir romantiškos intrigos. Savaitės antroje pusėje geriau jausitės, jeigu vengsite kompanijų, įtemptų darbų, skubos ir pasirinksite vienatvę, apmąstymus, meninę veiklą. Pasisaugokite infekcijų, uždegimų. Jeigu jums patikėtos paslaptys, nepanaudokite to piktam. Regzdami intrigas, nieko gero nelaimėsite. Atsargiai su technika, ugnimi.


JAUTIS


Savaitės pradžioje norėsis daugiau pasiekti ar atgauti gerą įvaizdį, ypač profesijos srityje. Tikėtini neoficialūs ir oficialūs pokalbiai, pažintys. Pasistenkite geriau suprasti kitus žmones, pažabokite savo kritiškumą, parodykite daugiau pagarbos kitiems. Jeigu tvarkote visuomeninius reikalus, renkatės interesų pusę, susidursite su dilemomis. Regis, išsiaiškinsite kai kuriuos gandus, kitų žmonių vertinimus apie tai, kas esate, ką darote. Savaitgalį jums stigs energijos, realybės jausmo. Derėtų ypač saugoti sveikatą.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę būsite nusiteikę dalyvauti nuotoliniuose susitikimuose su įžymybėmis, specialistais, teisininkais. Tikėtini neblogi mokslinių tyrimų, reklaminių ar kūrybinių projektų, publikacijų, egzaminų įvertinimai ir pan. Tačiau būdami kažkuo neužtikrinti, nedarykite lemtingų sprendimų. Lengva pakenkti pradėtam reikalui, arba imtis ne to, ko reikia. Jūsų autoritetas ir patikimumas šiuo metu gali būti išbandytas. Saugokitės traumų, ugnies. Savaitgalį džiaugsitės draugyste, seksis pasireikšti tarp bendraminčių.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje gali paaiškėti, kad esate labai netaupūs. Kad ir kuo užsiimtumėte, jauskite ribas bei situaciją. Tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su mokesčiais, indėliais, draudimu. Kažką sėkmingai išsiaiškinsite. Galbūt pavyks palankiai susiderėti dėl atlygio už paslaugą, tarpininkavimą ir kt. Regis, neblogai seksis ir intelektinė veikla, moksliniai tyrinėjimai, straipsnių rašymas ir pan. Tikėtini ideologiniai diskursai, vertybiniai pasirinkimai. Nepasikliaukite gandais, nuogirdomis ir melagienomis. Saugokite sveikatą.

REKLAMA


LIŪTAS


Savaitės pradžioje aktyviai bendrausite, drumsite aplinkinių ramybę, skatinsite juos vienaip ar kitaip į jus reaguoti. Regis, jūsų pasiūlymai ar troškimai neliks be atsako. Džiugins meilė, partnerystė. Nuo savaitės vidurio svarbesni taps skolų, mokesčių, finansinių įsipareigojimų klausimai. Pravartu įvertinti savo finansines galimybes, peržiūrėti dokumentus, sutartis. Regis, bus nelengva suderinti skirtingus interesus. Savaitgalį turbūt teks įtemptai mokytis, rašyti, bendrauti su užsieniečiais ir pan.


MERGELĖ


Šią savaitę po visų šventimų galite nekaip jaustis dėl sveikatos sutrikimo, tvarkos, švaros ar komforto stygiaus. Jeigu savijauta leis, išsijuosę darbuositės. Prasiplės požiūris į augintinių priežiūrą ir poreikius. Antroje savaitės pusėje teks daugiau bendrauti su žmonėmis, kurių pažiūros stipriai skiriasi nuo jūsiškių. Bus sunku suderinti interesus, galite susipainioti nuostatose ir vertybėse. Kol kas nieko nežadėkite ir venkite kategoriškumo. Atsargiai su technika, ugnimi, dujomis. Saugokitės ir infekcijų.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę pradėsite su noru švęsti, linksmintis ir kelti nuotaiką kitiems. Galimi netikėti pasiūlymai, susiję su šou verslu, meile, pramogomis, kūryba, sportu ar augančia karta. Kita vertus, mylimas žmogus, vaikai kels rūpesčių. Neblogų idėjų gali kilti, jeigu ruošiatės įsigyti naujus baldus, keisti įvaizdį ar pirkti modernius daiktus vaikams. Pasisaugokite infekcijų, nes jūsų organizmas ne itin atsparus. Galimas medicininis tyrimas, jo atsakymas arba poreikis jį pasidaryti. Atsargiai kelyje.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje geriausia būtų apsiriboti šeima, artimiausių žmonių draugija. Jums patiks rūpintis artimaisiais, dailinti savo namus, kurti originalius daiktus ar gardžius patiekalus. Nuo savaitės vidurio rutina nebedžiugins, todėl dairysitės ko nors smagesnio. Jūsų pašmaikštavimai, paflirtavimai nebūtinai bus suprasti. Svarbu, kad tai darytumėte laiku ir vietoje. Labiau rūpinkitės savo vaikų saugumu. Savaitgalį derėtų pagalvoti apie gyvenimo būdo pakoregavimą, sveikesnę mitybą.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje džiugins gardus maistas, bendravimas su gerais draugais, giminaičiais. Tik nepirškite kitiems savo nuomonės, venkite kritikuoti. Po švenčių tikėtini neblogi mokslo rezultatai, įdomios publikacijos, interviu, nauda iš transporto paslaugų, pervežimų. Turbūt aktyviai sieksite meilės objekto dėmesio. Antroje savaitės pusėje pagalbos gali prireikti artimiesiems, arba su vienu šeimos nariu santykiai taps gana įtempti. Tačiau savaitgalis turbūt prabėgs, užsiimant tuo, kas jums smagu, įdomu.


OŽIARAGIS


Šią savaitę stenkitės neviršyti savo galimybių – nei materialinių, nei fizinių. Siekdami malonumų, patogumų, nesielkite savanaudiškai. Šaltumas gimdys šaltumą, todėl nesvajokite apie šiltus santykius, jeigu patys jų nekuriate. Kita vertus, nesileiskite ir išnaudojami. Galite gauti siuntą iš užsienio, arba kažkam siųsti dovanų, internetu pirkti prekes ir pan. Galbūt daug dėmesio skirsite verslui, mokslui, pareigoms ir sužinosite aktualių jums dalykų. Savaitgalį galite šį tą nuveikti gerindami savo gyvenimo sąlygas.


VANDENIS


Ši savaitė parodys, ar pasirinkote teisingą taktiką, siekdami populiarumo. Verčiau nepaminkite tikrųjų moralinių vertybių ir nesivadovaukite sąmokslo teorijomis. Regis, provokuosite patinkantį žmogų, partnerį atskleisti jausmus. Antroje savaitės pusėje jus itin domins verslo, turto, tiekimo, pinigų, dovanų klausimai. Netinkamai pasielgę, galite pristabdyti savo fortūnos ratą ir nebegauti to, ką malonaus jums paruošė likimas. Pasisaugokite sukčių. Savaitgalį tikėtina meilės avantiūra, netolima kelionė.

REKLAMA


ŽUVYS


Šią savaitę pagilės jūsų intuicija, meninis skonis. Pasistenkite, kad darbams ir pokalbiams netrukdytų išankstinės nuostatos, emocijos. Kuo racionaliau tvarkykite reikalus ir neskleiskite melagienų. Gali kamuoti nekokios žalingų įpročių pasekmės, apnikti juodos mintys ar sąžinės graužatis, nedoros pagundos. Venkite gvieštis to, ko nesate užsitarnavę. Labai svarbu nepersitempti, nesivadovauti sąmokslo teorijomis ir nepiktnaudžiauti svaigalais. Saugokitės traumų, ugnies, dujų nuotėkio.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 04 (2023)

    Savaitė - Nr.: 04 (2023)