Savaitės horoskopai: gegužės 24 – 30 d.

Savaitės horoskopai: gegužės 24 – 30 d.


AVINAS


Šios savaitės pradžioje nerimausite dėl turtinių problemų, skolų, mokesčių, dėl artimų žmonių finansinės situacijos, psichologinės būklės. Racionaliai skaičiuokite, ką gausite ir ką prarasite. Savaitės viduryje padaugės keisto filosofavimo, moralizavimo. Pasistenkite neįsivelti į nesusipratimus, sąmokslo teorijas. Verčiau vadovaukitės išmintimi ir jausite saiką. Savaitgalis skatins aktyviai veikti ir neleis pamiršti pareigų, atsakomybės. Galimas flirtas, nuotykis. Saugokitės ugnies ir kandančių padarų.


JAUTIS


Savaitės pradžioje aktyviai bendrausite su oponentais, konkurentais. Gali nustebinti partnerio pareiškimas. Nusimato nemažos išlaidos arba teks narplioti skolų klausimus. Jus gali provokuoti veltis į finansinę avantiūrą, vilioti pažadais ir perspektyvomis. Būkite apdairesni, saugokitės apgaulių bei nuostolių. Spontaniškas sprendimas gali būti klaidingas. Be to, galite išleisti per daug pinigų. Prieš savaitgalį aktyviai darbuositės, jei jūsų veikla susijusi su užsieniu, aukštuoju mokslu, teise, politika. Nesielkite impulsyviai.

REKLAMA


DVYNIAI


Savaitės pradžioje daugybė darbų, pareigų, rimtų kontaktų jums leis jaustis reikšmingiems, reikalingiems. Parūps sveikata, išvaizda, ūkiniai reikalai, įsidarbinimo variantai. Teks tam tikra prasme įveikti save, parodyti tvirtumą, taikytis prie kintančių aplinkybių, tramdyti nervingas nuotaikas. Galbūt regsite planus, kaip įveikti konkurentus ar ką nors suvilioti. Savaitgalis ne vien tik džiugins. Galbūt išlaidos pasirodys per didelės arba aplinkiniai primes nepageidaujamą dienotvarkę. Regis, veržte veršitės iš rutinos.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje puikiai sutarsite su vaikais. Domins sportas, aktyvios pramogos. Norėsis ir romantikos, todėl nevengsite flirtų. Savaitei įpusėjus imsitės nelengvų darbų, ir tik draugiška kolegų pagalba padės neprarasti savitvardos bei užbaigti tai, ką privalote. Venkite aplaidumo, nes dėl jo gali kilti bėdų. Galite išgirsti reikalavimų, kurie prieštarauja jūsų interesams ar principams. Savaitgalį galite susidurti su iššūkius keliančiomis situacijomis ar neprognozuojamais žmonėmis. Atgaiva sielai bus menas.

REKLAMA


LIŪTAS


Savaitės pradžioje nelengva bus apsispręsti dėl prioritetų. Matysite, kad namiškiams labai reikia jūsų dėmesio, tačiau suvoksite, kad kiti įsipareigojimai taip pat negali laukti. Galite gauti žinutę iš jumis susidomėjusio asmens. Venkite avantiūrų, nebūkite patiklūs bendraudami su nepažįstamais veikėjais. Regis, daug laiko skirsite oponentų įtikinėjimui, partnerių pritraukimui. Visgi kai kurios jūsų idėjos gali sulaukti kritikos strėlių. Labiau prižiūrėkite vaikus. Artėjant savaitgaliui, stiprės grožio, harmonijos, meilės poreikis.


MERGELĖ


Savaitės pradžioje jums gali pavykti susitarti dėl svarbių dalykų, gauti reikalingos informacijos. Galbūt intensyviai mokysitės, pirksite ar taisysite transporto priemonę, kompiuterinę ar kitokią įrangą. Savaitės viduryje gali paaštrėti šeiminės problemos. Būsite linkę dramatizuoti, pervertinti įvykių ir žodžių reikšmę. Gresia vagystės – pasisaugokite. Savaitės pabaiga žada pramogų. Sulauksite dėmesio, komplimentų, ir patys kitus kažkuo nudžiuginsite. Laiko gali pareikalauti ūkinė veikla, augintiniai.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžioje gali atsirasti proga užsidirbti ar susidoroti su techniniais rūpesčiais, pagerinti buitines sąlygas, įsigyti norimą daiktą. Kita vertus, nerimo gali sukelti trikdžiai, susiję su transportu, logistika, informacija ar mokslu. Regis, bus mėginama išsiaiškinti neaiškius dalykus, painią informaciją, suvokti savo ir kitų jausmus. Vargu, ar taps aiškiau. Neskleiskite abejotinų gandų. Savaitgalį noriai plušėsite sodyboje, buityje, virtuvėje, džiaugsitės gamta. Visgi saugokitės ugnies, traumų, agresijos.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje gali tekti tvarkyti finansinius reikalus, bylinėtis ar viešai pasisakyti. Regis, sulauksite didesnio visuomenės dėmesio arba jums tiesiog rūpės globaliniai, politiniai, finansiniai dalykai, moraliniai įsitikinimai. Verta pateikti argumentus, išsakyti savo nuomonę, bendrauti su specialistais. Rimtais patarimais derėtų pasinaudoti. Savaitgalį galbūt rinksitės atostogų kelionės maršrutą, mokėsite už internetu užsisakytas prekes, paslaugas ir pan. Jeigu kur nors vyksite, būkite ypač atidūs kelyje.


ŠAULYS


Jeigu jūsų veikla susijusi su paslaptimis, menu, medicina, kriminalistika, savaitės pradžioje nusimato neblogi pasiekimai. Visgi energijos stokosite bei labiau kibs infekcijos. Derėtų daugiau dėmesio skirti savo kūno ir sielos poreikiams, sveikatai. Nuo trečiadienio suaktyvės tiek meilės, tiek neapykantos jausmai. Manysite, jog esate verti didesnės pagarbos, gerovės, meilės, palankesnio įvertinimo. Savaitgalį pravartu pasimokyti, pasikartoti žinias ar pasiruošti aktualiam pokalbiui, interviu.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžia žada naudingų žinių. Teikiamos garantijos, duodami pažadai atrodys tikri. Norėsite pademonstruoti, kokie esate protingi, ką sugebate, kokių turite ryšių bei galimybių. Visgi nejučiomis galite pakliūti į intrigų kupiną verpetą. Galimos painios santykių peripetijos. Verčiau kol kas nedarykite svarbių sprendimų, nesivelkite į neaiškius sandėrius. Venkite svaigalų. Artėjant savaitgaliui, turbūt apsispręsite ši tą suremontuoti, atstatyti ar pataisyti. Tikėtina, kad keisite įvaizdį.


VANDENIS


Savaitės pradžioje energiją nukreipkite neatliktiems darbams nudirbti. Galbūt pelnysite populiarumą, jei sprendžiate visuomenei ar žmonių grupei svarbius klausimus. Visgi būsite prieštaringai vertinami. Jeigu bandysite pajungti savo valiai aplinkinius, įsiūlyti nereikalingą/abejotiną paslaugą ar daiktą, gali kilti rimtų nesutarimų. Savaitgalį pajusite atsipalaidavimo poreikį, nesvarbu, kur būtumėte ir su kuo. Gali kilti noras svaigintis meile, alkoholiu ar kitaip užsimiršti. Saugokite sveikatą ir reputaciją.

REKLAMA


ŽUVYS


Šią savaitę galite tikėtis artimųjų, draugų ir įtakingų asmenų pritarimo jūsų mokslinėms idėjoms, kūrybiniams projektams. Kita vertus, jūs slapta gudriai manipuliuosite kitų žmonių silpnybėmis ir simpatijomis, kad gautumėte, ko norite. Aktualiausi bus klausimai, susiję su politika, užsieniu, mokslu, išradimais. Regis, situacija gali tapti kebli, jei esate supainioję viešus ir asmeninius interesus. Nederėtų ne vietoje ir ne laiku demonstruoti emocijų, irzlumo, vartoti svaigalus. Saugokite vaikus.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 04 (2023)

    Savaitė - Nr.: 04 (2023)