Savaitės horoskopai: gegužės 31 – birželio 6 d.

Savaitės horoskopai: gegužės 31 – birželio 6 d.


AVINAS


Šios savaitės pradžioje ryžtingiau veikti jus turbūt paskatins draugai, bendraminčiai. Regis, susivoksite, ką daryti, jeigu turite dilemų. Visgi netrukus sumažės energijos, norėsis atsiriboti nuo šurmulio. Būsite linkę tyliai stebėti, kas vyksta aplink, aiškintis priežastis ir pasekmes. Savaitės pabaigoje gali tekti aiškintis dėl anksčiau duotų pažadų. Jeigu įmanoma, geriau būtų neprovokuoti konfliktų. Visose gyvenimo apraiškose ieškokite grožio, o ne tamsių dėmių. Atsargiai kelyje bei su ugnimi, aštriais daiktais.


JAUTIS


Savaitės pradžia turėtų būti produktyvi konkretiems asmenims, žinantiems, ko nori. Sugebėsite prisitaikyti ir valdyti aplinkybes, megzti reikalingus pokalbius, demonstruoti išradingumą. Iš ankstesnio įdirbio galimos pajamos. Tikriausiai sutiksite seną bičiulį, pažįstamą ir atnaujinsite pažintį. Prieš savaitgalį jau norėsis atitrūkti nuo praktinių darbo rūpesčių ir duoti valią vaizduotei. Lengva prisidaryti nuostolių, ypač jeigu veiksite neapgalvotai, pasiduosite kitų įtakai.


DVYNIAI


Savaitės pradžioje turėsite progą pademonstruoti ne tik žinias, bet ir išradingumą, sukantis iš padėties. Neblogas metas studijoms, mokslinių darbų rengimui, akiračio plėtimui. Regis, darysite įtaką kitiems, sugebėsite rasti bendraminčių, sudominti reikalingus žmones savo idėjomis, projektais. Galite susitarti dėl kažkokio darbo, užsakymo. Artėjant savaitgaliui, augs ūpas susitikti su draugais, eiti į masinius renginius. Jumis gali mėginti manipuliuoti nepatikimi asmenys.

REKLAMA


VĖŽYS


Savaitės pradžia nepraeis veltui, jeigu imsitės reikalų, susijusių su finansais, mokesčiais, draudimu, paveldėjimu, psichologija. Galbūt jums grąžins seną skolą ar suteiks žadėtą paskolą. Savaitei įpusėjus, daugės pamąstymų apie aktualias perspektyvas, realizuotas ir nerealizuotas ambicijas. Regis, stiprės takoskyra tarp to, ką palaikote, ir ko nepalaikote. Nenuslėpsite savo simpatijų ir antipatijų. Vienu metu galite patirti ir meilės, dėmesio, palaikymo, ir priešiškų išpuolių, aršios neapykantos.


LIŪTAS


Savaitės pradžioje iš dalies susitarsite dėl jums aktualių dalykų. Taps aiškesni aplinkinių motyvai, verčiantys juos prieštaringai elgtis. Apie tai atvirai pasikalbėjus, atsiras daugiau pagarbos ir supratimo. Nuo savaitės vidurio ypač daug bus veiklos, jei reikia tvarkyti teisinius ar finansinius reikalus. Regis, turėsite reikalų su įtakingais asmenimis. Kažkokie jūsų ar jų sprendimai bus reikšmingi ateičiai. Savaitgalį galimas nemalonus incidentas kelyje. Būkite itin budrūs ir blaivūs.

REKLAMA


MERGELĖ


Šios savaitės pradžioje jums gali tekti grįžti prie pradėtų ir nebaigtų darbų, prisiimti atsakomybę už kai kurias reformas ar pan. Galbūt pagaliau pasiryšite išsamiai pasitikrinti sveikatą, tobulinti darbo metodus ar net keisti darbo vietą. Savaitės viduryje tiktų tęsti anksčiau pradėtus darbus, koreguojant darbo eigą ir planus. Dalyvaukite susitikimuose, spręskite svarbius klausimus, įtikinėkite oponentus. Turėtų atsirasti sąjungininkų, tarpininkų. Visgi niekuo aklai nepasitikėkite. Pasisaugokite avarinių situacijų, sukčių.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžioje jus gali nustebinti išryškėję vaikų ar kito šeimos nario pomėgiai, talentai. Tiek jiems, tiek jums kaip oro reikia naujų įspūdžių. Nenusivilsite, jeigu skirsite daugiau dėmesio savo išvaizdai, sveikatai, namų augintiniams. Pasitenkinimo gali atnešti ir prasmingas darbas, kūrybinė veikla. Konkrečių rezultatų turėtumėte sulaukti iš dalykinių susitikimų. Svarbiausia stenkitės kurti gerą atmosferą ir nerodyti negatyvių emocijų. Kažką įžeidę, galite sulaukti agresyvios reakcijos. Atsargiai kelyje ir su ugnimi.


SKORPIONAS


Savaitės pradžioje kursite planus, susijusius su šeiminiu gyvenimu, vaikais, gyvenamąja vieta, namų aplinkos atnaujinimu, persikraustymu ir pan. Turbūt norėsis dosniai reikšti jausmus, viskuo dalintis. Galite sudalyvauti renginyje, pristatyme, gauti gerą žinią, pasireikšti scenoje ar iš tribūnos. Viskas bus neblogai iki savaitės galo, jei sugebėsite laviruoti dviprasmiškose situacijose, nepasiduoti provokacijoms. Į pavojus, riziką gali veržtis artimi žmonės, todėl derėtų jiems skirti daugiau dėmesio.ŠAULYS


Savaitės pradžia palanki įvairiems vizitams, pokalbiams, deryboms. Domėsitės politika, sportu, socialinių tinklų diskusijomis, o ypač ekonominiais ir verslo klausimais. Nuo trečiadienio teks labiau rūpintis artimais žmonėmis, plėšytis tarp darbo ir asmeninių reikalų. Tikėtinos išlaidos, susijusios su namų ar technikos remontu, šeimos poreikiais. Galite spręsti nuosavybės klausimą. Savaitgalį venkite ginčų, neskleiskite melagienų ir netikėkite jomis. Kitaip gali susikomplikuoti svarbūs santykiai. Saugokitės nuostolio.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje gali tekti tartis dėl darbo sąlygų, apmokėjimo, draudimo, palūkanų. Susitiksite su žmonėmis, iš kurių galite tikėtis ir draugiškos pagalbos, ir naudingos informacijos. Įdomių idėjų gali kilti, jei ketinate keisti interjerą ar asmeninį stilių. Regis, pasižymėsite darbštumu, nuodugniu įsigilinimu, pareigingumu. Galite įsigyti vertingą daiktą ar augintinį. Visgi į savaitės pabaigą stiprės jūsų ambicijos, noras valdyti kitus, primesti savo požiūrį. Tai sukels priešiškumą. Verčiau neprovokuokite agresijos.


VANDENIS


Savaitės pradžioje galbūt apsispręsite aktualiu darbo, verslo ar asmeninio gyvenimo klausimu. Svarbu, kad sprendimo nelemtų emocijos. Pasitelkite racionalumą. Gana palanku tvarkyti buitinius bei žemės reikalus, meistrauti, prekiauti, kurti. Galite sėkmingai įsigyti planuotą daiktą arba kažką pelningai parduoti. Į savaitės pabaigą daugės nesusipratimų, apgaulių. Nekenkite savo ir kitų sveikatai, saugokitės kandančių, geliančių gyvių, tinkamai eksploatuokite techniką, įsitikinę jos saugumu. Atsargiai kelyje.


ŽUVYS


Šią savaitę galite padaryti kai kurias išvadas panagrinėję nesenus įvykius, aplinkinių poelgius, jų pasekmes. Galima konfidenciali informacija, kuria verta pasinaudoti. Tuo tarpu patys būkite apdairūs, neatskleiskite visų savo planų. Jeigu negalavote, sveikata turėtų gerėti. Apskritai, bus progų pasireikšti, sublizgėti. Gražių vilčių gali sukelti romantiškas epizodas. Visgi prieštaringos aplinkybės neleis jums visiškai atsipalaiduoti. Galite sulaukti keistų pasiūlymų. Saugokitės sukčių ir nesukčiaukite patys.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 05 (2023)

    Savaitė - Nr.: 05 (2023)