Savaitės horoskopai: birželio 7 – 13 d.

Savaitės horoskopai: birželio 7 – 13 d.


AVINAS


Šios savaitės pradžioje galite sulaukti pageidaujamos pagalbos, informacijos, susitarti dėl nuomos, kredito, uždarbio ar kt. Visgi jūsų materialiniai, turtiniai planai gali patirti išbandymų. Norėdami pademonstruoti, kaip gerai esate informuoti vienu ar kitu klausimu, savaitės viduryje galite taip įsikišti į ne savo reikalus, kad prisidarysite rūpesčių. Neverta pasitikėti gandais. Atsargiai kelyje. Savaitės pabaigoje noriai tvarkysite buities, žemės ar su gimine susijusius reikalus. Daug kalbėsite apie praeitį, istoriją.


JAUTIS


Savaitės pradžioje pasižymėsite ekscentriškumu. Regis, konservatyvūs žmonės jus kritikuos ir bus lengva susikompromituoti, susipykti. Verčiau neleiskite reikštis savo vidiniam gaivalui, pilnam pykčio, tuomet savaitė bus produktyvesnė. Nepirkite, neimkite to, kas jums primygtinai siūloma. Pagalvokite, ar iš tiesų jums tai reikalinga. Pasistenkite būti racionalūs, taupūs, kalbėti konkrečiai, kad nepasirodytumėte nepatikimi. Savaitės pabaigoje prie jūsų sėkmės prisidės gera iškalba, žinios bei jums neabejingi žmonės.

REKLAMA


DVYNIAI


Savaitės pradžioje jums geriau seksis dirbti vienumoje, atsiribojus nuo trukdančių dirgiklių. Jeigu to išvengti nepavyks, tuomet dėl patiriamo spaudimo, intrigų ir melo galite pasijusti nekaip. Labiau kibs infekcijos, alergijos. Pravartu nuodugniai įvertinti savo galimybes, jėgas, lėšas. Tegul situacija savaime subręsta, nes impulsyvumas, neatsargumas gali sukelti problemų. Būti objektyviems ir pozityviems ypač svarbu ketvirtadienį, kuomet tikėtina saulės užtemimo įtaka bei prasidės mėnulio jaunatis.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje galite spręsti sudėtingas problemas, susijusias su santykiais ir finansais. Norint sėkmės, būtinas lankstus bendravimo stilius, apsukrumas. Svarbu išlaikyti draugiškus santykius su aplinkiniais, kai ką taktiškai nutylint ar geranoriškai patariant. Savaitei įpusėjus, galite pajusti saulės užtemimo poveikį savijautai, bandymą jumis manipuliuoti ir pan. Jeigu negaluojate, stenkitės stipriai tikėti, kad tuoj pagerės ir pasveiksite, nes mintys turės nemenką galią. Savaitgalis žada romantikos, pažinčių.

REKLAMA


LIŪTAS


Savaitės pradžioje jūsų darbotvarkę gali staiga pakoreguoti nenumatytas įvykis ar darbdavys. Nesileiskite išmušami iš pusiausvyros. Senų pažiūrų oponentai džiaugsis bet kokiu jūsų nesivaldymu. Nuo savaitės vidurio ypač daugės bendravimo, dėmesio. Pasistenkite, kad dėl neplanuotų kontaktų nenukentėtų tiesioginės jūsų pareigos. Savaitės pabaigoje jūsų intuicija veiks stipriau nei paprastai, tačiau kaip tik tai gali sukelti nesaugumo jausmą, viešumo vengimą. Jei galite, atsiribokite nuo šurmulio ir pailsėkite.


MERGELĖ


Šios savaitės pradžioje mintys suksis apie tai, kaip norėtumėte kur nors išvažiuoti, pakeisti aplinką, sėkmingai užbaigti darbus ir pan. Gali būti aktualu ruoštis egzaminams, pasireikšti švietimo, politikos, tarptautinėje srityje. Kita vertus, dėl vertybinių dalykų galite patirti išbandymų. Savaitės vidurys žada daug darbo, įtampos. Neatliktas įsipareigojimas gali sukelti problemų. Stenkitės pateikti ataskaitas, sumokėti mokesčius. Savaitgalį turėsite šaunią kompaniją, arba virtualiai kažkas rodys dėmesį, flirtuos.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžioje susikaupę spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, mokesčiais, antrinėmis žaliavomis ir kt. Galite mėginti įgyvendinti originalų sumanymą. Tesėkite senus pažadus, vykdykite įsipareigojimus. Pasisaugokite provokacijų. Nuo ketvirtadienio mintys suksis apie keliones ir naujus projektus. Visgi daugiausiai jėgų išeikvosite mokymuisi, jeigu ruošiatės egzaminui, mokslinio darbo rengimui. Savaitės pabaiga bus labiau darbinė nei pramoginė. Regis, neatsipalaiduosite.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje neprognozuojamų reakcijų galite sulaukti iš partnerių ir oponentų. Regis, naujoviškumas aršiai susigrums su atgyvenusiomis dogmomis, o jūs būsite nelinkę laviruoti. Nuo realių rizikingų veiksmų kol kas verčiau susilaikykite. Nuo savaitės vidurio dar nepulkite startuoti su naujovėmis, reformomis. Tačiau galite reikalauti kompensacijų, draudimo išmokos ar pan. Sekite informaciją, nes kažko nepastebėjimas ar nepaisymas atneštų žalos. Savaitės pabaigoje jums ypač rūpės išsilavinimo, teisiniai reikalai, kelionės.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje nebijokite imtis atsakomybės, nesijauskite išnaudojami, jei teks padirbėti daugiau už kitus. Gali kilti idėjų, kaip pagerinti finansinę padėtį ar gyvenimo sąlygas. Labiau saugokite savo ir kitų sveikatą. Atsargiai kelyje. Savaitės viduryje suaktyvės jūsų konkurentai, priešai. Nemalonumų galima patirti tiek dėl savo kaltės, tiek dėl kitų nepalankumo ar nesąžiningumo. Savaitės pabaigoje palanku teikti ir gauti konsultacijas aktualiais klausimais, tarp jų – psichologinio pobūdžio.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje galite sudalyvauti varžybose ar kitaip išbandyti jėgas. Galimos ir nemalonios staigmenos, pareikalausiančios papildomų išlaidų. Saugokite nuo pavojų vaikus, mylimus žmones ir patys jų neskriauskite. Jei kils idėja keisti darbą ar politinę partiją, dar neskubėkite nešti pareiškimo. Saugokite sveikatą. Nuo savaitės vidurio jūsų situaciją gali apsunkinti didinama atsakomybė, griežtėjantys reikalavimai ar kriterijai. Galbūt teks kažką taisyti ar dėl ko nors aiškintis. Savaitgalį savo laiką skirkite šeimai.


VANDENIS


Savaitės pradžioje galite jausti susierzinimą, kylantį dėl kitų žmonių daromų pastabų, keliamų reikalavimų ar jų nedorumo. Visgi teks susitaikyti su tuo, kas yra, net jei tai kertasi su jūsų požiūriu ar tikslais. Jums gali būti aktualu užbaigti kūrybinį projektą, sutvarkyti su augančia karta susijusius reikalus, dokumentus, pateikti ataskaitas. Regis, labiausiai nerimausite dėl savo vaikų. Labai svarbu pozityviai nuteikti juos ir save. Savaitės pabaiga jūsų nenuvils, jeigu ieškotės darbo ar norite gerai susitvarkyti buitį.

REKLAMA


ŽUVYS


Šią savaitę bus nelengva įtikti aplinkiniams – jie tikėsis kažko daugiau nei jūs galite pasiūlyti. Nors stengsitės atrodyti pareigingi ir reikalingi darbe, namuose ar visuomenėje, viskas gali pakrypti atvirkščiai. Regis, kai ką sugadinsite, sutrikdysite ar sukelsite nereikalingą įtampą. Būtų geriau nepradėti aiškintis ir išvengti žodžių „mūšio“. Savaitės pabaiga bus smagesnė. Gali paaiškėti, kad vienas ryšys turi didesnę vertę nei manėte. Pasiteisins kažkoks pasirinkimas. Džiugins meilė, vaikai. Galima kūrybinė sėkmė.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 04 (2023)

    Savaitė - Nr.: 04 (2023)