Savaitės horoskopai: gegužės 17 – 23 d.

Savaitės horoskopai: gegužės 17 – 23 d.


AVINAS


Šios savaitės pradžioje po truputį išsilaisvins jūsų kūrybingumas, humoro jausmas. Nors problemų gali kilti dėl vaikų, piniginių reikalų, skolų, mokesčių, situacija netrukus pagerės. Puiku, jeigu esate įsimylėję, jaučiate tvirtą ryšį su savo partneriu ar pan. Augs ūpas rūpintis sveikata, higiena, grožio ir jaunystės išsaugojimu. Pats metas pradėti vienokių ar kitokių procedūrų kursą. Savaitgalį tikėtinos prieštaringiausių jausmų peripetijos. Jei norite naudos bei darnos, teks derintis prie kitų žmonių, sujungti jėgas.


JAUTIS


Savaitės pradžioje teks spręsti darbo, verslo, mokslo problemas. Tai darykite atsakingai, antraip atsiras naujų rūpesčių. Regis, kils nesutarimų, susijusių su partnerystės santykiais, šeimos gerove. Visa tai tuoj pat išsisklaidys, jei vietoj nervingų ekscesų atvirai pasitarsite su artimaisiais, kolegomis. Seksis dirbti kūrybinį, protinį darbą. Regis, daug dėmesio teks skirti augančiai kartai. Turbūt suvoksite, kad ne viską gebate, ko iš jūsų tikisi jaunosios atžalos. Savaitgalį uoliai rūpinsitės sveikata, grožiu ir įvaizdžiu.

REKLAMA


DVYNIAI


Savaitės pradžioje neišvengiamai teks daug kuo pasirūpinti, ypač jei ketinate imti kreditą, investuoti į projektą, verslą. Tikriausiai pavyks rasti ar gauti aktualią informaciją ir ją tikslingai panaudoti. Kita vertus, jus trikdys nepažįstamų žmonių komentarai, apkalbos internete ir kitur. Nieko gero, jeigu išaiškės melas, klasta. Pasitelkite kantrybę, kad nepratrūktumėte. Savaitgalį jums norėsis patirti neįprastų įspūdžių. Aktyvesnė kūrybinė veikla, dalyvavimas viešuose renginiuose, flirtai gali suteikti tokių galimybių.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje seksis dauguma reikalų, ypač jei turite patirties. Jeigu aktualu, aiškinkitės klausimus, susijusius su kreditavimu, nuoma. Visgi norimų rezultatų nepasieksite, jeigu jus užvaldys per didelis godumas, išlaidumas ar prarasite reikiamą atidumą. Antroje savaitės pusėje turėsite stropiai padirbėti prie kompiuterio ar pasėdėti prie knygų. Protino darbo bus daugiau nei susiplanavote, kritikos juo labiau. Galite net nesistengti visiems įtikti. Savaitgalį pajusite poreikį iš pagrindų tvarkyti namus, sodybą.

REKLAMA


LIŪTAS


Savaitės pradžioje tam tikrų galvosūkių savo keistoku elgesiu jums gali sukelti kolega ar kitas asmuo. Pasistenkite neprarasti emocinės pusiausvyros. Lengva įgyti tokių priešų, kurių įgūdžiai oponuoti ir kenkti yra gerai išlavinti. Saugokite sveikatą. Galimi sumanymai, susiję su įsidarbinimu, gyvenamosios vietos keitimu, nekilnojamojo turto pirkimu-pardavimu ar nuoma. Arba teks rimtai apgalvoti klausimus, susijusius su mokesčiais, baudomis. Savaitgalį jūsų dėmesio sieks giminės, draugai. Nesnaus sukčiai.


MERGELĖ


Savaitės pradžioje jus erzins bei vargins kasdieninė rutina, darbai ir aplinkiniai. Miglotai suvoksite realybę ir perspektyvas. Galbūt paaiškės, kad pažeidėte įstatymą ar etinį kodeksą. Nuo ketvirtadienio jūsų aktyvumas ims kilti. Seksis labiau pasireikšti darbe, versle. Aplinkybės vers kai ką keisti savyje ir aplinkoje. Savaitgalį uoliai dirbsite viską, kas leidžia užsidirbti pinigų ar jų sutaupyti. Visgi turėtumėte būti apdairesni ir išrankesni, ypač jei samdotės pagalbininkus, naudojatės nelegaliomis paslaugomis ir pan.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžioje jums atrodys, kad daug kas pageidauja jūsų draugijos, dėmesio. Išties bus progų užmegzti ar atnaujinti pažintis. Visgi galite šiek tiek nusivilti, atskleidę to dėmesio motyvus. Bendraujant svarbiau bus ne tai, kas sakoma, o tai, kas slypi „tarp eilučių“. Lengvai galite tapti apkalbų, intrigų taikiniu. Turbūt ieškosite saviraiškos kelių ir galimi netikėti atradimai. Savaitgalį norėsis prisišlieti prie stipresnio peties arba kaip tik paguosti, paremti silpnesnį. Viena naujiena gali sukelti sentimentalių jausmų.SKORPIONAS


Savaitės pradžia jums leis pasijusti svarbiems ir reikalingiems. Regis, teks bendrauti su kompetentingais specialistais arba kils idėjų, susijusių su profesijos, karjeros sritimi. Visgi aplinkybės nebūtinai klostysis taip, kaip jums norisi. Bet kuriuo atveju, būsite nusiteikę bendrauti, atnaujinti senas pažintis, sutvirtinti naujas. Daug emocijų, nuotaikų kaitos, tačiau pamažu daugės tarpusavio supratimo. Savaitgalį nesinorės jokios draugijos. Pasyvus poilsis jus gali apsaugoti nuo rizikingos išvykos, nuostolio ar infekcijos.


ŠAULYS


Savaitės pradžia jums labiausiai rūpės nekasdieniški planai ir užsiėmimai. Tikriausiai pavyks gauti reikiamos informacijos, atlikti intelektinę užduotį, tačiau tikrai ne iš karto. Prireiks pastangų. Nuo trečiadienio daug kas priklausys nuo jūsų ryšių bei įtakos. Galite gauti svarbių žinių. Turbūt nerimausite dėl savo autoriteto, pripažinimo. Galite sudalyvauti konkurse, susijusiame su įsidarbinimu. Savaitgalį apie save primins draugai ir turbūt pavyks su jais susitikti, surengti pikniką ar kt. Regis, jūsų šeimos tai nenudžiugins.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje turbūt sugebėsite viską atlikti nepriekaištingai bei išlaikyti korektiškus santykius su aplinkiniais, vadovybe. Visgi nelabai seksis tartis dėl paskolų ar ryšių su žmonėmis, kurie galėtų vienokiomis ar kitokiomis sąlygomis jus paremti, suteikti daugiau galimybių. Teks kantriai aptarinėti naujus projektus, sutartis, derėtis. Reikia gilintis į oponentų požiūrį ir jį objektyviai vertinti, užuot aršiai kritikavus ar ignoravus. Savaitgalį galite sudalyvauti politinės ar religinės, kultūrinės pakraipos renginiuose.

REKLAMA


VANDENIS


Savaitės pradžioje daugiau dėmesio teks skirti sveikatai, įvaizdžiui, partnerystei. Tikėtini ginčai su oponentais, konkurentais. Nederėtų nertis iš kailio, kad pramuštumėte sieną, bei kaltinti kitų, kad jums nepadeda. Antroje savaitės pusėje imkitės mokesčių, investicijų, paskolų, paveldėjimo reikalų. Įmanomas tam tikras atsinaujinimas santykių, įvaizdžio ar tikslų prasme. Savaitgalį jus itin domins teisės, moralės, socialinės temos. Galbūt teks dalyvauti svarbiame renginyje, pristatyme, sakyti kalbą ar pan.


ŽUVYS


Šią savaitę bus nelengva, jeigu turite dalyvauti darbo interviu, parengti pranešimą, informaciją ir pan. Galimos problemos ar darbai, reikalaujantys ypatingų įgūdžių. Kažkokia žinia, informacija gali jus sunervinti – ji atrodys skubota, tendencinga. Apskritai jums nelabai seksis atskirti melagienas nuo tikrų faktų. Būkite diskretiški, neskubėkite kritikuoti partnerio, pašnekovų dėl jų kitokios nuomonės. Pirmiausia gebėkite pripažinti savo klaidas bei trūkumus. Rūpinkitės sveikata. Saugokitės sukčių.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 04 (2023)

    Savaitė - Nr.: 04 (2023)