Savaitės horoskopai: rugpjūčio 3 – 9 d.

Savaitės horoskopai: rugpjūčio 3 – 9 d.


AVINAS


Savaitės pradžioje degsite noru parodyti, ką sugebate vienoje ar kitoje veikloje. Iš kitų reikalausite pritarimo savo poelgiams, idėjoms, tačiau labiau tikėtina kritika nei palankumas. Galite sudalyvauti viešame renginyje. Savaitės viduryje atneš didesnį ramybės poreikį. Pagalvokite apie tai, ar nederėtų atsikratyti žalingų įpročių. Saugokite turtą nuo vagių. Savaitgalį pasistenkite neišsibarstyti nereikalingiems kontaktams. Bendraujant būtinas taktas, susivaldymas. Saugokitės ugnies, agresijos, traumų.


JAUTIS


Šią savaitę neišvengsite įtampos, jeigu turite didelių ambicijų ir nenorite būti nustumti į šešėlį. Kažkas gali jus nustebinti arba nuvilti. Nesileiskite nukreipiami nuo pagrindinio tikslo. Nuo savaitės vidurio teks būti aktyviems, visuomeniškiems. Regis, būtinai reikės su kažkuo susitikti, kažkur sudalyvauti. Santykiai su aplinkiniais bus geri, tik nereikalaukite iš jų daugiau nei jie gali pasiūlyti. Savaitgalį paaštrės vaizduotė, intuicija. Sveikata lengvai pažeidžiama. Pavojų kels vanduo, ugnis, erkės ir kiti gyviai.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę būsite aktyvūs ir sumanūs. Kalbos dažnai suksis apie mokslą, toli vykstančius įvykius, ateities planus. Galbūt susitiksite su žmogumi, kuris daug keliavo ir turi ką papasakoti. Dėl keblių klausimų pravartu pasitarti su specialistais, o ne aklai priimti sprendimus. Jums gali pavykti sublizgėti kai kuriais privalumais. Tik nedemonstruokite perdėtų ambicijų ir gebėkite dalintis nauda. Artėjant savaitgaliui, daugės draugų dėmesio, galimybių pasireikšti. Atsargiai kelyje.


VĖŽYS


Šią savaitę būsite labai įžvalgūs. Tačiau tai nereiškia, kad pavyks įveikti kliūtis, trukdančias geriau suprasti vieniems kitus, užjausti bei mylėti. Tam gali trukdyti pavydas, tolerancijos stygius. Nuo savaitės vidurio daugės reikalų su nepažįstamais žmonėmis. Bandysite suvokti, kas artimoje ateityje yra įmanoma, o kas – tik nerealios iliuzijos. Dirbkite, kaupkite reikalingą informaciją, stenkitės ir jūsų galimybės prasiplės. Savaitgalį būsite aktyvūs, darbštūs, tačiau gana nekantrūs ir netolerantiški aplinkiniams.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę iš aplinkinių turbūt reikalausite daugiau nei jie pajėgūs ar pasirengę jums duoti. Kai susiduria skirtingi interesai, reikia ieškoti kompromiso. Turėtumėte labiau paisyti antrosios pusės, aplinkinių žmonių, o ypač partnerių nuomonės. Nuo savaitės vidurio pasireikš polinkis tirštinti spalvas, hiperbolizuoti. Regis, visais būdais ieškote galimybės išspręsti finansines problemas. Gali būti, kad atsiras, tačiau nepamirškite atsargumo. Savaitgalį derėtų pasisaugoti konfliktinių ir avarinių situacijų.


MERGELĖ


Savaitės pradžioje ryžtingai kibsite į darbus, kuriuos norom nenorom reikia atlikti. Jūsų dėmesio reikalaus artimi žmonės, draugai. Jeigu pasistengsite, jums pavyks užglaistyti konfliktus, nesusipratimus, sužavėti patinkantį asmenį. Saugokite sveikatą, o dirbdami nepamirškite laikytis darbo saugos taisyklių. Galbūt aktuali bus konkurencinė kova. Savaitgalį daug kas priklausys nuo jūsų finansinių galimybių ir sugebėjimo adaptuotis. Gali būti, kad turėsite nemažų išlaidų.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžioje nepagailėkite dėmesio mylimiems žmonėms, vaikams. Antraip netrukus jums teks rimčiau pažvelgti į santuokos ar tėviškas pareigas. Atvirai išsakykite nuogąstavimus, paskatinkite dialogą. Venkite kritikuoti ir spausti. Savaitės antroje pusėje būsite nusiteikę pasirūpinti kūno ir dvasios sveikata. Norėsis elegantiškai atrodyti. Galbūt įsigysite dailų drabužį, gražiau susitvarkysite aplinką. Galima naujiena susijusi su darbu ar bendradarbiu. Savaitgalį jūsų emocinė būklė bus nestabili ir tai provokuos konfliktus.SKORPIONAS


Šiuo metu jums norisi ramybės, jaukumo, buvimo su šeima arba gamtoje. Tačiau nesibaigianti rūpesčių virtinė turbūt neleis atsipalaiduoti. Nesulaukę pakankamo palaikymo iš kitų, galite pradėti kaltinti aplinkinius, reikšti pretenzijas. Savaitės viduryje padaugės kūrybinės energijos. Galbūt kažkuo nudžiugins vaikai. Tikėtinos pažintys, iš kurių viena gali būti romantiška. Savaitgalį dėmesio pareikalaus ūkiniai reikalai arba augintiniai. Jeigu nekaip jaučiatės, tai neplanuoti rūpesčiai taps tikra rakštimi.


ŠAULYS


Šią savaitę bus reikalų, kurių negalima atidėlioti. Suksitės kaip vijurkai. Turbūt neišvengsite nelengvų pokalbių. Net jei atrodys, kad nesiseka kitiems įtikti, vis tiek būkite geranoriški, taktiški. Vėliau tai pasiteisins. Savaitės viduryje noriai bendrausite su artimais žmonėmis, klausysitės jų bėdų ir džiaugsmų. Jeigu nenorite, tai ir nederėtų savęs versti būti viešumoje. Savaitgalį vilios meilės pagundos, sportas, visuomeninė veikla. Jei esate kaip nors susiję su pramogų verslu, augančia karta, tai bus priežasčių nerimauti.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje vienokių ar kitokių rūpesčių gali sukelti partneriai, konkurentai, oponentai. Vykdomam projektui arba vaikų poreikiams išleisite pinigų. Gali kainuoti ir vaikų padaryta žala. Nuo savaitės vidurio kažkas paskatins bendrauti su tais, kuriuos retai prisimenate. Galite daug nuveikti, pasinaudodami gauta informacija. Savaitgalį nestigs įtampos. Ji gali prasiveržti bei sukelti streso jums ir aplinkiniams. Verčiau atvirai pripažinkite savo trūkumus, problemas. Saugokitės ugnies, avarijų.

REKLAMA


VANDENIS


Savaitės pradžioje mažiau bendraukite, kad neužsikrėstumėte slogia nuotaika bei neprojektuotumėte į kitus savo nepasitenkinimo. Būkite dėmesingesni savo ir kitų sveikatai. Savaitės viduryje parūps žemiški malonumai ir praktinė veikla. Visiškai atsitiktinai gali nuskambėti verslo pasiūlymas arba papilnės piniginė dėl suteiktos paslaugos. Visgi pasistenkite neleisti pinigų niekniekiams, nes jų gali prireikti svarbiam pirkiniui ar būtinam reikalui. Savaitgalį laiką leisite aktyviai. Atsargiai kelyje.


ŽUVYS


Savaitės pradžioje nematomos kliūtys trukdys įgyvendinti numatytus praktinius tikslus. Kita vertus, sustiprės intuicija, vaizduotė, ir tai pravers kūrybinėje, socialinėje veikloje. Tik nederėtų plepėti apie savo ir kitų intymias paslaptis, skleisti gandų. Nuo savaitės vidurio būsite nusiteikę lankytis pramogų vietose, leisti laiką su mylimaisiais, vaikais. Regis, sulauksite dėmesio iš žmogaus, kurį vertinate. Viena vertus, tai džiugins, kita vertus, gali nuvilti, jeigu paaiškės, kad tas asmuo siekia jumis pasinaudoti.


Horoskopą parengė astrologė Sidonija Kulikauskienė