Savaitės horoskopai: vasario 24 – kovo 1 d.

Savaitės horoskopai: vasario 24 – kovo 1 d.


AVINAS


Šią savaitę geriausiai seksis tvarkyti konfidencialius reikalus, užsiimti labdara, kūrybine veikla. Atsiras daugiau laiko mintims, svajonėms, net gali išsispręsti slapta psichologinė problema. Gali pasitaikyti proga nelegaliai pasipelnyti ar naudingiau pakreipti verslo reikalus. Visgi piktnaudžiauti tarnybine padėtimi nederėtų, jei norite, kad nuslūgtų įtampa, kuri lydi darbe ar asmeniniame gyvenime. Savaitgalį gali kilti ūpas apsipirkti. Apdairiai rinkitės pirkinius, kad neliktumėte nusivylę.


JAUTIS


Žmonės, kuriuos sutiksite šią savaitę, apipils jus naujienomis, o gal ir viliojamais pasiūlymais. Santykiai su aplinkiniais bus puikūs, tik nereikalaukite iš jų daugiau, nei jie gali duoti. Noriai bendrausite, organizuosite, imsitės lyderio vaidmens, atsakomybės. Nuo trečiadienio pirmenybę jau teikite ne triukšmingam šurmuliui, o intymesnei atmosferai, dvasingesnei veiklai, menui, labdarai. Savaitgalį mėgausitės komfortu, skaniu maistu. Regis, dairysitės, iš kur gauti daugiau naudos, kaip geriau realizuoti savo sugebėjimus.

REKLAMA


DVYNIAI


Šiuo metu jums ypač svarbūs bus profesinio gyvenimo, karjeros klausimai. Kils noras visaip stiprinti savo autoritetą bei padėtį. Išties nepraleiskite progos sublizgėti tokiame reikale, kurį gerai išmanote. Regis, nusimato šaunus susibūrimas, kolektyvinis renginys. Savaitgalį pasistenkite išnaudoti kiekvieną progą atsipūsti, palepinti savo kūną, pastiprinti sveikatą, nervus. Venkite intensyvios, daug jėgų reikalaujančios veiklos. Neverskite savęs, jeigu nesinorės bendrauti, kur nors eiti.


VĖŽYS


Šią savaitę gali atsiskleisti kai kurie jūsų sugebėjimai. Neblogas metas protiniam darbui, moksliniams projektams planuoti, rengti. O galbūt labai rūpės numatomos kelionės, konkursai, varžybos. Regis, susidorosite su profesinėmis ir kitoms užduotimis, nepaisant konkurentų trukdymo. Savaitgalį susitiksite su bendraminčiais. Bendravimas su jais išties turėtų padėti atgauti pusiausvyrą bei objektyviau įvertinti tai, ką esate pasiekę, patyrę. Galite būti pakviesti į proginį vakarėlį, visuomeninį renginį.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę jums bus nesunku daryti įtaką antrajai pusei, aplinkiniams. Regis, atsiras nebloga išeitis, kaip išspręsti kai kurias finansines problemas, atgauti senas skolas. Turbūt gausite žinią, jeigu ieškote teisybės, bylinėjatės arba laukiate naujienų iš valstybinės institucijos, užsienio. Nuotaiką gali praskaidrinti nepažįstami žmonės, nauji gerbėjai, apsilankymas įdomiame renginyje. Savaitgalį nepavyks ramiai atsipalaiduoti, nes turėsite rimtų pareigų, darbų. Gali tekti bendrauti su įžymybėmis, politikais, kultūros veikėjais.


MERGELĖ


Šią savaitę aktuali bus konkurencinė kova, teisiniai ir finansiniai reikalai. Pravartu išsiaiškinti nesusipratimus, susijusius su tarpininkavimu, draudimu ar pan. Sekite informaciją, nes galimos permainos, kurių nepastebėjimas ar nepaisymas atneštų nuostolių. Neblogas metas mokslams, projektų pristatymui. Savaitgalį veršitės iš namų arba tiesiog svajosite apie keliones. Daug kas priklausys nuo jūsų finansinių galimybių. Galite būti pakviesti į kultūrinį renginį, pristatymą, arba patiems teks ką nors organizuoti.


SVARSTYKLĖS


Šiuo metu pravartu susitelkti ties profesiniais reikalais, nes paaštrėjusi uoslė naudingiems sandoriams, gebėjimas tarpininkauti arba sumanūs tarpininkai turėtų jus išvaduoti iš kai kurių problemų. Stiprės meilės, partnerystės poreikis. Galbūt naujai įvertinsite santykius su žmonėmis, kuriuos seniai pažįstate. Savaitgalio planus gali pakoreguoti artimi žmonės. Derėtų pasitelkti psichologinę įžvalgą bei toleranciją, jei teks aiškintis santykius su svarbiu jums asmeniu. Gali susidaryti situacija, verčianti išlaidauti.SKORPIONAS


Šią savaitę puikiai seksis bendrauti su draugais, pažįstamais, augančia karta. Tikėtina kūrybinė sėkmė. Turbūt gerais rezultatais nudžiugins vaikai. Palanku derėtis, tartis dėl įsidarbinimo, projektinės veiklos ar bendradarbiavimo. Turėtų sektis tarpininkauti, bylinėtis. Dalį savaitgalio leisite aktyviai, ieškodami draugiškų kontaktų, pokalbių, diskusijų. Gali būti, kad sieksite naujų galimybių pritaikyti savo sugebėjimus, kitaip bendrauti su aplinkiniais. Jūs elgiatės teisingai, tačiau kiti tai ne iš karto įvertins.


ŠAULYS


Šią savaitę kasdieniai darbai judės kažkaip savaime, be įtampos. Gali spręstis svarbus šeiminis arba nuosavybės klausimas. Antra savaitės pusė žada sėkmę meilėje, scenoje. Jei jūsų laukia pasirodymai, sporto varžybos ar pasimatymai, turėtumėte patirti šaunių įspūdžių. Tik neskubėkite pulti į abejotiną avantiūrą. Būkite atsargesni ir kantresni, tuomet nenusivilsite. Savaitgalį palanku tvarkyti ūkinius reikalus bei rūpintis įvaizdžiu, sveikata, gyvūnais.


OŽIARAGIS


Šiuo metu jums netrūks optimizmo, nors kai kas nėra taip ramu ir paprasta, kaip jums atrodo. Galimas kontaktas su žiniasklaidos atstovais. Regis, sumanumą demonstruosite kūrybos srityje, tvarkydami komercinius, logistikos reikalus, siekdami informacijos. Nuo penktadienio būsite ypač aktyvūs ir kūrybingi. Galite pasiekti neblogų rezultatų šou verslo, sporto, darbo su vaikais srityse. Kažkuo gali pasitarnauti seni gerbėjai. Kita vertus, galimi ir nusivylimai dėl meilės nesusipratimų ar brangių pirkinių.

REKLAMA


VANDENIS


Šią savaitę turbūt sustiprės jūsų materialinės pozicijos arba papilnės piniginė. Galima nauda iš nuomos, smulkios komercijos, amatų. Regis, vis daugės ūpo stiprinti asmeninio gyvenimo pamatus. Galite daug nuveikti, tvarkydami buitinius bei nuosavybės reikalus. Savaitės viduryje tikėtina įdomi, naudinga informacija, tačiau įmanomi ir nesusipratimai. Neskubėkite tikėti gandais, tikrinkite faktus. Komplimentai gali pagerinti santykius. Savaitgalį susivoksite savo vidiniuose sielos labirintuose. Tai išlaisvins jausmus, norus.


ŽUVYS


Ši savaitė skatins naujiems užmojams, aktyvesniam gyvenimui visose srityse. Palanku preliminariai tartis dėl galimų uždarbio šaltinių, bendradarbiavimo ar pan. Gali būti, kad kažkas iš draugų paprašys apčiuopiamos pagalbos. Arba bus rinkliavos kolektyve ir jūs tame dalyvausite, gal net inicijuosite. Savaitgalį turbūt neišsisuksite nuo kontaktų su giminaičiais, kaimynais bei buities darbų. Pasistenkite padėti artimos aplinkos žmonėms ir nepriekaištaukite, kad sugriovė jūsų planus.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė