Savaitės horoskopai: rugsėjo 2 – 8 d.

Savaitės horoskopai: rugsėjo 2 – 8 d.


AVINAS


Šią savaitę atsisakykite tų atsipalaidavimo būdų, kurie galėtų pakenkti jūsų vidinei pusiausvyrai arba stabiliems santykiams. Regis, jums rūpės sutvarkyti su investicijomis, draudimu, indėliais, testamentais susijusius reikalus. Aiškiai apibrėžkite savo ir kitų įsipareigojimus. Jei jūsų veikla susijusi su technika, logistika, vairavimu, būkite atidūs. Nors šiose srityse galite daug nuveikti, bet ir praradimų rizika nemaža. Savaitgalį jus valdys emocijos, kurias galite nukreipti prieš artimuosius ir pačius save.


JAUTIS


Šią savaitę pasižymėsite ypatingu jautrumu. Galite suabejoti neseniai padaryto pasirinkimo teisingumu, gautais pažadais. Regis, neišvengsite aistringų pagundų. Galite užmegzti dalykinį arba meilės, draugystės ryšį. Galimas įvykis, kuris paskatins jūsų populiarumo, autoriteto augimą. Kai ko verta pasimokyti iš konkurentų. Tik pasistenkite nieko nesugadinti nesubtiliu elgesiu, priekabiavimu. Būkite atidesni pirkdami, parduodami, pildydami dokumentus, anketas. Savaitgalį džiugins kelionės, renginiai.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę tikriausiai prisidarysite problemų, jeigu prarasite saiko ar padorumo jausmą. Saugokitės ugnies, agresijos. Pravartu rimčiau pasirūpinti sveikata ir išvaizda. Būsite neatsparūs svaigalų poveikiui. Kol kas neskubėkite su konkrečiais sprendimais dėl brangių pirkinių, naujos atsakomybės. Kažko neaptarimas, neatsargumas gali sukelti rūpesčių. Gali nustebinti partneriai arba konkurentai, išreiškę nepritarimą, kritiką. Savaitgalį būsite gana keistai nusiteikę aplinkinių atžvilgiu, netaktiški arba nenuoširdūs.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje aktualiausi bus šeimos poreikiai, komerciniai, transporto, nuomos reikalai. Regis, puikiai sutarsite su augančia karta ir seksis taisyti auklėjimo spragas. Galite tikėtis krislelio romantikos, flirtų. Savaitės viduryje bus galimybių susitarti dėl aktualių dalykų, informacijos, tarpininkavimo, naujų įsipareigojimų. Teisingai pildykite dokumentus. Savaitgalį nerimausite dėl būtinybės kibti į protinį darbą, nepavykstančio rašinio, nepaklusnių atžalų ir kt. Tačiau meilės pasimatymas gali suteikti puikių potyrių.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę jums labai rūpės artimų žmonių poreikiai ir rūpesčiai, o rimtam darbui susikaupti nelabai seksis. Atidžiau tvarkykite dokumentus ir turtinius reikalus, labai atsakingai vykdykite pirkimus, pardavimus, techninius užsakymus ir pan. Nuo savaitės vidurio užplūs kūrybinis įkvėpimas, sieksite būti mylimi, populiarūs. Palanku sudarinėti sutartis, dalyvauti pristatymuose. Savaitgalį išlaidų neišvengiamai pareikalaus vaikų poreikiai. Daugiau dėmesio skirkite ir naminiams gyvūnams, jeigu jų turite.


MERGELĖ


Savaitės pradžioje su mokslu, reklama, logistika, profesine kvalifikacija susiję reikalai pareikalaus papildomų pastangų arba išlaidų. Didelė traumų, avarijų tikimybė, todėl reikalingas ypatingas budrumas kelyje ir dirbant su technika, degiomis medžiagomis. Gali būti, kad pasiklysite tarp įvairių asmeninių poreikių ir pagundų. Santykius galite sugadinti, jei neįvykdėte duotų pažadų, sukėlėte įtarimų arba susikompromitavote dėl reikalų, susijusių su nuosavybe, su teise į ją ir pan.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę sunku bus atsispirti norui pirkti gražius, brangius daiktus. Įvertinkite savo bei šeimos galimybes. Savaitės viduryje galbūt pagaliau susidorosite su kai kuriomis problemomis, nusipirksite reikalingą įrankį, detalę. Visgi ne visos išlaidos pasiteisins. Aktualūs bus mokslo, informacijos, reklamos, ryšių, verslo sutarčių klausimai. Galite kiek neįprastai pakeisti įvaizdį. Pavojinga įsivelti į intrigas, avantiūras. Savaitgalį stokosite polėkio. Dalis gerų norų gali pavirsti tuščiomis kalbomis bei pažadais.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje gali išaiškėti vienas gandas, susijęs su meile arba pinigais, turtu. Regis, jums nestigs aplinkinių dėmesio ir visokio šurmulio. Labiau išryškės jūsų humoro jausmas. Pasižymėsite nebloga komercine uosle. Jeigu pasistengsite, jums pavyks atstatyti finansinę pusiausvyrą, pritraukti klientus, sutvarkyti nuosavybės dokumentus, susitarti dėl kredito ar pan. Nuo penktadienio jau labai norėsis žemiškų malonumų, komforto. Galbūt suorganizuosite kokią nors iškylą savo šeimai ar draugams.


ŠAULYS


Šią savaitę gana pavojinga regzti tarnybinį romaną ar kažką kurpti dėl materialinės naudos, nes dėl to gali kilti problemų. Nors mąstysite gana racionaliai, visgi savimeilė, tuštybė gali imti viršų ten, kur norite padaryti įspūdį, pademonstruoti autoritetą ir pan. Domėsitės nekilnojamojo turto rinka, įvairiomis prekėmis. Regis, ypač domins tariamai prestižo pridedantys, statusą keliantys daiktai. Jų siekdami nelabai paisysite savo realių galimybių ir moralinių vertybių. Saugokitės vagių, sukčių.


OŽIARAGIS


Ši savaitė tarsi suteiks aktyvumo profesiniuose reikaluose. Jums neabejotinai seksis organizuoti, vadovauti, susipažinti ir bendrauti, tartis dėl verslo projektų, juos derinti, ruošti publikacijas, mokslinius straipsnius. Kita vertus, nepatartina politikuoti – suges nuotaika, kils įtampa. Jeigu niekas netrukdys susikaupti, jums neblogai seksis ir antroje savaitės pusėje. Visgi dažniau kils noras nuo visų atsiriboti, pasislėpti. Savaitgalį jautriai reaguosite į bet kokią kliūtį ar nesusipratimą. Mėginsite kontroliuoti kitus arba kiti jus.

REKLAMA


VANDENIS


Savaitės pradžioje naudos gali duoti pokalbiai su specialistais bei informacijos paieškos internete. Galbūt teks bendrauti su įtakingais asmenimis, specialistais, užsieniečiais. Jūsų pasiūlymai turėtų juos sudominti. Tačiau gali būti, kad net už menką aplaidumą ar nuostolį teks atsakyti jums. Savaitgalį gali kilti noras mesti įpusėtą darbą, atsisakyti reikšmingo sumanymo. Ko gero, užplūs vienišumo jausmas, nenoras bendrauti ir ką nors konkretaus veikti. Rūpinkitės savo sveikata, mityba.


ŽUVYS


Šią savaitę aktyviai dalinsitės mintimis su aplinkiniais ir sužinosite naudingų dalykų. Tačiau pakliūsite į dviprasmiškas situacijas, jeigu pasiduosite abejotinoms pagundoms. Venkite nesubtilių pasisakymų. Atsargiai su technika, ugnimi, agresyviais asmenimis. Saugokitės ir apsinuodijimų. Neišvengsite nerimo, jei pretenduojate į naują darbo vietą, dalyvaujate konkurse ar pan. Situacija gana neprognozuojama ir kintanti. Savaitgalį kad ir ką veiksite, tvirčiau jausitės, jei tam pritaria kiti. Atsargiai – gresia vagystės, klastos.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė