Savaitės horoskopai: sausio 14 – 20 d.

Savaitės horoskopai: sausio 14 – 20 d.


AVINAS


Šią savaitę patirsite ir šilto, ir šalto. Galite turėti rūpesčių dėl nuosavybės, draudimo ar dėl komercinių susitarimų. Darbo, mokslo reikalai klostysis prieštaringai. Atsakomybės krūvis didės, reikalavimai augs. Tikėtini atsiskaitymai, tikrinimai. Meilės fronte - žaižaruojantys fejerverkai, ypač jei romanas mezgasi kelionėje ar užsienyje. Galite kažkuo labai susižavėti. Atsargiai kelyje bei su technika, saugokitės traumų, elektros iškrovos bei nepakenkite kitiems. Venkite bendrauti vairuodami.


JAUTIS


Šią savaitę pasižymėsite neįprastu dosnumu, išlaidumu. Jeigu mėginsite sudaryti sutartis, derėtis, būkite apdairesni, nes kiti mielai pasinaudos jūsų patiklumu. Protinė veikla, mokslas, švietimas gali pareikalauti ypatingo dėmesio ir susikaupimo. Kai kas pavyks labai gerai, o kažkuri užduotis netikėtai nuvils. Nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi, venkite nelegalių aferų. Slaptas meilės nuotykis ypač sujaudins, tačiau galite įsipainioti į keistas pinkles.


DVYNIAI


Šią savaitę verta labiau pasikliauti įžvalga. Turėtų sektis meninė kūryba, medicininis ir detektyvinis darbas. Tačiau jūsų organizmas bus neatsparus užkratams, peršalimui, tad derėtų mažiau bendrauti ir vengti masinių susibūrimų vietų. Pamažu gali aštrėti finansinių įsipareigojimų klausimai, spausti darbų ir atsiskaitymų terminai ar pan. Laimei, mylimas žmogus, draugai teiks džiaugsmo nelengvoje kasdienybėje. Artėjant savaitgaliui, didės troškimas internetu užsisakyti kelionę ar bilietus į įdomų renginį.

REKLAMA


VĖŽYS


Prasidedant savaitei, jums seksis įsilieti į kolektyvinę ar visuomeninę veiklą. Laisvalaikį galite praleisti su draugų kompanija. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su darbu, ar kvietimą į kokį renginį. Antroje savaitės pusėje būsite gana neatsparūs infekcijoms, alergijoms. Ir bendrauti nesinorės, ypač su pretenzingais, neprognozuojamais žmonėmis, turinčiais kitokią nuomonę. Jeigu darbe mezgasi romanas, į jus nedraugiškai šnairuos dalis kolegų. Savaitgalį venkite išlaidauti, saugokitės nuostolių.


LIŪTAS


Šią savaitę pradėsite prieš save matydami nemažėjančią darbų krūvą. Atrodys, kad tik jūs turite jaustis atsakingi ir nertis iš kailio. Tai gali kelti stresą bei priešiškumą. Nuo savaitės vidurio įtemptai plušėsite, bet jau galite pajusti didesnį kolektyvo prisidėjimą. Jei teks vykti į komandiruotę, mokymus, galimi netikėti trikdžiai. Galbūt priežastis bus sveikatos problemos. Laimei, džiugins meilės reikalai. Galbūt iš toli atvyks mylimas žmogus, gerbėjas ar pan. Savaitgalis gali pažerti nerimo dėl artimo žmogaus.

REKLAMA


MERGELĖ


Šią savaitę teks spręsti skolų, mokesčių, alimentų problemas, ruošti ataskaitas, tvarkyti buhalteriją ar kt. Galite gauti žinią iš užsienio. Gana gerai seksis mokslo, publikavimo reikalai. Galite rasti atsakymus į painius klausimus. Nuo savaitės vidurio ir darbo bus daug, ir vaikai kels rūpesčių. Jei namuose jausite meilę, palaikymą, tuomet su visomis problemomis dorositės nesunkiai. Artėjant savaitgaliui, parūps susitikimai su draugais, įvairūs renginiai, atrakcijos. Pasisaugokite sportinių ir kitokių traumų.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę galite mėginti palenkti į savo pusę konkurentus arba įveikti varžovus, tačiau šie gali elgtis labai neprognozuojamai. Bus rūpesčių ir dėl finansinių, investicinių, indėlių reikalų. Jeigu esate toli nuo namų, labai nerimausite dėl artimo žmogaus, likusio namuose. Telefonas, skaipas šį kartą nelabai padės spręsti problemas. Galite susipainioti meilės trikampio peripetijose. Saugokitės elektros iškrovos, ugnies bei rūpestingai saugokite vaikus.


SKORPIONAS


Šią savaitę tikriausiai aiškinsitės tuos santykius, kurie buvo keistai įstrigę arba mėgina strigti šiuo metu. Verčiau nepulkite įgyvendinti staiga kilusios minties, kol gerai visko neapsvarstėte. Kai kurios naujienos, kurių gausite šią savaitę, nenudžiugins. Galbūt tai bus jūsų ar artimo žmogaus sveikatos tyrimų rezultatai, finansinė išklotinė, o gal kils techninių, transporto problemų. Galimas darbo interviu. Tikėtina, kad planavote kažkur vykti savaitgalį arba laukėte svečio, bet tokie planai ims griūti.ŠAULYS


Ši savaitė vers sukti galvą dėl darbo, sveikatos, įvaizdžio. Kažkam trokšite padaryti ypatingą įspūdį. Tai gali pavykti, bet ne solidžiomis dovanomis, o kūrybingumu, aistringumu. Atsiras progų palenkti savo pusėn publiką, jei reiškiatės sporto, sceninių pasirodymų srityse. Jums gali prireikti partnerio, kaimynų ar giminaičio pagalbos, sprendžiant kai kurias problemas, ieškant tarpininkų, teisinės ar kitokios informacijos. Arba to bus tikimasi iš jūsų. Vaikų ugdymo, jų poreikių aktualijos taps ypač svarbios.


OŽIARAGIS


Šią savaitę rūpės veiklos perspektyvos ir naudingos pažintys, sportas, žaidimai, pobūviai. Galbūt išleisite pinigų daiktams, kurie palengvina darbą, suteikia komforto. Galimas susitikimas su dominančiu asmeniu. Nuo savaitės vidurio teks įtemptai mokytis, turėsite daug darbo arba techninių rūpesčių. Dėl jų gali tekti palengvinti piniginę. Arba dėl šeimos nario, savo ar augintinio sveikatos ir pan. Savaitgalį galvos skausmu gali tapti partnerio arba kitų šalia esančių žmonių elgesys ar situacija. Elkitės korektiškai, atsargiai.


VANDENIS


Ši savaitė žada neprognozuotų įvykių. Pats metas iki galo sutvarkyti vieną reikalą, kurį jau seniai atidėliojate. Savaitės viduriukas tinkamas romantiškam pasimatymui, ekskursijai. Galite išleisti pinigų, kad įtiktumėte mylimam žmogui, patenkintumėte artimųjų poreikius. Kita vertus, galbūt teks spręsti sudėtingas bendravimo problemas, atsakyti už tai, ką pasakėte ar parašėte. Būkite labai atidūs kelyje. Savaitgalį ypač daug dėmesio skirkite sveikatai, augintiniams. Venkite konfliktų.


ŽUVYS


Ši savaitė skatins tvarkyti nuosavybės reikalus, dokumentus, remontuoti techniką, apsispręsti dėl kelionės, santykių, transporto ar ryšių reikalų. Neblogai seksis bendrauti, derėtis, reklamuotis, imti ar teikti interviu. Padaugės draugiškų kontaktų, sutarimo su aplinkiniais, išgirsite naujienų. Tikėtinas ypatingo asmens dėmesys. Bus progų užmegzti glaudesnius dalykinius ryšius su kolegomis, vadovybe ir kolektyvu. Savaitgalį venkite abejotinų avantiūrų ir ypač saugokite vaikus.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 22 (2024)

    Savaitė - Nr.: 22 (2024)