Savaitės horoskopai: sausio 7 – 13 d.

Savaitės horoskopai: sausio 7 – 13 d.


AVINAS


Savaitės pradžioje jus domins ne tiek savi, kiek draugų, pažįstamų, o gal ir visuomenės reikalai, renginiai. Įdomiai klostysis naujai užsimezgę santykiai. Tačiau gali kiek nuvilti tie, iš kurių daug tikitės. Galbūt jie tiesiog kitaip supranta draugystę. Nuo savaitės vidurio galite pasijusti nekaip. Regis, teks bendrauti su nelengvo būdo asmeniu, kur nors neplanuotai vykti arba įtemptai mokytis. Iš jūsų gali būti tikimasi pagalbos ir dėmesio. Venkite svaigalų, triukšmingų susibūrimų, saugokitės infekcijų ir traumų.


JAUTIS


Šią savaitę teks rimtai griebtis darbų. Nusimato užduotis, veikla, kuri bus gana sudėtinga ir jus išvargins, tačiau turės svarbią reikšmę. Svarbu išlikti tvirtiems, nesutrikti, jei atsitiktų kas nors nenumatyta. Tikėtini slapti psichologiniai išgyvenimai, galbūt susiję su meile ar artimo žmogaus išvykimu. Nepraleiskite progų sublizgėti tokiame reikale, kurį gerai išmanote. Savaitgalį prioritetą teikite asmeninei erdvei, nes pravartu pailsėti, atitrūkti nuo šurmulio, saugoti sveikatą, nes būsite neatsparūs virusams.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę jausite nemažą įtampą, jeigu teks demonstruoti kompetenciją, žinias, teikti ataskaitas. Kita vertus, ir jūs varginsite aplinkinius savo priekabumu, reikalausite iš jų neįmanomų dalykų. Savaitės vidurys gana tinkamas susitikimams su įtakingais žmonėmis, mokymams, finansiniams reikalams, tarpininkavimui. Gali kilti racionalių minčių, kaip išspręsti vieną svarbią problemą. Savaitgalį draugų, vaikų ar partnerio problemos jums gali kiek sugadinti nuotaiką, sujaukti planus.


VĖŽYS


Šią savaitę iš dalies jums gali pavykti įgyvendinti finansines ambicijas. Tik nederėtų pernelyg pasitikėti antrosios pusės saiko jausmu bei skoniu, vykstant apsipirkti ir pan. Gana palanku planuoti profesines ir mokslo perspektyvas, keliones, kūrybinius projektus. Galite gauti žinią iš toli arba kažką įdomaus sužinosite iš pokalbių su nepažįstamais žmonėmis. Jei ketinate dalyvauti konkurse, varžybose, bylinėtis, tarpininkauti, jūsų oponentai pasirodys bet kam pasiryžę, gal net nepaisantys taisyklių.

REKLAMA


LIŪTAS


Ši savaitė gali pažadinti svajones apie praturtėjimą arba apie meilę, stiprią aistrą, romantišką jaudulį, vedybas, vaikus ir pan. Neiššvaistykite per daug pinigų, norėdami padaryti įspūdį. Verčiau atiduokite skolas, jei jų turite. Šiuo metu taps aiškiau, kokios perspektyvos jūsų laukia. Susigaudyti situacijoje gali padėti ir pažįstamo specialisto konsultacija. Daugiau dėmesio skirkite sveikatos profilaktikai, mitybai. Savaitgalį galbūt pavyks trumpam pakeisti aplinką ir nekasdieniškai praleisti laisvalaikį.


MERGELĖ


Šią savaitę nemažai galvosite apie ūkinius, techninius reikalus arba apie sveikatą ir išvaizdą. Norėsis keisti gyvenimo būdą, mitybą, darbą. Negraužkite savęs, jei labai stengsitės, bet vis tiek liks nepadarytų darbų arba ne viskas pavyks tobulai. Kai kurie neatrodę svarbiais ryšiai ar įvykiai gali tapti reikšmingi. Galite įsigyti atkaklų gerbėją arba nusipelnyti publikos dėmesio, jei sukatės kūrybos sferoje. O galbūt didžiuositės savo atžalų pasiekimais. Visgi šalia jūsų sukiosis ir nepatikimų gražbylių, nebūkite patiklūs.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę pradėsite žaismingai nusiteikę. Galite gauti kvietimą į pramoginį renginį ar pasimatymą. Tik ne visiems patiks jūsų flirtavimas, šmaikštavimas, tad galite patirti ir nemalonių akibrokštų. Venkite ginčų, saugokitės agresijos, traumų. Labiau stenkitės dėl šeimos gerovės bei santarvės namuose. Antra savaitės pusė turėtų atnešti naujų idėjų, susijusių su darbu, gyvenimo būdu, įvaizdžiu. Tik nepeikite savo figūros, išvaizdos bei nekritikuokite dėl to artimų žmonių. Tikėkite, kad viskas pataisoma.SKORPIONAS


Šią savaitę galite gauti pasiūlymą užsidirbti pinigų ar lengvatinėmis sąlygomis įsigyti vertingą daiktą. Dėl to derėtų pasitarti su šeimos nariais. Apskritai, nesivadovaukite emocijomis ir iliuzijomis, tvarkydami turtinius, komercinius reikalus. Galite tikėtis pakvietimų į pramoginius renginius, pasimatymus, į interviu. Neblogai seksis demonstruoti žinias, iškalbą, laikyti egzaminus ir mokyti kitus. Savaitgalį teks daugiau dėmesio skirti sveikatai, jei ne savo, tai šeimos narių, augintinių.


ŠAULYS


Šią savaitę stenkitės tvarkingai atlikti įprastus darbus ir nenuleisti rankų, jei kažkas pakryps nenumatyta linkme. Pasisaugokite sukčių, būkite išrankesni informacijai ir pasiūlymams. Kad ir kokių pagundų kiltų, visiškai nepatartina rizikuoti ir bandyti artimo žmogaus kantrybės. Labiau saugokite vaikus. Jeigu jums pavyks susitaikyti su kitų žmonių trūkumais ir būti tolerantiškiems, galite tikėtis neblogos savaitės. Savaitgalis žada romantikos, pramogų, sportinių atrakcijų. Tiktų aplankyti kultūrinį renginį.


OŽIARAGIS


Šią savaitę galite pasielgti ryžtingai, siekdami sau naudos, komforto ar malonumo. Tačiau sėkmė nebus ilgalaikė, jeigu vadovausitės savanaudiškais motyvais ir negalvosite apie pasekmes. Saugokitės ugnies, traumų. Komerciniams, tiekimo, nekilnojamojo turto sandoriams tinkamas savaitės vidurys. Aktualiu klausimu pabendraukite su gerai pažįstamais žmonėmis, giminaičiais, draugais. Įsiklausykite į jų patarimus, perspėjimus. Savaitgalį gali apnikti nerimas dėl materialinio nestabilumo, šeiminių problemų.


VANDENIS


Šią savaitę bus mėginimų kažkaip manipuliuoti jumis. Įmanomas pasiekimas, kurio kaina gali būti tokia, kad džiaugsmą greitai pakeis susirūpinimas. Venkite klastingų, neteisingų veiksmų ir sprendimų. Tvarkingai eksploatuokite techniką. Nuo savaitės vidurio pavyks neblogai padirbėti, jeigu imsitės suplanuotų darbų. Rūpės uždarbio klausimai. Gerai išanalizuokite gautą informaciją. Pasistenkite neišlaidauti, nepamesti ir nesugadinti reikalingų daiktų. Labiau prižiūrėkite vaikus.

REKLAMA


ŽUVYS


Šią savaitę pradėsite nenusiteikę nei dirbti, nei bendrauti. Jums atrodys, kad kažkas už jus apkalba, šmeižia. Norėsis ramybės, slaptumo. Verčiau nesiimkite tokios veiklos, kuriai prieštarauja jūsų vidinis balsas. Būkite atsargūs kelyje, saugokitės traumų, infekcijų. Nuo savaitės vidurio pasijusite lyg naujai atgimę. Užplūs lavina jausmų ir troškimų. Domins artimųjų problemos, visuomeninės, politinės bei finansinės naujienos. Jeigu ketinate ką nors brangaus pirkti, pasitarkite su šeima.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė
  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 22 (2024)

    Savaitė - Nr.: 22 (2024)