Savaitės horoskopai: lapkričio 12 – 18 d.

Savaitės horoskopai: lapkričio 12 – 18 d.


AVINAS


Šią savaitę būsite praktiški, organizuoti, ir stengsitės aprėpti ir gauti daugiau nei įmanoma. Galite sulaukti siūlymo keisti darbo vietą ar metodus, imtis neatidėliotinų reformų. Padidės aplinkinių reiklumas, kuris gali užgauti jūsų ambicijas. Svarbu to neparodyti ir protingai išlaviruoti bendraujant su valdingais asmenimis. Būsite linkę dirbti kolektyviškai, bet turbūt neišvengsite nesusipratimų, intrigų. Artėjant savaitgaliui įvykę pokalbiai leis intuityviai suvokti, ko galite tikėtis iš besiklostančios situacijos.


JAUTIS


Šią savaitę galite sulaukti žinių, susijusių su finansinėmis, teisinėmis aktualijomis, turto ar pelno dalybomis ir pan. Naudingų konsultacijų galite tikėtis iš nepažįstamų žmonių ar specialistų. Visgi kai kurie jūsų norai gali neatitikti galimybių. Užgrius nenumatytų darbų ar atsakomybės našta. Tikėtina, kad atsidursite dėmesio centre. Artėjant savaitgaliui, daugės susitikimų su draugais. Tikėtini kvietimai į renginius, visuomenines akcijas ir atrakcijas.


DVYNIAI


Ši savaitė žada daugiau naudos, pagarbos bei meilės, tik svarbu laiku atlikti būtinas verslo, finansines operacijas, grąžinti skolas. Visgi daug kam iš jūsų abejotinos pagundos bus svarbesnės už ramybę ir stabilumą. Finansinių ar seksualinių nesklandumų galite išvengti, jeigu jų neprovokuosite. Jeigu numatomi reikalai su užsieniečiais ar su valdininkais, atsakingai pasirenkite susitikimams. Galite sėkmingai pristatyti savo veiklą. Savaitgalį labiau rūpės darbai nei pramogos.

REKLAMA


VĖŽYS


Šią savaitę problemų gali kilti asmeniniuose santykiuose arba dėl finansų, mokesčių. Kai kurie jūsų poelgiai gali atnešti netikėtų pasekmių. Tvarkydami kažkokius reikalus, veldamiesi į santykius galite rimtai įsipareigoti. Nebūkite pernelyg savininkiški ir kritiški - tiek santykiuose su žmonėmis, tiek daiktų atžvilgiu. Tikriausiai neišvengsite kontaktų su užsieniečiais ar įtakingais veikėjais. Savaitgalį jus domins kelionės, kultūriniai renginiai, muziejai, parodos. Noriai klausysitės keliavusių žmonių įspūdžių ar patys jais dalinsitės.


LIŪTAS


Šią savaitę darbe galimos reformos, naujovės. Tačiau darbo krūvis dėl to nesumažės ir tai kels įtampą. Tam tikrą pavojų gali kelti konkurentai arba žmonės, kuriuos jūsų veiksmai verčia jaustis nesaugiai. Galimas teisinis procesas, derybos. Galite įsivelti į meilės trikampio peripetijas. Tokiu atveju laukia pavydo scenos, santykių aiškinimasis. Šiuo metu labai svarbu sugebėti bendradarbiauti, derinti veiksmus ir interesus. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, mitybai. Savaitgalį kils pagunda gausiai išlaidauti.

REKLAMA


MERGELĖ


Šią savaitę viskas bus gerai, jeigu jums nepritrūks supratingumo, noro išgirsti ir suvokti kitų žmonių jausmus, mintis. Jaudinamų įspūdžių suteiks meilės ar aistros objektas. Nuo trečiadienio veiklumas persikels į darbo aplinką. Regis, užsitarnausite didesnį vadovų ir kolegų palankumą. Reikėtų labai saugoti sveikatą. Artėjant savaitgaliui, gali didėti įtampa santykiuose su antrąja puse. Konfliktas gali įsiliepsnoti dėl pavydo, melo, skirtingo požiūrio.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę būsite linkę daug dirbti, kad negalvotumėte apie paaštrėjusias asmenines problemas. Kils idėjų, susijusių su būsimais dalykiniais ar verslo planais, namų aplinkos modernizavimu, įvaizdžio keitimu. Taigi, darbo rezultatai turėtų džiuginti, bet to paties negalima pasakyti apie meilės ir vaikų reikalus. Kaip bebūtų, daug kas priklauso nuo jūsų nuostatų, norų bei pastangų. Stenkitės prisitaikyti prie naujų sąlygų, tobulėkite. Savaitgalis ne itin palankus sveikatai ir darbams su technika. Saugokitės traumų.


SKORPIONAS


Savaitės pradžioje sugebėsite susitarti dėl aktualių jums dalykų, gauti reikalingą informaciją ir pan. Regis, daug kam reikės jūsų patarimo, pagalbos. Nepamirškite ir savęs. Įsiklausykite į vidinį balsą ir susivokite, ko jums patiems reikia. Emocijas gali užgauti šeimos nario priekaištai ar pavydas. Artėjant savaitgaliui, tikėtina žaisminga meilės intriga, pramoga. Kils noras rizikuoti, lošti, dalyvauti šou projektuose. Nestatykite ant kortos viso, ką turite. Savaitgalį nepagailėkite dėmesio vaikams, šeimai.ŠAULYS


Šią savaitę aktyviai bendrausite, mokysitės ir tvarkysite su verslu, informacija susijusius reikalus. Galite išplėsti naudingų pažinčių ratą, užsidirbti iš prekybos, reklamos, tarpininkavimo, vertėjavimo. Jeigu aktualu, nedelskite susitvarkyti nuosavybės dokumentų, pasirašyti komercinių, tiekimo, nuomos sutarčių. Atsakingai vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją, neskleiskite nepatikrintų faktų. Įdomių išgyvenimų teiks meilė. Verčiau nežaiskite kitų jausmais, galvokite apie pasekmes.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje būsite gana įsitempę, stengsitės kontroliuoti situaciją ir kitus žmones. Tikriausiai bus sunku prisitaikyti, nusileisti. Be pykčio, arogancijos galite pasiekti daugiau nei manote. Tereikia deramos pagarbos pašnekovams. Tikriausiai sulauksite pasiūlymų, susijusių su galimu pasipelnymu. Nebūkite savanaudiški, jeigu reikia pasistengti dėl artimų žmonių, suteikti pagalbą. Šį savaitgalį atsiras bendrų reikalų su artimos aplinkos žmonėmis. Atsargiai kelyje, nes gresia avarinės situacijos.


VANDENIS


Savaitės pradžioje norėsis nieko neveikti, tačiau panašu, kad to padaryti nepavyks - atsiras rimtų reikalų. Jeigu įmanoma, neapsikraukite svetimomis problemomis ir įveikite pavojingą pagundą. Saugokite dokumentus, raktus, techniką, pasirūpinkite savo saugumu ir sveikata. Nuo savaitės vidurio jums neblogai seksis dalykiniai, verslo, komerciniai, nuomos reikalai. Galbūt pavyks taikiai išsiaiškinti santykius su tais, kurie jus apvylė arba dėl jūsų elgesio patys nusivylė. Savaitgalį sieksite komforto, domins įvairios prekės.


ŽUVYS


Savaitė turėtų būti gana prieštaringa. Galite išgirsti neblogų pasiūlymų iš draugų, pažįstamų. Regis, tuo pasinaudoti trukdys jūsų skeptiškas požiūris, išankstinės nuostatos arba užkulisiniai žaidimai. Tikriausiai jausite slaptas pinkles. Neaiški situacija, negalėjimas apsispręsti gali sukelti neramių minčių. Tačiau jokie realūs nemalonumai negresia, jeigu nemėginsite kažko siekti neteisėtais būdais ir neprovokuosite konfliktų, agresijos. Savaitgalį tiktų nueiti į teatrą, parodą ar paskaityti filosofišką knygą.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 22 (2024)

    Savaitė - Nr.: 22 (2024)