Savaitės horoskopai: spalio 8 – 14 d.

Savaitės horoskopai: spalio 8 – 14 d.


AVINAS


Šią savaitę spręsite rebusus, susijusius su asmeniniais bei dalykiniais santykiais bei finansiniais klausimais. Sunku bus susitaikyti su kai kuriais apribojimais, situacijos pasikeitimu į nenumatytą pusę. Baiminsitės būti apgauti ar išnaudoti. Tačiau už savo pastangas tarpininkauti, padėti, jūs galite būti įvertinti. Galbūt atsiimsite skolą, gausite kompensaciją, pašalpą, draudimo išmoką ar kt. Artėjant savaitgaliui, jau dairysitės ko nors nekasdieniško. Regis, domins ekskursijos, kelionės, tarptautiniai renginiai ir kt.


JAUTIS


Šią savaitę nepraraskite kantrybės ir atsargumo, antraip galima nukentėti. Regis, nepasitikėsite kolegomis, viršininkais bei nerimą kels išaugęs priešingos lyties kaprizingumas. Nepulkite reikšti pretenzijų, grasinti skyrybomis. Tegul atlėgsta ambicijos. Tikėtinos ne vien geros naujienos, jei mėginate įsidarbinti, keičiate stilių, gyvenimo būdą. Artėjant savaitgaliui, tikriausiai sutiksite asmenį, kuris pretenduos į meilės ar verslo partnerius. Pasistenkite įvertinti siūlomos avantiūros pasekmes.


DVYNIAI


Ši savaitė bus labai prieštaringa. Džiugins flirtai, hobis, nekaltos vaikų išdaigos, tačiau stresą gali sukelti neplanuotai pakrypę aktualūs reikalai. Saugokitės žaibo, itin atsargiai važiuokite, nepažeiskite eismo taisyklių. Pasirūpinkite sveikata, jeigu jaučiate įtartinus negalavimus. Apskritai, jei esate sveiki, tai savaitė bus gana ūkiška ir darbinga. Regis, domėsitės grožio bei komforto prekėmis, kelionių maršrutų pasiūla ir galbūt kažką įsigysite. Savaitgalį stenkitės būti supratingi partneriui. Tai jus suartins.

REKLAMA


VĖŽYS


Šią savaitę labiausiai jums rūpės, kas vyksta su artimais žmonėmis bei jūsų santykiais. Gali kilti minčių apie gyvenamosios vietos keitimą, stambius pirkinius, remontą. Galite gauti kvietimą į pobūvį, pramoginį renginį, pasimatymą. Meilės santykiai darysis aistringesni, bet mažiau darnūs. Lakstys pavydo ir priekaištų strėlės. Bus nelengva, jeigu jūsų veikla susijusi su vaikais, vaikų kolektyvais. Tikėtinos nervingos, neprognozuojamos situacijos. Savaitgalį tiktų triūsti namuose, sodyboje, sportuoti.


LIŪTAS


Šią savaitę aktualios turėtų būti su žiniasklaida, informacija susijusios kelionės, susitikimai. Tačiau nenumatytos problemos gali jus išmušti iš vėžių. Pažabokite savo spontaniškumą pavojingose situacijose, nes polinkis rizikuoti, eksperimentuoti gali baigtis nekaip. Namų ūkio, nuosavybės, šeimos, giminės reikalai irgi reiklaus daug dėmesio. Savaitgalį sporto, meilės ir verslo reikaluose jums derėtų būti atsargesniems. Pasidomėkite, kuo užsiima ir kaip jaučiasi jūsų vaikai.


MERGELĖ


Šią savaitę tikriausiai imsitės spręsti pinigines, turtines problemas. Galite pradėti naują veiklą, sudaryti komercines, tiekimo, reklamos sutartis. Tik neviršykite išlaidoms skirtos sumos. Venkite pernelyg atvirai pasakoti apie save bei kitus, veltis į intrigas, skleisti nepatikrintą informaciją. Tikra rakštimi jums gali tapti kolegos, kaimynai, giminės. Gresia traumos. Artėjant savaitgaliui, vis daugiau dėmesio skirsite asmeniniams poreikiams, šeimai, augintiniams. Tai bus prioritetas visą šį savaitgalį.

REKLAMA


SVARSTYKLĖS


Ši savaitė žada energijos, azarto pliūpsnius, kūrybinį polėkį, norą pirkiniais ir pramogomis lepinti vaikus, mylimuosius. Tačiau bus nelengva, jeigu turite neišspręstų finansinių rūpesčių. Galbūt mėginsite atgauti skolą ar skolintis, o tai nebus malonu. Gali nustebinti naujienos, susijusios su artimais žmonėmis, giminaičiais. Tik nepulkite daryti išvadų, kaltinti ar smerkti. Savaitgalį jus džiugins susitikimai su širdžiai artimais žmonėmis, kurie toleruoja jūsų keistenybes, pomėgius. Vieni kitus kažkuo praturtinsite.


SKORPIONAS


Šią savaitę padidės jautrumas, pažeidžiamumas. Bus gana sunku įtikti aplinkiniams, o taip norėsis būti svarbiems, reikalingiems. Visgi meilės objektą turbūt nustebinsite atviresnėmis nei paprastai savo emocijomis, jausmais. Deja, tai nebūtinai bus malonu, nes pavydo scenos, savotiškas persekiojimas mažai kam patinka. Būkite itin atsargūs kelyje bei eksploatuodami techniką, elektros įrangą, kadangi gresia traumos. Savaitgalį pirmame plane atsidurs turtiniai interesai. Jeigu pirksite brangų daiktą, užsitikrinkite garantiją.


ŠAULYS


Šią savaitę pravartu kai kuriuos darbus pavesti kitiems, kad nepatirtumėte per didelių krūvių. Venkite abejotinų sandėrių. Jeigu nuomositės, pirksite įrangą ar techniką, būkite atidūs, reikalaukite garantijos, tvarkingų dokumentų. Gali išaiškėti kažkokios intymios paslaptys ar slaptos klastos, nuodėmės. Pravartu pamąstyti, atsiribojus nuo svetimų įtakų. Būkite dėmesingesni savo sveikatai, atsisakykite alkoholio. Savaitgalį galimos situacijos, kurios pažadins prisiminimus. Pravartu semtis žinių, eksperimentuoti virtuvėje.


OŽIARAGIS


Šią savaitę bus nelengva atsikratyti įkyrių minčių, susijusių su darbo situacija, sveikata, o galbūt su organizuojamu renginiu, vykdomu projektu, kolektyviniu sambūriu. Iš pusiausvyros ves valdingi arba savo taisykles diktuojantys asmenys, nes jūs patys norėsite lyderiauti. Gali kiek susikomplikuoti santykiai su artimu žmogumi, draugu. Savaitgalį jums kils noras pasislėpti nuo visų ir visko. Galbūt nekaip jausitės. Tiktų skirti laiko meditacijoms, svajonėms arba muzikai, menui.VANDENIS


Savaitės pradžia bus aktyvi, jeigu jūsų veikla susijusi su mokslu, kelionėmis, tarptautiniais reikalais. Jeigu jums labai svarbus yra statuso, autoriteto klausimas, tai atsiras priežasčių nerimauti. Baiminsitės, kad neišaiškėtų garbės nedarantys dalykai. Nesipykite su tais, kuriuos mylite, nes susitaikyti bus nelengva. Venkite rizikos, nesaugaus greičio vairuojant, nes gresia avarijos. Savaitgalį prioritetas jums bus draugai, buvę ar potencialūs partneriai. Per daug neišlaidaukite, norėdami padaryti įspūdį.


ŽUVYS


Šią savaitę būsite nusiteikę kovoti dėl finansinių ar verslo interesų, visuomeninės, socialinės padėties bei kitų svarbių dalykų. Galimi reikalai su užsieniečiais, kelionė. Galbūt jų padedami ruošite publikaciją, projektą, mokslinį darbą. Kita vertus, kelionėje, toli nuo namų tikėtini nenumatyti sunkumai. Bet kokioje srityje trokštamą rezultatą stipriai lems autoritetai bei jūsų žinomumas. Teisingai įvertinkite savo galimybes ir tuomet labai nusivilti neteks. Savaitgalis neleis ramiai atitrūkti nuo darbų, pareigų.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė