Savaitės horoskopai: vasario 21 – 27 d.

Savaitės horoskopai: vasario 21 – 27 d.


AVINAS. Šią savaitę pasiseks įgyvendinti finansinius planus, sutvarkyti investicinius, verslo reikalus, jeigu esate gerai informuoti ir įsigilinę į situaciją. Svarbu nepulti rizikuoti aklai. Gali tekti bendrauti su specialistais, teisininkais, užsieniečiais. Savaitės antroje pusėje itin daug bus kalbama apie įvykius užsienyje, keliones, migraciją, ateities planus. Gali nustebinti informacija internete. Kai kurie gandai gali pasitvirtinti su kaupu. Savaitgalį atsiras naujų interesų. Kol kas apie juos neatviraukite. Atsargiai su ugnimi, technika.


JAUTIS. Šios savaitės pradžioje neblogai seksis tarpininkauti bei konkuruoti su kitais. O jeigu jums patiems reikalingi patikimi tarpininkai ar partneriai, tai verta pasidairyti ir konfidencialiai pasiteirauti apie pretendentus. Visgi teks bendrauti ir su nepritariančiais, juos įtikinėti. Antroji savaitės pusė skatins pasiduoti meilės traukai, ryžtis tam tikrai transformacijai ar keistai naujovei. Saugokitės avarinių situacijų, venkite abejotinos rizikos. Savaitgalį nenustygsite vietoje. Domins kelionės, užsienio naujienos, migracija.

REKLAMA


DVYNIAI. Savaitės pradžioje galite sudalyvauti konkurse, susijusiame su įsidarbinimu, struktūrine parama projektui ar pan. Jei jums stinga kompetencijos, norimų rezultatų bus sunku pasiekti. Jeigu aktualu pasitikrinti sveikatą arba atlikti grožio-higienos procedūrą jums ar jūsų augintiniui, darykite tai neatidėliodami. Savaitės antroje pusėje neišvengsite santykių aiškinimosi, keistų pokalbių. Nevenkite jų, tačiau stenkitės neperžengti etiško bendravimo ribų. Saugokitės sukčių. Savaitgalį būsite linkę išlaidauti malonumams.


VĖŽYS. Savaitės pradžioje ir patys geriau suvoksite, ir kiti pamatys, ką esate sukaupę ar ko nusipelnę arba stokojate. Puiku, jeigu energiją nukreipsite kūrybinių sumanymų įgyvendinimui, sportinei, pedagoginei ar mokslinei veiklai. Gali būti, kad gausite žinią, susijusią su verslo aktualijomis, darbo paieškomis, sveikatos patikra, užsisakyta preke ar pan. Visgi kai kurios naujienos jus gali šokiruoti. Savaitgalį pravartu leisti laiką su partneriu bei susitikti su draugais, bendraminčiais. Tikėtinas turiningas laisvalaikis.

REKLAMA


LIŪTAS. Savaitės pradžioje patirsite įtampos, jeigu teks viešai kalbėti, laikyti egzaminą, vykti į kelionę ar pan. Normalu, jei siekiate, kad jūsų šeimai būtų patogiau gyventi. Visgi svarbu laikytis įstatymų ir saugoti reputaciją. Tinkamai eksploatuokite elektros techniką. Nuo ketvirtadienio būsite aktyvūs ir kūrybingi, linkę rizikuoti bei išlaidauti. Galite iškrėsti tai, kas jums nebūdinga. Kad ir kokie būtumėte apsukrūs, lengva įkliūti į pavojingas pinkles. Savaitgalį turbūt neišvengsite reikalų, susijusių su ūkiu, technika.


MERGELĖ. Šią savaitę bus ką veikti, jeigu jūsų veikla susijusi su informacija, logistika, žiniasklaida, reklama, švietimu. Regis, plėsite savo žinių ir įgūdžių lobyną. Tiksliai laikykitės darbų saugos bei eismo taisyklių. Nuo ketvirtadienio nusimato ir šilto, ir šalto. Nevenkite rodyti romantinius jausmus, kūrybingai improvizuoti, įrodinėti tai, kuo tikite. Iš užsienio gali atskrieti nerimą keliančios žinios. Labiau prižiūrėkite vaikus. Savaitgalį pravartu pasportuoti, pasireikšti scenoje, užsiimti kūrybine veikla, bendrauti ir su vaikais.


SVARSTYKLĖS. Šią savaitę teks daugiau dėmesio skirti materialinei gyvenimo pusei, dėl kažko derėtis, mokėti avansu ar pan. Galite išleisti pinigų neįprastiems dalykams. Tikėtini trikdžiai susiję su tiekimu, prekių pristatymu, finansiniais atsiskaitymais. Įmanoma ir tam tikra provokacija – jūsų sąžiningumo arba kompetencijos patikrinimas. Gali nustebinti šeimos nario ar kolegos poelgis. Savaitgalį bus daug emocijų. Visgi neblogai seksis, jei orientuositės į šeimą, buitį, kursite jaukumą, darną. Šie dalykai atpalaiduos bei suartins.SKORPIONAS. Savaitės pradžioje bus nelengva imtis kantrybės ir tęstinumo reikalaujančių darbų, projektų. Netikėtų problemų gali kilti namuose, šeimoje. Nepalikite įjungtų nesaugių elektros prietaisų ir kt. Regis, maloniausia saviraiška dabar vyktų kūrybos, sporto srityse. Savaitės antroje pusėje jausis daugiau meilės, noro padėti, bet tuo pačiu – liežuvio aštrumo, impulsyvaus reagavimo. Neatlikti įsipareigojimai, nesutvarkyti nuosavybės reikalai arba pašliję santykiai gali tapti savigraužos priežastimi. Savaitgalį atsigausite.


ŠAULYS. Savaitės pradžioje galite sulaukti pagalbos iš labdaringų organizacijų arba patys būsite nusiteikę gana labdaringai. Gauta konfidenciali informacija gali pasitarnauti nekilnojamojo turto ir gydymosi srityje. Antroje savaitės pusėje labiau vargins įvairūs neaiškumai, nestabilumas darbe. Iš artimųjų arba kolegų galite sulaukti staigmenų. Neverta aiškintis santykių, atvirauti. Atsargiai su technika, elektra. Saugokite sveikatą. Savaitgalį jus domins apčiuopiami, naudingi dalykai. Galite pasipelnyti ar pan.


OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje palanku skirti susitikimus, su komanda ieškoti sprendimų ir net laisvalaikį leisti su bendraminčių kompanija. Seksis demonstruoti organizacinius sugebėjimus. Visgi tartis dėl dalykų, kurie rimtai įpareigoja arba daug kainuoja, derėtų be skubos. Pravartu viską nuodugniai apskaičiuoti. Regis, nuo ketvirtadienio jau stigs noro dirbti, bendrauti. Nekoks metas viešiems pasisakymams, interviu. Pravartu skirti dėmesį mylimam žmogui, mėgstamai veiklai, sveikatai ir grožiui. Savaitgalį leiskite aktyviai.


VANDENIS. Savaitės pradžioje galite gauti svarbių žinių, susijusių su politika ar darbu užsienyje, kelione, tarptautiniais renginiais. Dalykiniai pokalbiai suteiks postūmį įpareigojamam susitarimui. Pasistenkite, kad neliktų teisinių ar komercinių neaiškumų. Visos detalės yra svarbios. Savaitės antroje pusėje niekuo nederėtų aklai pasitikėti, jei nenorite naujų problemų. Kažkas jus gali šokiruoti. Arba kaip tik jūsų spontaniški veiksmai kitų nenudžiugins. Savaitgalį gali pasijusti tam tikri fiziniai, dvasiniai negalavimai.


ŽUVYS. Savaitės pradžioje jums labiausiai rūpės nekasdieniški reikalai, užsienio bei kelionių naujienos. Tikriausiai pavyks gauti ar pateikti reikiamą informaciją, pademonstruoti kompetenciją. Augs nusiteikimas mokymuisi/mokymui bei domėjimuisi, kokius kursus lankyti, į kokią stažuotę leistis, atsiradus progai bei galimybei. Savaitės antroje pusėje atsiras nenumatytų rūpesčių. Talentingai manipuliuosite kitų žmonių jausmais ir tai iš dalies jums padės išlaviruoti bet kokioje situacijoje. Venkite rizikos kelyje.