Savaitės horoskopai: vasario 14 – 20 d.

Savaitės horoskopai: vasario 14 – 20 d.


AVINAS. Šią savaitę audringos jausmų bangos blaškys meilės laivelį. O jeigu laivelis jau nugrimzdo, tai ginčai virs dėl vaikų, pinigų, politikos ar pan. Jei ne meilė, tai draugystė patirs keistoką išbandymą. Savaitės antroje pusėje gali vykti jūsų jėgų ir galimybių patikrinimas. Vien geros nuomonės apie save stabilesnei sėkmei nepakaks. Nesivadovaukite tuščiomis iliuzijomis. Jei norite malonaus savaitgalio, venkite per daug reikalauti iš mylimo žmogaus, partnerio. Tai, ką skleisite kitiems, gausite ir patys.


JAUTIS. Šios savaitės pradžioje ypač stenkitės valdyti savo emocijas ir elgesį. Galbūt jus pasieks atgarsiai apie moralinę ir kitokią atsakomybę. Verčiau nemėginkite apeiti įstatymų. Branginkite, saugokite mylimus žmones ir vaikus. Būtų geriau nesiveržti į viešumą ir apsiriboti kontaktais su artimiausiais žmonėmis. Antroji savaitės pusė žada džiugių akimirkų. Vilios pramogos, sportas, loterijos, kūrybinė veikla. Regis, sužavėsite patinkantį asmenį. Savaitgalį pravartu daug dėmesio skirti sveikatos ir grožio sritims.

REKLAMA


DVYNIAI. Savaitės pradžia skatins daug bendrauti, smalsauti, rinkti informaciją. Gali ypač dominti kelionės. Galbūt kur nors išvyksite arba sulauksite svečio iš toli. Gali būti, kad imsite arba teiksite interviu, ruošitės egzaminui, pasisakymui ar pan. Atsargiai kelyje. Savaitės antroje pusėje prioritetą teiksite artimų žmonių bei vaikų poreikiams ir interesams. Regis, stengsitės būti atlaidūs ir tiems, kurie jus apkalbėjo, įžeidė. Visgi pasisaugokite nedorų žmonių. Savaitgalį galite reikštis scenoje, konkursuose.


VĖŽYS. Savaitės pradžioje mažesnės ar didesnės nuoskaudos neišvengiamos, jei tikitės iš kitų daugiau, nei jie nusiteikę jums duoti. Galimi nesusipratimai dėl pažiūrų skirtumo. Galbūt teks aiškintis dėl abejotinų sandėrių, nuostolių. Svarbu vadovautis sveiku protu, viską iš anksto įvertinti, apskaičiuoti. Jeigu turite tikslą, drąsiai jo siekite, būkite originalūs, gilinkite kompetenciją. Savaitgalį jums ypač rūpės šeimos reikalai, įvairūs pirkiniai. Gerų dalykų galite prisigalvoti drauge su šeimos nariais. Venkite barnių.

REKLAMA


LIŪTAS. Šios savaitės pradžioje būsite gana nerimastingi. Galimi konfliktai ir netikėtumai. Regis, kils keistų idėjų. Gerai, jeigu tai nieko nekainuos. Tačiau gali būti ir taip, kad rizikuosite, įdėsite daug pastangų dėl abejotinų dalykų. Nebūkite tokie tikri, kad jums siūloma prekė ar avantiūra iš tikrųjų yra vertinga. Atsargiai kelyje bei su ugnimi. Nuo ketvirtadienio teks rūpintis komerciniais reikalais. Gali palankiai išsispręsti verslo, nuosavybės klausimas. Savaitgalį turbūt susitiksite su draugais, giminaičiais.


MERGELĖ. Šią savaitę gali išaiškėti užkulisinės intrigos, nelegalūs dalykėliai. Be savo valios galite pasijusti į tai įvelti. Nenumokite ranka į negalavimų simptomus, jeigu tokių pajusite. Verčiau pamirškite visokius planus ir niekur nesiveržkite iš namų. Jeigu savijauta bus gera, turbūt svajosite apie meilę, noriai užsiimsite kūrybine veikla. Nuo ketvirtadienio rimtų ginčų gali kilti dėl skirtingų požiūrių. Saugokitės sukčių. Savaitgalį turbūt atsiras naujų meilės, komforto, stabilumo arba praturtėjimo vilčių.


SVARSTYKLĖS. Šią savaitę geriau seksis, jeigu dirbdami rimčiau įsigilinsite į gautus duomenis, informaciją. Nuslopinkite tuos jausmus, kurie panašūs į gobšumą ar pavydą. Jeigu trokštate meilės, pirmiausia patys ją skleiskite. Gali būti, kad jums teks ką nors organizuoti, telkti bendraminčius ar pan. Regis, nelengva bus viską suspėti ir suderinti. Stenkitės labiau saugoti savas ir svetimas paslaptis, sveikatą bei vengti intrigų. Savaitgalį noriai bendrausite. Neprovokuokite konfliktų. Saugokitės traumų, ugnies.SKORPIONAS. Savaitės pradžioje būsite sunerimę dėl ateities galimybių, nesibaigiančių sunkumų ir nesaugumo. Nepasitikėjimą didins prieštaringas aplinkinių elgesys. Gali tekti kitus įtikinėti, todėl ruoškite argumentus. Saugokitės traumų, elektros iškrovos. Kaip bebūtų, širdyje po truputį pradės daugėti romantikos, pozityvių permainų troškulio. Savaitės antroji pusė turėtų būti smagesnė. Regis, nesikratysite visuomeninių reikalų. Jei bus galimybė, susitiksite su gerais bičiuliais, prasiblaškysite. Savaitgalį ramiai pailsėkite.


ŠAULYS. Šios savaitės pradžioje spręsis kai kurie draudimo, mokesčių, verslo investicijų klausimai. O galbūt jus ypač domins turizmas, švietimas, teisiniai reikalai, migracija, ryšiai su užsieniu ar pan. Gauta informacija gali sukelti rūpesčių. Kad ir ką darysite, būkite apdairūs, paisykite įstatymų. Antroje savaitės pusėje tikriausiai teks kalbėtis profesiniais, verslo klausimais, dalyvauti susirinkime. Galbūt bus priimtas svarbus sprendimas. Savaitgalį neatsisakykite gero pasiūlymo, kolektyvinės pramogos.


OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje meilės ir priešiškumo jausmai bus labai persipynę. Po vienokio ar kitokio santykių aiškinimosi pelnysite aplinkinių supratimą. Tačiau bus ir tokių, su kuriais nepavyks susitarti. Regis, nepagailėsite pastangų, kad sublizgėtumėte kompetencija, reikalo išmanymu. Iš užsienio arba iš oficialios įstaigos galite gauti aktualią žinią. Galimas svarbus renginys, kelionė. Savaitgalį stengsitės laikyti vadeles savo rankose. Venkite moralizuoti, diktuoti aplinkiniams. Saugokitės traumų, ugnies.


VANDENIS. Savaitės pradžioje teks įtempti jėgas ir labiau susikaupti, norint atlikti svarbius darbus. Gali trukdyti nekokia savijauta. Be to, teks ieškoti bendros kalbos su kitaminčiais. Kaprizingumas, ultimatumai nepadės spręsti problemų. Savaitės antroje pusėje bus daug kalbama apie mokesčius, paskolas, paveldėjimą, draudimą. Lydės permaininga sėkmė derybose, konkursuose. Galbūt paaiškės, ar pasiteisino tam tikra rizika. Savaitgalį praleiskite nekasdieniškai. Jums reikia įspūdžių, vaizdų. Plėskite akiratį.


ŽUVYS. Savaitės pradžioje rūpesčių gali sukelti vaikai, augintiniai, susirgę asmenys. Jų arba jūsų pačių savijauta trukdys daryti tai, ką susiplanavote, nors nesuskaičiuojama galybė reikalų suksis jūsų galvose. Regis, stresuosite ir dėl trikdančios informacijos, gandų, negatyvių komentarų. Tačiau džiugins meilė, draugystė. Atsargiai kelyje. Savaitės antroje pusėje gali atsinaujinti aktualūs ryšiai – dalykiniai arba partneriški. Saugokitės sukčių bei patys nesukčiaukite. Savaitgalį būkite dėmesingesni ir dosnesni tiems, kurie šalia jūsų.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 22 (2023)

    Savaitė - Nr.: 22 (2023)

Daugiau >>

Daugiau >>