B. Obama ragina J. Bideno rėmėjus nebūti „pernelyg patenkintais“ apklausų rezultatais

B. Obama ragina J. Bideno rėmėjus nebūti „pernelyg patenkintais“ apklausų rezultatais


Barackas Obama rinkimų kampanijos renginyje paragino Joe Bideno rėmėjus nebūti „pernelyg patenkintais“ apklausų, rodančių demokrato pergalę lapkričio 3 d. JAV prezidento rinkimuose, rezultatais ir sukritikavo prezidentą Donaldą Trumpą.


Buvęs prezidentas komentarus išsakė savo pirmajame viešame renginyje, skirtame J. Bidenui paremti, kur taip pat perspėjo dėl rinkėjų nuomonės apklausų klaidų 2016 m., kai netikėtai pergalę pasiekė D. Trumpas.


„Negalime būti pernelyg patenkinti. Man nerūpi apklausos. Praeitą savaitę buvo daugybė apklausų, jos nesuveikė, nes daugybė žmonių liko namuose. Aptingo ir jau buvo patenkinti. Tik ne šį kartą, ne per šiuos rinkimus“, – Filadelfijoje kalbėjo B. Obama.


B. Obama taip pat sukritikavo D. Trumpo praeities veiksmus ir provokacinę elgseną, taip lygindamas su savo buvusiu viceprezidentu J. Bidenu.


Pasak B. Obamos, D. Trumpas įrodė, kad „nesugeba rimtai priimti šio darbo“.


„Tai nėra realybės šou. Tai yra realybė. Visi mes turėjome gyventi su pasekmėmis to, kad jis nesugeba rimtai priimti šio darbo“, – sakė jis.


B. Obama pareiškė, kad „mūsų demokratija neveiks, jei žmonės, kurie turi būti mūsų lyderiais, kasdien meluos ir tiesiog išsigalvos dalykus, o mes tiesiog priprasime prie to“.