Išskirtinis italų grupės „Domo Emigrantes“ koncertinis turas

Išskirtinis italų grupės „Domo Emigrantes“ koncertinis turas


Jau gruodžio 11 – 16 dienomis „Arts Libera International“ kvietimu Lietuvoje apsilankys žymi grupė iš Italijos – „Domo Emigrantes“. Charizmatiški atlikėjai žada net šešis ypatingus koncertus, o jausminga, romantiška ir spalvinga koncertinė programa nuneš visus muzikos mylėtojus į saulėtąją Pietų Italiją.


Tiek lyriškos, tiek ekspresyvios dainos ir melodijos palies mūsų širdis kaip šiltas Pietų vėjas, tarytum sėdėtume ne koncerto salėje, o jaukioje itališkoje terasoje, pripildytoje levandų kvapo, vyno bei romantikos. Visa tai scenoje kurs profesionalūs grupės „Domo Emigrantes“ atlikėjai ir neabejotinai, tai bus vienas iš ryškiausių ir įsimintiniausių įvykių Lietuvos kultūros padangėje.


Muzikantai susibūrė į vieną komandą 2009 metais ir nuo to laiko atlieka aistringą, Pietų Italijos dvasia alsuojančią muziką, pripildytą sodriomis spalvomis bei originaliomis pačių muzikantų sukurtomis aranžuotėmis. Savo pasirodymuose charizmatiški atlikėjai be mums gerai atpažįstamų instrumentų groja įvairiais egzotiškais instrumentais iš viso pasaulio – dalį jų galėsime pamatyti ir išgirsti pirmą kartą.

REKLAMA


„Domo Emigrantes“ nuolat koncertuoja ne tik geriausiose Italijos koncertų salėse, bet ir aktyviai dalyvauja prestižiniuose Europos, Azijos bei JAV muzikos festivaliuose. Begalinė meilė gimtosios šalies melodijoms, didžiulė aistra ir užsidegimas, leido atlikėjams pasiekti tarptautinį pripažinimą bei savo pasirodymais sužavėti publiką visame pasaulyje.


Jau po pirmųjų pasirodymų „Domo Emigrantes“ buvo labai palankiai įvertinta meno gerbėjų, muzikos kritikų ir žiniasklaidos atstovų už originalumą, profesionalumą, emocingą muzikavimą ir nuoširdų bendravimą su publika.


Pripažinta grupė yra gavusi svarbiausią Italijos muzikos apdovanojimą ir išleidusi ne vieną muzikos įrašų kompaktinę plokštelę. Koncertuose skambės laiko patikrinti ir patys geriausi trijų paskutinių albumų kūriniai. „Domo Emigrantes“ nariai – šeši pozityvūs, kūrybiški, energingi ir profesionalus muzikantai – multi instrumentalistai, gebantys scenoje sukurti jausmingą ir romantišką nuotaiką. Lyderis Stefano Torre – grupės vokalas, gitaristas taip pat grojantis mandolina. Jam pritaria vokalistai ir perkusininkai Filippo Renna bei Ashti Abdo. Akordeonu grupėje groja Lello La Porta, smuiku – Andrea Dall’Olio, o violončele pritaria Gabriele Montanaria.

REKLAMA


Kviečiame apsilankyti išskirtiniuose koncertuose ir praleisti romantiškus vakarus Pietų Italijos šiluma ir pozityvia nuotaika dvelkiančioje muzikos oazėje.


Koncertai vyks:


Gruodžio 11 d. 18 val. Širvintų kultūros centre


Gruodžio 12 d. 19 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje


Gruodžio 13 d. 18 val. Utenos kultūros centre


Gruodžio 14 d. 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre


Gruodžio 15 d. 17 val. Marijampolės kultūros centre


Gruodžio 16 d. 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje


Nuoroda į bilietus:
http://www.tiketa.lt/LT/domo_emigrantes_italija_19060

Partnerių informacija.