Savaitės horoskopai: rugpjūčio 16 – 22 d.

Savaitės horoskopai: rugpjūčio 16 – 22 d.


AVINAS


Savaitės pradžioje domins kelionės. O jeigu neatostogaujate, aktyviai tvarkysite reikalus, susijusius su švietimu, migracija, finansais, nuoma. Galite įteisinti tai, ką neseniai suformavote. Vis dėlto nauji planai, ryšiai turėtų būti vertinami kuo racionaliau, kad neapsigautumėte. Didesnė avarijų tikimybė. Atsargiau ir prie vandens. Laiku spręskite technines, higienines, medicinines problemas, kol dėl jų nenutiko bėdų. Savaitės pabaigoje susitikimai, pokalbiai leis jums pasijusti bendraminčių grupės dalimi.


JAUTIS


Šią savaitę pravartu susitvarkyti aplinką, išmest nereikalingą šlamštą bei atnaujinti garderobą, sumokėti mokesčius. Neverta skubėti finansiškai ar kitaip. Tikėtinos aktualios naujienos, susijusios su užsieniu, migrantais, kelione, studijomis ar vaikų problemomis. Galite gauti žinutę iš užsienio ar išvykti į kelionę. Regis, naujos idėjos ir ateities planai arba aktyvesnis gyvenimo būdas, sportas kartu su bendraminčiais jums suteiks pozityvios energijos. Pasisaugokite elektros iškrovos, provokacijų, sprogimų.

REKLAMA


DVYNIAI


Savaitės pradžioje nelengva bus susikalbėti netgi tiems, kurie paprastai sutaria. Pasistenkite išvengti rimtų konfliktų ir galimų intrigų, apsinuodijimų, alergijų. Atsargiai prie vandens. Pravartu sudaryti draudimo sutartis, tvarkyti mokesčių, nekilnojamojo turto, investicijų reikalus. Subtiliau elkitės su artimaisiais – jie bus itin jautrūs. Savaitės pabaigoje būsite nusiteikę kelionėms, diskusijoms su neįprastai mąstančiais asmenimis. Galbūt užsidirbsite pinigų iš nelegalios veiklos. Saugokitės sukčių.


VĖŽYS


Šią savaitę be darbo nesėdėsite net jei atostogaujate. Darbe galimi neaiškumai, susiję su naujais reikalavimais. Jeigu ieškotės darbo, galite gauti kvietimą į pokalbį, interviu. Regis, dalykiniai susitikimai, siekiant aukštesnio posto ar naujų užsakymų, bus nelengvi dėl konkurencijos. Venkite rizikos kelyje. Pozityvios energijos teiks sportas. Savaitgalį pats metas susitaikyti su artimaisiais, draugais, net jei jūsų nuomonės nesutampa. Turbūt naujai įvertinsite santykius su žmonėmis, kuriuos seniai pažįstate.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę bus rūpesčių, jeigu ketinate kurti ar plėsti verslą, įsigyti technikos, užsiimti nuosavybės, statybų ar remonto reikalais. Dėl naujovių išties reikėtų pasukti galvą, paskaičiuoti, ką jos duos – naudą ar nuostolį. Jūsų reikalų eiga labai priklausys nuo kitų žmonių nusiteikimo, palankumo ir įvertinimo. Nelengva, bet įmanoma taikiai pasidalinti įtakos sferas, derėtis, rasti rėmėjų. Savaitės pabaiga bus ramesnė, jei neteks bendrauti su neprognozuojamais asmenimis. Regis, susidomėsite modernia technika.


MERGELĖ


Savaitės pradžioje nepulkite imtis atsakomybės ir darbų, kurių nepajėgsite įveikti. Jums nederėtų klausytis suklaidintų žmonių skleidžiamų melagienų ir nerimo. Galimas apmaudus nesusikalbėjimas. Regis, domėsitės technikos atnaujinimu, modernizavimu ar pan. Iš kūrybinės, techninės, logistinės veiklos, pristatymų, parodų galimos pajamos. Savaitės antroje pusėje gali tekti rimtai padirbėti, o gal ir neįprastai improvizuoti, rizikuoti, pasportuoti. Galima sportinė sėkmė. Deja, gresia ir traumos, konfliktai.


SVARSTYKLĖS


Šios savaitės pradžioje galbūt vyksite savo, artimo žmogaus ar augintinio sveikatos patikros tikslu, dėl gydymo ar reabilitacijos. Tausokite savo ir artimųjų nervus, nekelkite per aukštų reikalavimų. Ką bedarytumėte, galvokite apie pasekmes. Stenkitės nepasiduoti provokacijoms, nes galite įsivelti į problemas. Savaitės pabaigoje parūps internetinė prekyba. Jei atsiversite bendravimui, atsiras progų geriau pažinti dominančius asmenis. Visgi tai nebūtinai nudžiugins. Kai kas gali sukelti nerimą. Saugokite nuo pavojų vaikus.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje mėginsite spręsti finansinius, komercinius keblumus. Tikėtini įvairūs vilkinimai. Jeigu tikėjotės lengvai pasipelnyti ar įsigyti planuotą daiktą, teks susitaikyti su laikinais keblumais. Nuo savaitės vidurio turėtų palankiau krypti derybos, interviu ar pan. Per draugus, giminaičius, kolegas galima ir nauda, ir atrama. Galbūt jie padės rasti sprendimus, patarpininkaus dėl aktualaus reikalo. Tik neperženkite ribų, siekdami uždrausto vaisiaus. Tiktų intensyviau vystyti sportinę ir informacinę veiklą.


ŠAULYS


Savaitės pradžia nelengva diskusijoms ir deryboms, nes kiekvienas jausis teisus. Gali susvyruoti kai kurios iliuzijos. Nekokių emocijų žada situacija, susijusi su šeimos narių neblaivumu ar negalavimais. Visgi yra vilties, kad rasite būdą, kaip išspręsti kažkokią problemą. Galite įsigyti kažką savo buičiai, šeimai. Jeigu atostogaujate, būtų puiku atsipalaiduoti, pasimėgauti gamtos teikiamais malonumais ir dėl nieko nesukti sau galvos. Bendraukite, sportuokite, keliaukite, tačiau nepamirškite infekcijų grėsmės.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje ką nors naudinga nuveikti bus nelengva. Dėl nenumatytos priežasties arba dėl jums nesuprantamų intrigų kažkoks tikslas gali patirti kliūtį. Rinkitės ramius užsiėmimus, nesiveržkite į dėmesio centrą. Būkite atidūs kelyje, nevairuokite apsvaigę. Savaitei įsibėgėjus gali tekti aktyviai bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, užsieniečiais. Jums gali pavykti atkurti partnerišką, draugišką ryšį, bet reikės pasistengti. Galbūt sulauksite dėmesio, komplimentų iš netikėtų gerbėjų. Saugokite vaikus.


VANDENIS


Savaitės pradžioje jums nepatiks pokalbiai apie pinigus, ypač jei esate skolingi savo pašnekovams. Temos apie kitus asmenis, jų gyvenimus atrodys žymiai patrauklesnės. Domins ir studijų klausimai. Gali būti, kad sutiksite už tam tikrą užmokestį telkti žmones abejotinam tikslui, plėsti bendraminčių gretas. Pagalvokite apie pasekmes. Kita vertus, įmanoma, kad kaip tik kiti asmenys manipuliuos jumis ir turės iš to naudos. Jeigu įmanoma, leiskite sau pasimėgauti vienatve, kūryba. Tausokite nervų sistemą, akis.

REKLAMA


ŽUVYS


Savaitės pradžioje aplinkybės privers rimtai apmąstyti poelgius ir ateities viltis. Galite sulaukti kritikos, finansinių sankcijų, problemų dėl neblaivumo ar išsiblaškymo, intrigų ar sąmokslų rezgimo. Daug pastangų pareikalavusio ar tiesiog būtino darbo turbūt nespėjate atlikti laiku ir dėl to nerimaujate. Savaitės viduryje gali pavykti susitaikyti su mylimu žmogumi ar draugu. Tikriausiai prisigalvosite neįprastų laisvalaikio užsiėmimų. Savaitgalis praeis ramiau, jeigu esate sveiki ir nerizikuojate kelyje.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 22 (2023)

    Savaitė - Nr.: 22 (2023)

Daugiau >>

Daugiau >>