Savaitės horoskopai: liepos 26 – rugpjūčio 1 d.

Savaitės horoskopai: liepos 26 – rugpjūčio 1 d.


AVINAS


Savaitės pradžioje jums nesinorės nieko veikti, stokosite energijos, todėl labiausiai patiks atostogauti. Atsargiai elkitės vandens telkiniuose. Saugokitės apsinuodijimų, alerginių reakcijų. Jei visgi teks dirbti ar ką nors organizuoti, galite susidurti su netikėtais keblumais. Kai kurie žmonės nėra tokie geranoriški, kaip galėjo pasirodyti. Galite išgirsti pastabų, susijusių su jūsų veikla ar vaikais. Savaitgalį galimi nusivylimai dėl negautos planuotos naudos ar pasikeitusių planų tų asmenų, su kuriais tikitės bendro laisvalaikio.


JAUTIS


Savaitės pradžioje noriai bendrausite ir neblogai sutarsite su aplinkiniais, tačiau diskutuojant išryškės trūkumai, skirtumai, gal net negarbingi ketinimai. Regis, nelengva bus išlikti korektiškiems. Galite įsivelti į nepadorius žaidimus, intrigas. Galite šiek tiek pasigailėti dėl vieno sudėtingo įsipareigojimo ar bereikalingų išlaidų. Ateitis atrodys neaiški, kupina nestabilumo. Savaitės pabaigoje prioritetą teikite šeimai, vaikams. Bendras laisvalaikis gamtoje patiks visiems, jei vieni kitų nevesite iš kantrybės.

REKLAMA


DVYNIAI


Savaitės pradžioje jus slėgs netikrumas dėl karjeros, asmeninių santykių ar pan. Galite jausti keistą nuovargį, silpnumą. Venkite svaigalų, atsargiai prie vandens. Regis, socialinėje erdvėje geriau seksis, jei gebėsite gerbti kitus ir tinkamu elgesiu pelnyti jų palankumą. Norėsis mesti į šalį visas pareigas ir kur nors patraukti su gera kompanija. Savaitės pabaigoje nebūkite patiklūs, ypač su užsieniečiais. Kuo mažiau bendrausite, tuo daugiau nemalonumų išvengsite. Rūpinkitės savo ir kitų sveikata. Atsargiai kelyje.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje gali užgriūti nenumatyti rūpesčiai susiję su atvykėliais iš toli, kelione, studijomis ar tarptautiniais reikalais. Galite susižavėti paslaptingu asmeniu ar neįprastomis idėjomis. O galbūt jūs padarysite įspūdį savo keistumais. Jeigu ieškote darbo ar rėmėjų, galite gauti pranešimą. Visgi gali paaiškėti, kad tai, ką planavote ar jau užsisakėte, kainuos daugiau nei tikėjotės. Savaitgalį jums ir dėmesio nestigs, ir variantų, su kuo praleisti laisvalaikį. Visgi jus gali bauginti numatomos išlaidos, komforto stygius.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę aktualūs gali būti mokesčių, muitų, draudimo, investicijų, alimentų ar kiti finansiniai klausimai. Verčiau nesitikėkite ką nors gauti už dyką. Labiau pasisaugokite avarinių bei konfliktinių situacijų. Jums gali tekti reikštis viešumoje, bendrauti su oponentais, konkurentais ar užsieniečiais, nerimauti dėl skrydžių, studijų ar konkursų. Net jei labai stengsitės, nesklandumų pasitaikys. Derėtų rimčiau įsigilinti į tikruosius aplinkinių motyvus. Laikykitės įstatymų. Jų nežinojimas neatleis nuo atsakomybės.


MERGELĖ


Savaitės pradžioje norint kai ką taikiai išsiaiškinti jums gali prireikti tarpininkų pagalbos, derintis prie kitų, ieškoti kompromisų. Jei to nedarysite, kils nemalonūs debatai arba nekalbadieniai. Labiau paisykite taisyklių, reikiamų instrukcijų. Jeigu sušlubuos sveikata, nenumokite ranka. Venkite svaigalų, nepraraskite savisaugos instinkto vandenyje. Savaitgalį sunkumų gali kilti kelionėje ar viešint toli nuo namų. Neieškokite tokių nuotykių, dėl kurių galite nukentėti. Pasisaugokite pavojingų gyvių.


SVARSTYKLĖS


Gali būti, kad užuot atostogavę savaitės pradžioje ieškosite dalykinių partnerių ar darbuotojų, pirksite įrangą, techniką ir pan. Venkite aplaidumo, darbų saugos taisyklių pažeidinėjimo. Pravartu pasirinkti sveikesnį gyvenimo būdą. Jeigu norite labiau susibičiuliauti su kolegomis ar kitais asmenimis, venkite demonstruoti savo pranašumą. Savaitės pabaigoje jums nepavyks pataupyti. Pramogos, artimųjų įnoriai nemažai kainuos. Galbūt graušitės dėl negrąžinamos skolos, nesuteikiamos paramos ar pan.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje trokšite įspūdžių, romantiško bendravimo. Gali išryškėti jūsų talentai ar pomėgiai. Dėmesio iš jūsų sulauks asmenys, kuriems esate neabejingi. Jūsų meile, silpnybėmis gali kiek naudotis mylimas žmogus, vaikai. Arba kaip tik jūs to nevengsite. Jeigu jums aktualu susirasti darbą, pravartu užsiregistruoti darbo biržoje, kreiptis dėl informacijos. Regis, jau skaičiuosite vasaros išlaidas ir suksite galvą, kaip jas kompensuoti. Savaitgalis nenuvils, jei paisysite kitų žmonių interesų ir jausmų.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje labai rūpinsitės nuosavybe ir artimais žmonėmis. Pastarieji nebūtinai tai įvertins. Galimi nesusipratimai, keisti kaprizai. Nedramatizuokite smulkių nesklandumų, nekelkite įtampos. Jei mokėsite atidžiai klausytis ir domėsitės aktualijomis, daug sužinosite ir pasinaudosite informacija. Regis, būsite viliojami malonumais, kurie nemažai kainuoja. Vasaros pagundų sūkuryje nepamirškite savo vaikų, juos prižiūrėkite ir auklėkite. Savaitgalį norėsis daug nuveikti, tačiau pavyks kur kas mažiau.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje tikriausiai domėsitės reikalais, kurių eiga yra neaiški, trūksta leidimų, tinkamai sutvarkytų dokumentų, informacijos ar pan. Galite gauti žinią iš toli. Ji sukels retorinių klausimų. Situacija vers vikriai suktis ir daug bendrauti. Kai kuriuos reikalus stengsitės pakreipti labai konkrečia vaga. Visgi viską apskaičiavę, pasvėrę vėliau galite apgailestauti, kad reikalas nebeatrodo toks naudingas. Savaitės pabaiga tarsi įpareigos imtis namų ruošos, pasirūpinti vaišėms. Galbūt atvyks svečių. Saugokite vaikus.


VANDENIS


Savaitės pradžioje būsite nusiteikę tvarkyti nuosavybės bei komercinius reikalus. Regis, norėsis pasiremontuoti namus arba pasimėgauti tuo komfortu, kuris jau yra sukurtas. Galbūt ieškosite galimybių lengvai pralobti ir patirsite abejotinų gundymų, manipuliavimo. Saugokitės sukčių, paskubomis nieko nepasirašinėkite, neteikite garantijų. Regis, noriai priimsite pasiūlymus kur nors nuvykti, ką nors aplankyti, pamatyti, susitikti, sudalyvauti. Savaitgalį daug dėmesio reikalaus šeima, artimieji.

REKLAMA


ŽUVYS


Savaitės pradžioje giliau susimąstysite apie savo ateitį, tobulėjimo galimybes. Galite patirti romantišką nuotykį. Būkite atidūs už vairo, o visuomeniniame transporte, viešuose renginiuose saugokitės kišenvagių. Neužkibkite ant telefoninių sukčių kabliuko ir patys nesukčiaukite. Gali būti, kad pajusite baimę kažkuo užsikrėsti, apsinuodyti, nuskęsti, patirti neplanuotą izoliaciją. Jei atostogaujate ir esate labiau atsipalaidavę, tuomet tiesiog džiaugsitės gerais ir skaniais vasaros dalykais. Savaitgalį galite susitikti su giminaičiais.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 23 (2023)

    Savaitė - Nr.: 23 (2023)

Daugiau >>

Daugiau >>