Savaitės horoskopai: kovo 8 – 14 d.

Savaitės horoskopai: kovo 8 – 14 d.


AVINAS


Šią savaitę vienaip ar kitaip spręsis darbo ir bendravimo problemos. Visgi kitus žmones stebinsite nenuoseklumu. Regis, nepasitenkinimą kels mokesčiai, nekonkrečios perspektyvos, sveikatos būklė ar pan. Netgi nedidelė klaida ar apsvaigimas gali lemti keistas pinkles bei nuostolius. Kibs infekcijos, galite jausti nepaaiškinamą silpnumą. Nesudarinėkite abejotinų sandorių ir saugokitės vagių. Savaitgalį jus suintriguos mįslingas asmuo ar naujiena. Kaip įmanydami venkite svaigalų, kvaišalų.


JAUTIS


Savaitės pradžioje plūksitės su nebaigtais darbais ar bandydami įsidarbinti. Regis, tęsiamų darbų eiga bus lėta, su trikdžiais. Neignoruokite kitų žmonių poreikių ir perspėjimų, nes jie yra pagrįsti. Savaitės viduryje daug politikuosite, domėsitės viešaisiais reikalais ar įstatymais. Galbūt tam tikra prasme būsite egzaminuojami, vertinami. Galima kritika. Pasistenkite neskleisti abejotinos informacijos. Artėjant savaitgaliui, stiprės draugiško palaikymo poreikis. Visgi kitų pažadai gali būti netikri.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę fiziškai ir energetiškai stiprėsite, daugės ryžto, drąsos. Išnaudokite tai konkrečiam darbui, sportui. Venkite sveikatai žalingų dalykų. Nieko gero, jeigu iš aplinkinių reikalausite neįmanomų dalykų. Polinkis rizikuoti, manipuliuoti gali atnešti nekokių padarinių. Jeigu ką nors apšmeišite ar kitaip klastingai pakenksite, tai jums grįš nemaloniu bumerangu. Savaitgalį prasidės jaunatis, todėl labai svarbu pozityviai mąstyti ir tinkamai elgtis, nes viskas fiksuosis ir neš padarinius. Pasisaugokite netikrų apžavų.


VĖŽYS


Šią savaitę bus daug kalbų apie politiką, vertybes, išsilavinimą, teisingumą, kultūrą, švietimą. Galite jaustis taip, tarsi turėtumėte apsimesti, kad nematote neteisybės, klastos ir pan. Jums nebūtina su viskuo sutikti ar nenoromis pataikauti. Būkite itin atidūs visame tame, kas yra susiję su finansais, komercija. Tiksliai išsiaiškinkite, kas, kaip ir už kiek. Jeigu kur nors išvykstate, gali paaiškėti, kad trūksta reikalingų dokumentų ar pan. Savaitgalį jus nelabai tenkins rami rutina. Turbūt veršitės toliau nuo namų.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę jus šiek tiek stebins didesnis aplinkinių reiklumas jūsų įvaizdžio, darbo kokybės, mokymosi ar kitokių rezultatų atžvilgiu. Stenkitės sumaniai įveikti kitų nepalankumą, manipuliavimą. Apdairiai elkitės su pinigais, dokumentais, laiku mokėkite įmokas. Padaugės veiklos, jeigu ji susijusi su medicina, psichologija, finansais, testamentais ar ritualinėmis paslaugomis. Kad ir kaip stengsitės, oponavimo, užkulisinių intrigų ir apkalbų veikiausiai neišvengsite. Rūpinkitės sveikata ir reputacija.


MERGELĖ


Šios savaitės pradžioje jums bus aktualios verslo sutartys, sveikatos tyrimai. Regis, rūpės ir modernūs daiktai, todėl naršysite internete, domėsitės prekių rinka. Nuo savaitės vidurio padaugės rūpesčių. Lengva susikompromituoti dėl manipuliacijų, nesąžiningumo. Neskubėkite įtarinėti asmens, kuriam esate neabejingi. Ištarkite gerą žodį, atsiprašykite – susitaikymas abiem turėtų būti lyg balzamas. Savaitgalio susitarimai – geras pagrindas ateities sėkmei. Deja, įmanomas ir apgaulingas manipuliavimas.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžioje pajusite, kiek jums reiškia artimi žmonės, vaikai, namai, komfortas bei praeities patyrimai. Apmąstymai turėtų atnešti idėjų, susijusių su darbu, gyvenimo būdu, įvaizdžiu. Tik nesiknaisiokite nemaloniuose pojūčiuose, neieškokite sau ligų, nepeikite savo figūros, išvaizdos. Tikėkite, kad viskas pataisoma. Siekite darnos su savimi ir kitais. Savaitgalį intuityviai pajusite, ko reikia, kad būtumėte sveikesni ir patrauklesni. Turėsite galimybę padaryti norimą įspūdį dominančiam žmogui.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje nevenkite nuotolinių pasitarimų, interviu, savireklamos. Galbūt jums pavyks sublizgėti vienoje ar kitoje srityje, arba saviraiškai paskatinti vaikus, artimą žmogų. Galite nemažai nuveikti ir buityje. Saugokitės vagių, pasirūpinkite namų saugumu. Jūsų gyvenimas dabar gali būti kupinas ir ekstremalių išbandymų, ir labai sentimentalių, romantiškų jausmų, meninio polėkio. Savaitgalį traukte trauks pasinerti į malonumus, pasiduoti pagundoms. Venkite svaigalų, kvaišalų, saugokitės infekcijų.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje jums puikiai seksis ir intelektinė, ir fizinė, sportinė veikla. Kiek sunkiau bus suprasti artimųjų poreikius bei jausmus. Galbūt jie ragins priimti sprendimus ar su jais sutikti, nors jūs turite abejonių. Nešališkų žmonių pastebėjimai gali jums praversti, nes padės geriau suvokti rizikos laipsnį ar netgi išspręsti kai kurias asmenines problemas. Savaitgalį jūsų požiūris į šeimą, artimuosius, nuosavybę, gerovę užsifiksuos ilgesniam laikui. Labai svarbu, kad vidinė būsena būtų pozityvi, o sieloje vyrautų meilė.


OŽIARAGIS


Šią savaitę didelės materialinės naudos neturėsite, tačiau nederėtų numoti ranka į reikalus, kuriuos galima pataisyti. Galite įgyti rėmėjų, įsitraukti į verslą, projektą arba jį planuoti drauge su būsimais partneriais. Būkite ne tiek kritiški, kiek atidūs pašnekovams. Saugokitės vagių, sukčių. Savaitės pabaigoje jums gali labai parūpti reikalai, susiję su giminaičių aktualijomis, logistika, reklama, žiniasklaida, mokslu. Siekite draugiškų kontaktų, sutarimo su aplinkiniais. Galite tikėtis empatiško dėmesio.

REKLAMA


VANDENIS


Savaitės pradžioje pravartu užbaigti kai kuriuos darbus, sumokėti mokesčius, įmokas ir pan. Regis, jums rūpės papildyti piniginę, arba praturtinti namus patogiais, išmaniais daiktais. Tik aklai nedarykite verslo užsakymo, ypač farmacinių ar grožio prekių. Viską apskaičiuokite, įvertinkite, nes jums gali pristigti atsparumo klastoms ir apgaulėms. Savaitgalį prasidedant jaunačiai pravartu svajoti apie tai, ko trokštate, galvoje modeliuoti norimus pasiekimus. Regis, mielai bendrausite su šeimos nariais ir giminaičiais.


ŽUVYS


Šią savaitę galite pajusti tas vidines ar išorines kliūtis, apie kurias jau nebegalvojote. Gali tekti apsiriboti lėta darbų eiga. Regis, būsite linkę mėtyti pėdas, išsisukinėti, pareigas permesti kitiems, kažkam kitam perkelti atsakomybę už savo aplaidumą, melą ar kt. Tai, kas buvo pažadėta jums, gali atitekti kažkam kitam. Saugokitės infekcijų, apsinuodijimo. Jokiu būdu nesėskite už vairo išgėrę svaigalų. Savaitgalį laimės gali suteikti jums neabejingas žmogus, malonus laiškas. Gali atsirasti progų pademonstruoti talentus.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė