Savaitės horoskopai: rugpjūčio 26 - rugsėjo 1 d.

Savaitės horoskopai: rugpjūčio 26 - rugsėjo 1 d.


AVINAS


Šią savaitę gerai seksis, jei pasitikėsite savo jėgomis, išmanymu ir patrauklumu. Puikiai judės reikalai, susiję su pramogų verslu, menais, pedagogika. Gali nudžiuginti vertingas pirkinys, viliojamas pasiūlymas arba vaikų laimėjimai. Gali susidaryti palankios aplinkybės įsidarbinti, o galbūt pavyks pasipelnyti ar išspręsti turtinį, remonto, nuomos reikalą. Savaitgalį tikriausiai skirsite didelį dėmesį aplinkos ir kūno švarai, higienai, grožiui. Galite ruoštis pradėti dirbti naujame darbe.


JAUTIS


Ši savaitė pasižymės netikėtumų, kontaktų, pokalbių gausa. Atsiras galimybių atskleisti dar neregėtą originalumą, kūrybingumą. Žavaus siurprizo galite sulaukti iš mylimo žmogaus, gerbėjų. Nusimato meilės pasimatymas. Regis, jums seksis rinkti, apdoroti informaciją, tarpininkauti, reklamuoti, sportuoti. Gauta informacija padės apsispręsti prieštaringoje situacijoje. Visgi neperženkite ribų rizikuodami. Savaitgalį leiskite sau gražiau, ryškiau atrodyti, pasidžiaugti pramogomis, renginiais.


DVYNIAI


Šią savaitę teks tvarkyti nekilnojamojo turto, nuomos, piniginius reikalus, prekiauti, sudaryti verslo sutartis. Veikiausiai pavyks ką nors parduoti, išnuomoti ar pan. Visgi venkite išlaidauti, nesivelkite į rizikingus reikalus, neaiškų verslą. Pravartu užbaiginėti seniau pradėtus darbus, tvarkyti neatidėliotinus reikalus. Regis, progų pasireikšti turės menininkai, grožio puoselėtojai. Savaitgalį namai, šeima, vaikai jums bus prioritetas. Derėtų prisiminti ir vienišus artimuosius, parodyti jiems dėmesį.

REKLAMA


VĖŽYS


Šią savaitę lengvai rasite bendrą kalbą su aplinkiniais, net su ypatingais keistuoliais, o jie pastebės ir įvertins jūsų privalumus. Vilios pikantiški užsiėmimai, nuotykiai. Gana palanku tvarkyti su turtu, nuoma, kreditais, buhalterija susijusius reikalus. Jums gali pavykti užsidirbti pinigų arba palankiomis sąlygomis įsigyti vertingą daiktą, pratęsti verslo ar kitokią sutartį. Kai ką sėkmingai pakeisite išvaizdoje, stiliuje. Gerai nuteiks draugų, gerbėjų dėmesys. Savaitgalis puikus meilei, piknikams, ekskursijoms.


LIŪTAS


Šią savaitę turėsite dėl ko jaudintis, jeigu neseniai atskleidėte jausmus, planus ar kokias paslaptis. Svarbiausia - pasitikėkite savo jėgomis. Racionalumo ir originalumo sąjunga bus geriausias talkininkas bet kurioje situacijoje. Neatidėliokite reikalų, kuriuos jau seniai reikėjo atlikti, bet ir naujovių nesikratykite. Regis, kils vertingų minčių, kaip pagerinti profesinius reikalus, išplėsti asmenines arba įmonės galimybes. Palanku tvarkyti komercinius, finansinius, turtinius reikalus, pirkti komforto, grožio prekes.

REKLAMA


MERGELĖ


Šiuo metu būsite linkę verstis per galvą, kad tik parodytumėte, ką sugebate, jei ne darbais, tai nors žodžiais. Seksis demonstruoti išradingumą, teikti kitiems konsultacijas arba jas gauti ir sumaniai pasinaudoti. Tikėtinas spontaniškas poelgis, kuris paveiks jūsų ateitį. Gali būti, kad konfidenciali informacija arba gera intuicija padiktuos teisingą sprendimą. Galite virtualiai susipažinti su įdomiu asmeniu. Savaitgalį turėtų būti įdomu, gera ir smagu. O jeigu aplinkybės klostysis nepalankiai, tai ieškokite priežasčių savyje.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę galimos įdomios patirtys. Kažką svarbaus sužinosite iš apkalbų, per gandus ir tuo pasinaudosite. Bendraudami, tardamiesi su aplinkiniais galite sužinoti nemažai jų ypatingų paslapčių. Galbūt gausite pajamų iš neplanuoto darbelio ar suteiktos nelegalios paslaugos, finansinės rizikos. Regis, jums seksis įgyvendinti kūrybinius sumanymus, socialinius projektus. Palanku užsiimti labdara arba dėl jos kreiptis. Savaitgalį nepersistenkite ir nedarykite to, kas ne jūsų jėgoms. Puikiai veiks intuicija.


SKORPIONAS


Savaitės pradžioje tikėtini susitikimai su užsieniečiais, įžymybėmis, menininkais, bohemos atstovais ar pan. Ypatingo jūsų dėmesio, pagarbos turėtų nusipelnyti protingi ir talentingi žmonės, net jei jie jūsų konkurentai. Gali užsimegzti įdomūs ryšiai, aistringas flirtas ar net ypatinga partnerystė. Sugebėsite daryti gerą įspūdį. Atrodysite darbštūs ir protingi, kupini įdomių idėjų ir planų. Savaitgalį tiktų pramogauti, bendrauti su mylimais žmonėmis, bičiuliais. Sekmadienį jau palikite laiko ir pasyvesniam poilsiui.ŠAULYS


Šią savaitę mintys suksis apie mokesčius, draudimą, indėlius. Galbūt kažkas sugrąžins skolą arba jūs pagaliau nusimesite skolos naštą. Būsite linkę planuoti ateities perspektyvas, studijas ir pan. Apskritai, tikėtinas didesnis polėkis ir gebėjimas pajusti ateities pulsą. Vis dėlto pravartu pirmiausia užbaigti tai, kas pradėta. O naujas gaires pravartu pagauti ir užfiksuoti galvoje bei plėsti savo pažintinį akiratį. Savaitgalį galimas naudingas susitikimas, pasiūlymas.


OŽIARAGIS


Ši savaitė žada daugiau entuziazmo, žaismingumo. Tikėtina, kad sutiksite žmogų, su kuriuo užsimegs asmeniniai arba dalykiniai ryšiai. Pasistenkite išlikti tvirti, jeigu konkurentai kaišios pagalius į jūsų ratus. Tiktų užsiimti finansiniais reikalais, mokesčiais, draudimu, deklaracijomis, kitais dokumentais. Regis, už pastangas tarpininkauti, bendradarbiauti, padėti, jūs būsite įvertinti. Su naujovėmis pernelyg neskubėkite, iki penktadienio jaunaties užbaikite tai, ką seniau pradėjote ir ką būtina suspėti atlikti laiku.


VANDENIS


Savaitės pradžioje galite gauti žinią, susijusią su darbu, įsidarbinimu, nuosavybe arba medicininio patikrinimo rezultatais. Gali būti, kad nutarsite stipriai keisti įvaizdį ar gyvenimo būdą, darbovietę. Jūsų iniciatyvą, veiklumą stimuliuos konkurencija. Apie jus dominančias perspektyvas pasikalbėkite su asmeniu, turinčiu ką patarti. Galbūt abipusiu susitarimu pratęsite svarbų bendradarbiavimą, finansavimą ar kt. Gali pavykti pasipelnyti ar atverti sau platesnes perspektyvas ten, kur jos susiaurėjo.

REKLAMA


ŽUVYS


Šią savaitę būsite žavūs bei iškalbūs, todėl visiems patiksite. Galbūt sulauksite meilės prisipažinimo ar nuostabių komplimentų. Apskritai, kuo daugiau dėmesio skirkite tarpusavio santykiams, vaikams. Kasdieninio darbo, kūrybos reikaluose nusimato neblogi poslinkiai. Vis dėlto nėra garantijos, kad nepasitaikys netikėtų posūkių. Naujas idėjas dar reikėtų pasilaikyti sau iki penktadienio jaunaties pradžios, o senus projektus reikia paskubėti užbaigti. Savaitgalį atgaivos suteiks menas, gamta, meilės romantika.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė