Savaiės horoskopai: gegužės 27 – birželio 2 d.

Savaiės horoskopai: gegužės 27 – birželio 2 d.


AVINAS


Savaitės pradžioje jums nelabai seksis tinkamai save išreikšti. Gali pablogėti savijauta, varginti artimųjų problemos. Regis, būsite linkę pasinerti į fantazijų pasaulį ir jį projektuoti tikrovėje. Saugokitės avarijų, gaisro. Nuo savaitės vidurio geriau seksis tvarkyti piniginius, komercinius, nuosavybės reikalus. Mokėsite įkalbėti žmones, kad palaikytų, paremtų jūsų sumanymus. Savaitgalį jus geriausiai ramins gamta, gardus maistas, komfortiška aplinka. Kurkite aplink save grožį ir pasijusite labai gerai.


JAUTIS


Šią savaitę būsite linkę pasiduoti pagundoms. Galbūt kils noras lengvai pralobti, dosniai išlaidauti ar suvilioti įtakingą asmenį. O jeigu iš tikrųjų mylite, tuomet bus proga tuo įsitikinti ir susivokti jausmuose. Laisva širdis gali susižavėti įdomiu nepažįstamuoju. Kitus gi gali aplankyti meno mūzos. Savaitgalį neatsiribokite nuo artimųjų. Galite aptarti naujus planus, taip pat ir atostogų. Galbūt kils gerų idėjų, susijusių su verslu, statybomis ar nekilnojamojo turto nuoma, pirkimu, pardavimu.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę versle, darbe gali kilti problemų, ypač jei stigo atidumo ar sąžiningumo. Saugokite dokumentus, laiku atlikite prisiimtus įsipareigojimus. Jeigu galvosite apie pašalinius dalykus, regsite intrigas, tai neabejotinai kils nesusipratimų ir apkalbų. Neskubėkite tikėti pažadais, gerais ketinimais, menama nauda ir pan. Reikia rimčiau pasvarstyti prieš įsipareigojant. Kita vertus, galbūt kaip tik jūs naudositės kitų patiklumu. Savaitgalį norėsis numoti į viską ranka ir pasimėgauti žemiškais malonumais.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje jums gali tekti kažkur toliau vykti poilsio ar darbo reikalais, arba rūpintis atvykusiais iš kitur ar besiruošiančiais išvykti. Nusiteikite bendravimui, pažintims, nes niekur nuo to nedingsite. Gali užsimegzti ilgalaikis draugystės, meilės ryšys. Tačiau jei sumanėte išvykti, kad pabėgtumėte nuo problemų, tokiu atveju jos tarsi šešėlis seks iš paskos. Darbo ar sveikatos srityje nerimą kels įvairūs neaiškumai, miglotos perspektyvos. Galbūt sunegaluos jūsų augintinis.

REKLAMA


LIŪTAS


Savaitės pradžioje nelengva bus išsireikalauti skolą, kompensaciją, draudimo išmoką, ar net sunkiai užsidirbtus pinigus. Regis, būsite maitinami pažadais. Visgi šiuo metu nestokosite išradingumo, aktyvumo. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su projektu, užsieniu, darbu ar įsigyti dailų pirkinį, pasireikšti kultūriniame renginyje. O galbūt jums rūpi kokie nors egzaminai, konkursai? Tuomet išties turėsite ką veikti. Savaitgalį kai kurie aktualūs reikalai turėtų pajudėti į priekį. Tačiau gali būti ir netikėtumų.


MERGELĖ


Šią savaitę jums dažnai nelengva bus suprasti, kas geriau, ir teisingai pasirinkti. Juo labiau, kad jūsų ir aplinkinių nuomonės daug kur nesutaps. Galbūt nujausite, kad jie klysta jums aktualiu klausimu. Išties nėra garantijų, kad viskas judės pirmyn taip, kaip suplanavote iš pradžių. Galimi šiokie tokie nusivylimai dėl negautos planuotos naudos, partnerio elgesio. Neužkibkite ant sukčių kabliuko. Artėjant savaitgaliui, norėsis išvykų, turiningo, įdomaus laisvalaikio, romantikos. Kai kas jus tikrai nudžiugins.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžia gali priminti apie seną sveikatos problemą. Jei pirksite techniką ar ką nors namų ūkiui, būkite atidūs, kad neapsiriktumėte dėl kokybės. Protingai spręskite profesines bei kitas problemas. Nuo trečiadienio ypač aktualus bus partnerystės klausimas. Galbūt ieškosite sąjungininkų, rėmėjų. Jei vyksta pokyčiai meilės, verslo ar finansų srityse, veikiausiai viskas kryps į gera. Tačiau keblumų gali kilti ruošiantis kelionei, esant joje arba laikant egzaminus ir pan.SKORPIONAS


Šią savaitę jums rūpės reikalai, susiję su dalykiniais susitarimais, kūrybiniais ar kitokiais projektais, įsipareigojimais dėl vaikų, meilės. Galimos naujienos, jei ruošiatės kelionei ar egzaminui, ieškote darbo, laukiate atlyginimo pakėlimo ar jo išmokėjimo.
Bus įvairių peripetijų, tačiau viskas turėtų baigtis gana laimingai. Į savaitės pabaigą būsite įsitikinę, kad elgiatės teisingai. Aplinkiniai savo elgesiu tik patvirtins tokį manymą. Svarbūs ryšiai sutvirtės. Visgi tam prireiks ypatingo psichologinio poveikio.


ŠAULYS


Šią savaitę nestigs iliuzijų, klaidinamos informacijos. Nors stengsitės atrodyti pareigingi ir reikalingi darbe ir visuomenėje, visko neaprėpsite. Verčiau nesiimkite to, ko nesugebate ar neišmanote. Dažniau pasidžiaukite namų šiluma, bendravimu su šeima. Artimam žmogui arba jums pavyks pasireikšti scenoje, žaidime, konkurse ar pan. Visgi šiek tiek kaišios pagalius konkurentai, o į aferas bandys įtraukti nesąžiningi asmenys. Būkite kantrūs ir taktiški, antraip galite pakenkti sau ar kitiems.


OŽIARAGIS


Šią savaitę neplanuotų trikdžių gali kilti reikaluose, susijusiuose su transportu, ryšiais, reklama ar pan. Norėdami pademonstruoti, kaip gerai esate informuoti vienu ar kitu klausimu, galite kiek persistengti. Regis, geriausiai jausitės įprastoje aplinkoje, su šeima, vaikais. Džiugins meilė, numatoma atrakcija, išvyka ar pan. Artėjant savaitgaliui, daugės romantikos jūsų dvasioje ir aplinkoje. Yra vilties, kad išsiaiškinsite nesutarimus ir svarbūs jums santykiai pradės judėti nuostabia vaga. Nežiopsokite kelyje.

REKLAMA


VANDENIS


Ši savaitė skatins tvarkyti reikalus, kurie vienaip ar kitaip susiję su komfortu, nekilnojamuoju turtu, pinigais. Galite sudaryti komercines, nuomos sutartis. Deja, galimi apsirikimai, trikdžiai. Tinkamai eksploatuokite techniką. Regis, išgirsite daug informacijos, tarp kurios pasitaikys ypač aktualios jūsų artimiesiems, vaikams. Savaitgalį vertėtų daugiau dėmesio skirti šeimai, namams. Didžiausio pasitenkinimo ir net naudos teiks bendravimas su artimiausiais žmonėmis. Dalyvaukite konkursuose, žaidimuose.


ŽUVYS


Šią savaitę pravartu nuodugniai planuoti, įvertinti savo galimybes, jėgas, lėšas. Asmenys, nestokojantys fantazijos bei iškalbos, gali daug ko prisigalvoti ir mėginti jus sugundyti. Kol kas nepatartina startuoti su naujovėmis, reformomis - kažkas pasirodytų neracionalu, nenumatyta. Pasisaugokite sukčių ir patys nesukčiaukite. Saugokite vaikus, mylimus žmones. Artėjant savaitgaliui, atsiras galimybių pataisyti kai kuriuos reikalus. Jeigu nevengsite bendrauti, gausite ypač reikalingos ir įdomios informacijos.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė