Savaitės horoskopai: gegužės 20 – 26 d.

Savaitės horoskopai: gegužės 20 – 26 d.


AVINAS


Savaitės pradžioje vienaip ar kitaip ims spręstis kelionių, mokslo, logistikos klausimai. Galbūt gausite įdomų pasiūlymą ar išgirsite reikšmingą naujieną. Regis, nersitės iš kailio, jei mėginate realizuoti save administraciniame darbe, politikoje. Artėjant savaitgaliui, parūps susitikimai, renginiai ar kitos numatomos savaitgalio atrakcijos. Jei vyksite į varžybas, sąskrydį, turistinį žygį, veikiausiai nepasigailėsite. Įgysite naujų draugų, pažįstamų. Sekmadienį tausokite jėgas, saugokite sveikatą.


JAUTIS


Šią savaitę bus reikalų, susijusių su finansais, draudimu, alimentais, paskolomis, nuosavybe ar pan. Gali nutikti kažkas, kas žada finansinę, materialinę sėkmę. Galbūt pavyks prastumti norimą projektą, sudaryti sutartį ar pan. Ne mažiau aktuali tema bus kelionė, užsienis, konferencija ar studijos. Nestokosite energijos, optimizmo, netgi originalumo. Savaitgalį jums gali tekti rimtai darbuotis arba pramogas derinti su pareigomis. Galite pasireikšti viešame renginyje, draugų kompanijoje ar pan.

REKLAMA


DVYNIAI


Savaitės pradžioje turėtų išsisklaidyti abejonės asmeninių santykių arba finansų srityje. Visiškai kita kalba dabar užsimegs tarp jūsų ir aplinkinių. Tikriausiai imsite planuoti kelionę, galvosite apie naujus planus. Tačiau jums gali kilti keblumų dėl nepakankamo įstatymų žinojimo ar jų nepaisymo, neetiškų poelgių. Galbūt prireiks teisinės konsultacijos. Savaitgalio įvykiai turėtų praplėsti jūsų akiratį ir žinių bagažą. Galbūt kažkur vyksite, o gal uoliai mokysitės. Tikėtini įdomūs pašnekovai.


VĖŽYS


Savaitės pradžia skatins jus ypač rūpintis išvaizda, sveikata, higiena. Galbūt apsilankysite sporto komplekse, grožio salone ar privačioje medicinos įstaigoje. Daugiau atsakomybės pareikalaus reikalai, susiję su tarpininkavimu, paskolomis, turtu. Regis, seksis ruošti sutartis, bendradarbiauti, aiškintis teisinius, dalykinius ar kitus neaiškius jums klausimus. Galite susipažinti su originaliu asmeniu. Labiau pasverkite savo išlaidas ir neleiskite jūsų išnaudoti. Saugokitės sukčių, nedorų asmenų.

REKLAMA


LIŪTAS


Savaitės pradžia nenuvils, jei dalyvausite konferencijoje, oficialiuose susitikimuose ar tvarkysite reikalus, susijusius su projektais, kultūra, visuomene, mokslu. Galite pasižymėti konkurse, renginyje. Tikėtinas ir romantiškas įvykis arba kažkas ypatinga įvyks jūsų vaikų gyvenime. Darbe pravartu diegti modernesnius metodus. Galite išsiaiškinti santykius, užmegzti bendradarbiavimą. Savaitgalį su partneriu imkitės bendros veiklos. Gali tekti pakovoti už artimą žmogų arba už savo ar jo interesus.


MERGELĖ


Savaitės pradžia bus kupina dalykinių bei smulkių buitinių rūpesčių. Regis, laukia ir oficialūs susitikimai. Tačiau jūs nebūsite nusiteikę skubėti, įtemptai dirbti ir mieliau mėgausitės tuo, kas gražu, malonu, romantiška. Jei dalyvausite šou renginyje, žaidime, galite laimėti prizą, sulaukti pripažinimo. Galbūt formuosite naują įvaizdį, tikrinsitės sveikatą, rūpinsitės šeimos nario problemomis, naminiais augintiniais. Savaitgalį daug laiko skirsite ūkiniams darbams. Gali kilti įtampa santykiuose su partneriu.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžioje jus domins reikalai, susiję su mokslais, užsieniu, kelionėmis. Užplūs informacijos lavina, kurią reikės suspėti apdoroti. Kursite ateities planus, o tuo tarpu kasdieniniai rūpesčiai, rutina niekur nepasitrauks. Teks labiau rūpintis namais, vaikais, šeima, nuosavybės klausimais. Gali pavykti tai, kas jau atrodė neįmanoma. Kita vertus, į bėdą gali pakliūti artimas žmogus. Neatsukite jam nugaros. Savaitgalį galimas neįprastas užsiėmimas, renginys. Pasisaugokite erkių ir kitų pavojingų gyvių.SKORPIONAS


Šią savaitę galite nemažai nuveikti, jei imsitės svarbių darbų, ieškosite reikalingų tiekėjų, prekių, informacijos. Tai, dėl ko pavyks susitarti, tikriausiai atneš naudos arba apsaugos nuo žalos. Pokalbiai su geranoriškai nusiteikusiais aplinkiniais jums suteiks džiaugsmo, pasitikėjimo savimi ir slaptų vilčių. Į savaitės pabaigą vis labiau domins komfortas, žemiški malonumai. Turėtų sektis sumanymai, susiję su artimais žmonėmis, nekilnojamuoju turtu, pinigais, šeimos verslu. Savaitgalį labiau prižiūrėkite vaikus.


ŠAULYS


Šiuo metu jums labai rūpės svarbūs pirkiniai, verslo susitarimai, nuosavybės, nuomos reikalai. Galima tikėtis sėkmingo tarpininkavimo, piniginės papilnėjimo. Kita vertus, nevengsite stambių išlaidų, brangių pirkinių, būsite nusiteikę pirkti kreditan, imti paskolą. Prieš ką nors darydami, gerai pagalvokite, ar elgiatės teisingai, racionaliai. Artėjant savaitgaliui, galbūt teks leistis į kelią ar ruoštis kokiai ekskursijai, renginiui, egzaminui. Šiokių tokių nusivylimų galite patirti per artimus žmones.


OŽIARAGIS


Šią savaitę ne iš karto įsibėgėsite ir įsitrauksite į aktyvią veiklą. Rūpinkitės sveikata, nes organizmo atsparumu negalite pasigirti. Pamažu vis labiau pasitikėsite savimi ir galite pradėti naują veiklą ar pastūmėti pirmyn kažkokį reikalą, projektą. Tai turėtų atnešti apčiuopiamų rezultatų. Artėjant savaitgaliui, parūps pertvarkymai buityje, nekilnojamojo turto, žemės ūkio reikalai. Galbūt susitarsite dėl jums svarbaus reikalo. Tačiau jei norite susipykti su giminaičiu ar draugu, paskolinkite pinigų ar vertingą daiktą.

REKLAMA


VANDENIS


Šią savaitę būsite kūrybingi ir draugiški. Didelė tikimybė, kad užmegsite ryšį su jus dominančiu asmeniu. Kita vertus, būsite labai priklausomi nuo nuotaikų, savijautos. Gali pasirodyti, kad iliuzijos, susijusios su kokiu nors asmeniu ar veikla, yra gana nepagrįstos. Arba į paviršių iškils kai kurie slapti dalykai, neįvertinti jūsų nuopelnai ar kt. Saugokitės alerginių reakcijų, traumų. Venkite svaigalų. Savaitgalį lengva bus susitarti dėl pirkinių, dovanų, pramogų, talkos. Pasistenkite laiką leisti ramiai. Saugokitės sukčių.


ŽUVYS


Šią savaitę nesėdėsite rankų sudėję. Gana palanku tartis dėl bendradarbiavimo, tarpininkavimo, pasikonsultuoti su dominančios srities specialistais, profesionalais. Tam tikra prasme tai gali turėti įtakos jūsų gerovei. Nepamirškite geranorišku dėmesiu palepinti artimųjų. Artėjant savaitgaliui, galite pajusti didelį nuovargį ar pesimizmo debesėlį. Regis, jums bus neramu, baugins galimos permainos, prisiimta atsakomybė, išlaidos ar kt. Galbūt atsidursite intrigų, apkalbų tinkle. Savo ir kitų atžvilgiu elkitės sąžiningai.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė