Savaitės horoskopai: sausio 21 – 27 d.

Savaitės horoskopai: sausio 21 – 27 d.


AVINAS


Savaitės pradžioje dėl Mėnulio užtemimo poveikio emocijoms jausite tam tikrą vidinę sumaištį. Galite kiek per grubiai siekti meilės arba meilės santykiuose elgtis savanaudiškai, o dėl vaikų interesų - net karingai. Išmintingai elgdamiesi, galite daug laimėti, o nekantriai - daug pralošti. Nuo savaitės vidurio labiau susikaupsite praktinei, ūkinei, techninei veiklai. Svarbu saugoti sveikatą, nes bus nemaža ir susirgimų, ir traumų tikimybė. Savaitgalį labiau derinkitės prie partnerio, artimųjų poreikių.


JAUTIS


Šią savaitę pradėsite su emocine įtampa. Tai, ko tikėjotės, gali neįvykti. Kita vertus, vienur praradę, kitur kompensuosite. Svarbu nesivelti į nelegalias ar abejotinas aferas. Dėl šeimos gerovės būsite nusiteikę imti kreditą ir pagerinti gyvenimo sąlygas. Arba sulauksite finansinės paramos iš artimo žmogaus. Regis, labai stengsitės dėl vaikų, o savaitgalį - ir dėl naminių augintinių. Artėjant savaitgaliui, daugės noro keisti gyvenimo būdą, koreguoti figūrą. Vis dėlto eksperimentai su dietomis gali pabloginti savijautą.

REKLAMA


DVYNIAI


Savaitės pradžioje jūsų nuotaika priklausys nuo artimos aplinkos žmonių, draugų, kolegų elgesio. Regis, yra jums neabejingas asmuo, kuriuo tikrai galite pasikliauti ir tikėti jo jausmais. Deja, šalia sukiosis ir tokie, kurie linkę vedžioti už nosies, manipuliuoti ar pasinaudoti. Neturėtumėte toleruoti tokio elgesio. Artėjant savaitgaliui, vis dažniau galvosite apie planuojamas pramogas, sportinius renginius, susitikimus. Visą šią savaitę ypač venkite rizikos kelyje.


VĖŽYS


Prasidedant savaitei, turėsite dėl ko nerimauti. Regis, darbe jausite didelę įtampą. Priežastys gali būti įvairios. Nuo savaitės vidurio tamsiausi debesys jau sklaidysis. Jeigu ieškotės darbo ar tarpininkų, tikėtinas svarbus pokalbis. Visą šią savaitę būsite nesaugūs kelyje. Apskritai, rūpesčių kels technika, elektriniai prietaisai ir pan. Savaitgalį pagalbos, dėmesio prireiks šeimos nariams, arba būtent jums norėsis artimo peties atsiremti. Reikėtų paprasčiau žiūrėti į menkas problemas, neišpūsti. Saugokitės traumų, ugnies.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę pradėsite neramiai, emocijos kunkuliuos. Nekoks metas komandiruotei, mokymams, reikalams su užsieniečiais, tarptautiniams pervežimams ir pan. Tačiau jus gali nudžiuginti meilės prisipažinimas, gerbėjų rodomas dėmesys, vaikų aktualijos. Artėjant savaitgaliui, jau kiek palankiau būtų vykti į varžybas, konferenciją, į susitikimus užsienyje ar kitame mieste. Kita vertus, jūsų teikiamai informacijai, komentarams bus daug nepritariančių, ir tai gali gadinti nuotaiką. Atsargiai kelyje.


MERGELĖ


Savaitės pradžia gali būti nekokia. Ir dėl finansų, ir dėl meilės, ir dėl sveikatos gali kilti rūpesčių. Venkite intrigų, masinių žmonių susibūrimų. Nuo ketvirtadienio imsite jaustis tvirčiau. Kai kas savaime susireguliuos, o kai ką įveikti padės artimi žmonės. Galbūt įveiksite nemažą praktinę, ūkinę ar techninę problemą. Savaitgalį pabandysite praskaidrinti sau gyvenimą, susigalvodami neįprastų pramogų. Verčiau saugokite jums svarbius santykius, savo ir svetimą turtą. Atsargiai kelyje.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžia provokuos konfliktines situacijas. Reikia saugotis agresijos, nekurstyti kitų pykčio, nes dėl to galima rimtai nukentėti ar bent jau susipykti su partneriu, artimaisiais. Pavojai tykos ir kelyje. Ir kitomis dienomis jums bus sunku suprasti, kur slypi tiesa - ar rimtose kalbose, ar abejotinose apkalbose, viename ar kitame požiūryje. Saugokite savo turtą, automobilį, pinigus nuo vagių ir sukčių. Savaitgalį galbūt ruošite kokias ataskaitas ar darysite išsamią tvarką savo ūkyje.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje tikriausiai būsite sudirgę ir apsikrovę darbais. Išsijuosę plušėsite ne iš darbštumo, o norėdami išlieti destruktyvią energiją bei gauti naudos. Stenkitės atsargiau elgtis su technika, įrengimais, ugnimi. Saugokitės gamybinių traumų. Produktyviai padirbėję ir išvengę gresiančių negandų, turbūt išties papildysite piniginę ar įsigysite trokštamą daiktą, paslaugą. Antroji savaitės pusė turėtų būti dosnesnė, ramesnė, tačiau labiau grės infekcijos.


ŠAULYS


Reikalai, susiję su užsienio ryšiais, mokslu, sportu, teise, vaikais, vers jus stipriai nerimauti, ypač savaitės pradžioje. Tačiau širdį maloniai glostys meilė, komplimentai, gražūs daiktai, menas. Būsite linkę daug duoti tiems, kuriuos mylite, branginate. Vis dėlto nesitikėkite didelio dėkingumo. Artėjant savaitgaliui, daugės smagesnių užsiėmimų bei planų. Galite puikiai pasireikšti kolektyvinėje, komandinėje veikloje, sporte. Saugokite, prižiūrėkite vaikus, neskatinkite jų rizikuoti.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžia veikiausiai nedžiugins. Jausite įtampą, nepasitenkinimą dėl finansinių, nuosavybės reikalų, paveldėjimo, seksualinių ar psichologinių problemų, su kuriomis teks susidurti artimam žmogui arba jums. Gana didelis avarijų, traumų, gaisrų pavojus. Nuo savaitės vidurio labiau suimsite save į rankas, gebėsite filosofiškiau vertinti situaciją. Galite išgirsti vertingų patarimų verslo, turto klausimais. Savaitgalį galimos nenumatytos aplinkybės, dėl kurių teks keisti planus. Saugokite save ir kitus.


VANDENIS


Mėnulio užtemimu prasidedanti savaitė veikiausiai nekaip veiks emociškai bei trukdys adekvačiai vertinti kitus žmones, bendrauti. Visiškai be reikalo galite pyktis ir rizikuoti tiek gatvėje, tiek kitur. Kartu gali išryškėti jūsų vidinės psichologinės problemos. Galbūt jas aštrins nerealizuotos aistros ar tikslai. Tarpininkauti, bendrauti seksis tik su tais, kuriais žavitės ir kurie jums yra neabejingi. Artėjant savaitgaliui, vis daugiau galvosite apie atrakcijas, kurios vyks toliau nuo namų, keliones ar pan.

REKLAMA


ŽUVYS


Savaitės pradžioje nepasitenkinimą kels sveikatos būklė arba situacija darbe. Regis, nelabai pasitikėsite ir mylimu žmogumi arba patys turėsite nuo jo paslapčių. Vis dėlto neįvertinimas jūsų dalykinių pastangų, visuomeninės veiklos, kūrybinių talentų ar per mažas kolektyvo palaikymas jus žeis labiausiai. Nesivelkite į intrigas, gerbkite save ir kitus. Savaitgalį raskite tokį užsiėmimą, kuris padėtų atsipalaiduoti, bet per daug nekainuotų. Regis, jums patiks mokytis, naršyti internete. Tik saugokitės sukčių.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 22 (2024)

    Savaitė - Nr.: 22 (2024)