Savaitės horoskopai: spalio 29 – lapkričio 4 d.

Savaitės horoskopai: spalio 29 – lapkričio 4 d.


AVINAS


Šią savaitę jums gali kilti idėjų, susijusių su įmone, verslu ar savo ūkio, namų pertvarkymu, remontu, komfortu, dizainu. Visgi plušėsite be didelio ūpo, jeigu stokojate pinigų investicijoms. Net jei turite santaupų ar rėmėjų, reikėtų labai apgalvoti išlaidų sąmatą, įvertinti perspektyvą, nes ne kiekviena rizika pasiteisins. Visgi nuostolingiausia būtų tenkinti nepagrįstas meilės objekto užgaidas. Nuo savaitės vidurio daugės azarto, meilės alkio. Deja, savaitgalis nežada poilsio. Regis, prisiplanavote per daug darbų.


JAUTIS


Šią savaitę turėtumėte nemažai nuveikti, jeigu jūsų veikla susijusi su ryšiais, spauda, transportu, komercija. Vis dėlto nereikalaukite per daug iš tų, kurie gali, tačiau nenori suteikti kažkokios informacijos, tarpininkauti. Regis, bus nelengva suderinti planus, pareigas taip, kad niekas nenukentėtų ir nesupyktų. Gali kilti problemų dėl neteisingai suprastų reikalavimų. Artėjant savaitgaliui, daugės intriguojamų pasiūlymų, galbūt kvietimų į renginius ar pasimatymus. Pagaliau atrasite laiko vaikams, augintiniams.


DVYNIAI


Šią savaitę atsiras galimybių įveikti kažkokią krizę, nepasitikėjimą savimi ar kuo nors kitu, susirasti darbą ar pan. Galimas sprendimas, turėsiantis įtakos jūsų materialinei padėčiai. Vis dėlto komercinius ir prekybinius sandorius sudarinėkite itin apdairiai. Nuo trečiadienio nusimato galybė kontaktų, telefoninių pokalbių. Tikrinkite faktus, nes ne viskas atitiks tiesą. Savaitgalį niekur neskubėsite iš namų. Regis, ši kartą savo noru šeimai ir vaikams teiksite prioritetą.

REKLAMA


VĖŽYS


Šią savaitę palanku pasižmonėti tiek realiai, tiek socialiniuose tinkluose, eiti į kultūrinius renginius, pasimatymus. Vienas susitikimas gali būti ne tik intriguojantis, bet ir reikšmingas ateičiai. Regis, dėsite pastangas daugiau užsidirbti arba rasti geresnį darbą, įtakingą rėmėją ar kt. Išgirsite įvairių nuomonių jus dominančiais klausimais ir tai leis apsispręsti, kaip geriau pasielgti dėl savęs bei kitų žmonių. Turbūt tai padidins jūsų populiarumą, o gal ir piniginė pasunkės. Tik sekmadienį atitrūksite nuo šurmulio.


LIŪTAS


Šią savaitę jums gali būti per sunku ką nors aktyviai veikti už namų sienų. Viešumas, šurmulys labai blaškys ir vargins. Visgi vienumoje, atsiriboję galite neblogai padirbėti bei pasimokyti. Pagalvokite, kaip galėtumėte suderinti veiklą su poilsiu, rasti laiko bei ramių būdų maloniai atsipalaiduoti. Jeigu viskas veda iš pusiausvyros, erzina, vadinasi, esate pervargę, stokojate stabilumo ir nesijaučiate saugūs. Pasirūpinkite fizine ir dvasine sveikata. Savaitgalį palepinkite save gardžiu maistu, malonia draugija.


MERGELĖ


Šią savaitę jums seksis tvarkyti reikalus, susijusius su visuomenine veikla, užsieniu, kultūra, švietimu, žiniasklaida, reklama, teikti ar imti interviu, laikyti egzaminą. Gali nustebinti ar nudžiuginti pažįstamo žmogaus pasiūlymas. Visgi gali atsirasti kliūčių, dėl kurių teks koreguoti kai kuriuos planus. Gali neįvykti numatyta kelionė, neatvykti lauktas asmuo, nuvilti internetu užsakytas pirkinys ir pan. Kils noras atsiriboti nuo aplinkos, šurmulio ir pabūti vienatvėje. Gali paūmėti sveikatos problema.

REKLAMA


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę neblogai seksis, jeigu esate parengę konkretų verslo planą, sąmatą. Būtų gerai, kad sugebėtumėte įtraukti į veiklą tinkamus žmones. Vis dėlto gali kilti rimtų kliūčių, jeigu mėginate realizuoti kūrybinį projektą ar įgyvendinti tai, kas kitiems atrodo neracionalu, finansiškai nenaudinga ar nereikalinga. Nelengva bus susitarti dėl finansinių sprendimų. Dėl pinigų, skolų gali susvyruoti jums svarbūs santykiai. Artėjant savaitgaliui, pajusite vienatvės, tylos, asmeninės erdvės poreikį.


SKORPIONAS


Šią savaitę palanku tvarkyti dokumentus, teisinius ir finansinius formalumus, mokytis ir mokyti, vykti į tarptautinius renginius ir pan. Visgi reikėtų paskubėti, nes nuo savaitės vidurio gali užklupti keisti netikėtumai, susiję su santykiais, tarpininkavimu, konkurencija, neprognozuojamais žmonėmis. Tam teks skirti daug dėmesio, gaišti laiką ir gadintis nervus. Tuo metu jau bus nelengva bus susidoroti su tais darbais, kurie reikalauja disciplinos, konkretumo. Savaitgalį neskirkite viso laiko draugams, pasilikite jo ir sau.


ŠAULYS


Šią savaitę galite mėginti sudaryti draudimo sutartį, ieškoti vienokios ar kitokios paramos, susitarti dėl finansavimo. Galbūt sužinosite apie tam tikrus teisinius niuansus. Vienas slaptas troškimas ims pildytis. Vis dėlto jūsų lūkesčiai gali būti per dideli ir dėl to neįgyvendinami. Be to, gali išaiškėti slapta klasta ar meilės nuotykis, kuriuo nesididžiuojate. Toli nuo namų ir dabar tykos nederamos pagundos. Daug darbų nusikels į savaitės pabaigą, tad ir dalį savaitgalio gali tekti skirti jiems.


OŽIARAGIS


Ši savaitė tikriausiai parodys, kas sėkmingesni ir kompetentingesni - jūs ar jūsų konkurentai. Nors populiarumo jums nestinga, aplinkybės bus tokios, kad teks apdairiai rinktis draugus ir partnerius. Galbūt patekote į naują kolektyvą ir dar tebeieškote savo vietos jame. O gal kas nors iš draugų ėmė jums siūlyti daugiau nei draugystę ir tai kelia dilemų. Ir vaikų poreikiai, ir savaitgalio planai pareikalaus išlaidų. Labai norėsis ištrūkti iš kasdienybės, bent trumpam išvykti ar kitu būdu išsklaidyti rutiną.VANDENIS


Šią savaitę užsiimkite įprastais darbais, o dėl radikalesnių pertvarkymų ramiai tarkitės su verslo partneriais, šeimos nariais. Tiktų pasiremontuoti būstą, techniką ar ją įsigyti, jeigu tai yra suplanuota. Kita vertus, bus sunku dėl bet ko susitarti su antrąja puse, verslo partneriais. Regis, pernelyg skirsis jausmai, norai, tikslai. Neskubinkite įvykių, jei nenorite komplikacijų ar net teisinių peripetijų. Kita vertus, nenuleiskite rankų - ieškokite pozityvaus sprendimo. Saugokite sveikatą, santaupas.


ŽUVYS


Šią savaitę palanku pristatyti kūrybinius projektus, dalyvauti žaidimuose, viktorinose, konkursuose arba tam skatinti vaikus. Būsite kūrybingi, veiklūs, gebantys panaudoti sukauptas žinias. Vis dėlto kai kurie reikalai gali atsukti savo negatyviąją pusę. Galbūt nerimo kels jums rūpinčio žmogaus sveikatos problemos ar jo tolima išvyka. Savaitgalį bus svarbu nelikti vieniems. Jeigu turite petį, į kurį galima atsiremti, tai ir be jokių pramogų jausitės jaukiai, o bruzdėjimas aplink puodus virtuvėje teiks džiaugsmo.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė